Jump to content
  • Create New...

Keremx9999

Kayıtlı Üye
  • Content Count

97
  • Last visited

About Keremx9999

• Rank
    Level 1
  • Birthday 07/28/1999

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,611 profile views
  1. Lulu değil miydi o? :D Lelouch animede ölmüştü ama ovada yaşatırlar diye düşünmüştüm ^^
  2. 1- Başımın ağrıması hafifleyene kadar beklemek en mantıklısı olur. Hafifleyince yerimde doğrulur ve evi kolaçan etmeye başlarım. Çıkış yolu bulduğumda evden çıkarım ve yeni bir hayat yazarım. 2- Gökyüzünde masmavi bir görüntü varsa acıyı takmadan uzanırım. Kız/Erkek gelince yardımını kabul ederim ve buranın neresi olduğunu sorarım. Sonra Onu (Kız/Erkek) Takip ederim onunla yaşarım. 3- Kılıcı kendime doğru çekerim. Kız diyeyim , Kızın elinden düşerse kılıcı alır ve ona doğru doğrulturum ve kim olduğunu sorarım. Elim için yapacak bir şey yok acımasına katlanacağız artık ^^
  3. Noragami,Tokyo Ghoul ve HighSchool of the dead'ın openingleri güzel. ^^
  4. Aslında Nickim Kerem9999 du ancak x'i şekil olsun diye kullanıyorum :P Kerem ismim 9999 bir oyunda yaptığım skordu. ^^
  5. Asosyal olmak sizi iğrenç insanlardan uzak tutar. Ki bu da sorunlarınızın olmamasını sağlar. Her türlü asosyallik iyidir.
  6. Hoşgeldin. Umarım doğru arkadaşları bulursun ^^
  7. Abi onları nasıl çiziyorsunuz Ben çöp adamı zor çiziyorum Güzel devamını bekleriz ^^
  8. İtiraf ediyorum bir oyuna çok bağlanmıştım
  9. İlk serisi güzeldi bakalım bu seri nasıl olacak ^^
  10. Aslında saçma oldukları biraz belli değil mi Ağzı yarık kadın falan saçma geldi bana açıkçası Ancak iyi korku şakaları ve hikayeleri çıkar bunlardan
  11. Demek güzel haberler var ^^ Bekliyoruz bakalım nasıl olacak beyaz saçlı Kaneki'miz :D
  12. Kendini olduğu gibi kabul edemeyenler başarısız olmaya mahkumdur. -Uchiha İtachi

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.