Jump to content

Stewlyn

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Stewlyn hakkında

• Doğum günü 20 Ekim

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

739 profil görütülenme

Stewlyn üyemizin başarıları

1. Nightcore hali nedense daha çok hoşuma gidiyor..
  2. Stewlyn

Blizzard'ın Yeni Shooter Oyunu "Overwatch"

Kısa ve öz Blizzard yaptıysa oynanır. :D Daha çok RPG tarzı oyunlar favorim ama betası çıktığında denemek lazım. :embarrassed3-onion-head-emotico
  3. Stewlyn

Merhabalar

Hoşgeldin Gökhan, forumda güzel vakit geçirmen dileğiyle. :hi-onion-head-emoticon:
  4. Stewlyn

Bendende herkese merhaba

Hoşgeldin, anime izlemenin kesinlikle yaşı olamaz zaten. Bende ömrümün sonuna kadar izlemeyi düşünüyorum. :P Forumda iyi vakit geçirmen dileğiyle.
  5. Stewlyn

Merhaba...

Hoşgeldin Tolga, iyi vakit geçirmen dileğiyle. :hi-onion-head-emoticon:
  6. Stewlyn

Merhaba

Hoşgeldin Ayşenur, bende Ankara'da okumayı düşünüyorum. Umarım istediğin bölümü kazanırsın. :hi-onion-head-emoticon:
  7. Stewlyn

Konnichiwaa :)

Hoşgeldin. :hi-onion-head-emoticon:
  8. Stewlyn

Herkese Merhaba

Hoşgeldin aramıza. :hi-onion-head-emoticon:
  9. Stewlyn

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

1- Mayer, Re-l (Ergo Proxy) 2- Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji) 3- de Jarjeyes, Oscar François (Rose of Versailles) 4- Ulquiorra Schiffer (Bleach) 5- Revy (Black Lagoon) 6- Yagami Light (Death Note) 7- Michiko Malandro (Michiko to Hatchin) 8- Kuran Kaname (Vampire Knight) 9- Hinata Hyuga (Naruto) 10- Tokiya Ichinose (Uta no Prince-sama Maji Love 1000%)
  10. Stewlyn

Merhaba herkese~

Kusura bakmayın, geç gördüm. Cevap vermezsem ayıp olur diye düşündüm. :) Hoşbulduuum. :embarrassed4-onion-head-emotico İnşallah, amin kazanacağım inşallah. :) Seviyorsan, yapabilirim diyorsan öneririm okumanı. :) Tekrar tanıştığıma memnun oldum.. :)
  11. Nadiren düzenli olan masaüstüm. :embarrassed3-onion-head-emotico
  12. Öncelikle, kişinin hangi hoşlanacağı türden animeleri seçmek önemli. Başta tabii ki ilk önereceğim seri: Death Note olur. Light ve L'nin o müthiş zekasını gördükten sonra zaten, aklında ki anime ile ilgili tüm olumsuzlukların kalkacağına eminim. (Anime çocukca, küçükler izler sadece v.b ) Eğer önereceğim arkadaşım bayansa onu daha çok Shoujo animelere yönlendiririm; Vampire Knight, Itazura Na Kiss, Kamisama Hajimemashita gibi serileri öneririm. Ama izleyecek kişi bir erkek arkadaşımsa: Air Gear, Ao No Exorcist, Baka to Test to Shoukanjuu'yu önerebilirim. İlk başta üç büyükleri ya da uzun serileri izlemeyi önermeyi tercih etmem çünkü sıkılabilir. :)
  13. Stewlyn

Merhaba herkese~

Sorun olmaz sanırım, tanışıyoruz nihayetinde. :) Gizli sese sesleniyorum: Sosyalim çok iyidir, ondan bu öz güven. :embarrassed3-onion-head-emotico Matematik şu açıdan önemli, pek çok dilci yapmaya heveslenmediği için. Ordan iyi bir puanla çıkarsam kazanma ihtimalim var. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.