Jump to content

Nogenora

Kayıtlı Üye
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

About Nogenora

 • Birthday 01/07/1999

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male

Nogenora's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. SAO'da Asuna ablami No Game No Life'dan Shiro kız kardeşim olsun isterdim. Devil May Cry'da Dante abim olabilirdi mesela :D
 2. Tom Hanks filmleri ama özellikle Yeşil Yol ve Forrest Gump B)
 3. Diriliş - Tolstoy Duman - Turgenyev Ben böyle Rus klasiklerini seviyorum ya bir sürü karakter hepsi tek tek ayrıntılı ayrıntılı anlatılmış sonra hepsi bir ortak paydada birleştirilmiş. Felsefi konular üzerine olunca hoşuma gidiyor :)
 4. Camino Gerçekten çok güzel bir yapım olmuş. Senaryosu gerçek bir olaya dayanıyor. O kadar çok Hristiyanlıkla ilgili öge var ki başlarda misyonerlik faaliyeti falan sanmıştım :D İşin rengi sonradan değişiyor.
 5. Çok severim Code Geass'ı :) Keşke Boukoku no Akito bu kadar bekletmese :mellow:
 6. Evet 1 ay oldu neredeyse sonuncusu çıkalı. Kısa zamanda bitiricem manga serisini
 7. O finalden sonra kesin 2. sezon gelir demiştim ama hayal kırıklığına uğradım :mellow:
 8. Merhaba arkadaşlar ben Kerim. Aslında uzun süredir anime izliyorum yaklaşık 6-7 senedir ama hiç bir foruma üye olmayı düşünmemiştim. Uzun süredir animeleri buradan izliyorum :rolleyes: İlk kez Elfen Lied veya Claymore ile başladım anime izlemeye. (ikisini birlikte izlemeye de başlamış olabilirim tam olarak emin değilim.) 15 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, Fenerbahçeliyim (ve şu an 2-0 yeniyoruz Beşiktaşı :D :D :D ) En sevdiğim anime Code Geass serisidir bu arada. Manga da okurum. Bunların dışında sporla, edebiyatla vb. ilgiliyimdir. Şimdiden hoş buldum :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.