Jump to content

Nogenora

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

Nogenora kullanıcısının paylaşımları

1. SAO'da Asuna ablami No Game No Life'dan Shiro kız kardeşim olsun isterdim. Devil May Cry'da Dante abim olabilirdi mesela :D
  2. Nogenora

En Çok Sevdiğiniz Film

Tom Hanks filmleri ama özellikle Yeşil Yol ve Forrest Gump B)
  3. Nogenora

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Diriliş - Tolstoy Duman - Turgenyev Ben böyle Rus klasiklerini seviyorum ya bir sürü karakter hepsi tek tek ayrıntılı ayrıntılı anlatılmış sonra hepsi bir ortak paydada birleştirilmiş. Felsefi konular üzerine olunca hoşuma gidiyor :)
  4. Camino Gerçekten çok güzel bir yapım olmuş. Senaryosu gerçek bir olaya dayanıyor. O kadar çok Hristiyanlıkla ilgili öge var ki başlarda misyonerlik faaliyeti falan sanmıştım :D İşin rengi sonradan değişiyor.
  5. Nogenora

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Game of Thrones + Dr. Who
  6. Nogenora

Merhaba

Çok severim Code Geass'ı :) Keşke Boukoku no Akito bu kadar bekletmese :mellow:
  7. Nogenora

Merhaba

Çıkmaz da artık. :(
  8. Nogenora

Merhaba

Evet 1 ay oldu neredeyse sonuncusu çıkalı. Kısa zamanda bitiricem manga serisini
  9. Nogenora

Merhaba

O finalden sonra kesin 2. sezon gelir demiştim ama hayal kırıklığına uğradım :mellow:
  10. Merhaba arkadaşlar ben Kerim. Aslında uzun süredir anime izliyorum yaklaşık 6-7 senedir ama hiç bir foruma üye olmayı düşünmemiştim. Uzun süredir animeleri buradan izliyorum :rolleyes: İlk kez Elfen Lied veya Claymore ile başladım anime izlemeye. (ikisini birlikte izlemeye de başlamış olabilirim tam olarak emin değilim.) 15 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, Fenerbahçeliyim (ve şu an 2-0 yeniyoruz Beşiktaşı :D :D :D ) En sevdiğim anime Code Geass serisidir bu arada. Manga da okurum. Bunların dışında sporla, edebiyatla vb. ilgiliyimdir. Şimdiden hoş buldum :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.