Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Kadir- kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kadiiiiiir nerelerdesin ya? Özlettin bak

2. Gençliğimde gördüğüm 2. silahlı saldırı.Sudan sebeble millet birbirine silah çekiyo.Ben gene ortasında kaldım -.-' Neyseki sağ salimiz.

3. Gençliğimde gördüğüm 2. silahlı saldırı.Sudan sebeble millet birbirine silah çekiyo.Ben gene ortasında kaldım -.-' Neyseki sağ salimiz.

4. Hakkımda yazısını güncelledim. İşsizler okuyabilir keh keh keh

5. LG G5 reklamında Hatsune Miku'nun Polka'sını kullanmışlar, 2010 yılına geri dönmüş kadar olduk :D

Spoiler

6. yahu 2 tane yarım köfte ekmeğe 26 tl istenir mi ? insaf yahu oldu olacak 3 masanın hesabınıda bize kitle tamam gece vakti açık yer yokta bu kadarda olmaz..

7. nisanda mıyız temmuzda mı belli değil bu ne sıcak arkadaş ya yandık bu yaz

8. Yeni youtube videom :) 

9. İmza bölümünde spoiler içine resim koyamayan tek ben miyim?

10. İmza bölümünde spoiler içine resim koyamayan tek ben miyim?

11. Muhabbet Mekanı açıldığına göre Galil-Ar Geveze Lynx ve Wtich-chan'lar yeniden ısınmaya başlayabilirler. Zaten 2 haftadır motorları iyice soğumuştur ^^

12. Vay arkadaş askerde iyi bi arkadaş buluyorum ve onunda anime hastası olduğunu tezkeresine 5 gün kala öğreniyorum :) Ben Şok :)

13. Vay arkadaş askerde iyi bi arkadaş buluyorum ve onunda anime hastası olduğunu tezkeresine 5 gün kala öğreniyorum :) Ben Şok :)

14. Vay arkadaş askerde iyi bi arkadaş buluyorum ve onunda anime hastası olduğunu tezkeresine 5 gün kala öğreniyorum :) Ben Şok :)

15. Bir an gaza gelip saçını 3 numaraya vurduran kardeşlerim, gelin sarılalım.

16. Dostlarla Blade&Soul oynama keyfi paha biçilemez..

1. Kadir-

Kadir-

İyi :D haftaya günceleyip oynarım o zaman

2. (See 8 other replies to this status update)

17. Dostlarla Blade&Soul oynama keyfi paha biçilemez..

1. Kadir-

Kadir-

Beta indirmiştim önceden, şimdi silip tekrar mı yüklemem gerekiyor?

2. (See 8 other replies to this status update)

18. eski ev mezun olan ev arkadaşım yeni manita yaptım diyodu bi meğersem adam tanışma sitesinden hiç görmediğim bi kızla çıkıyormuş :D 23 yaşına geldi hala büyümedi bu çocuk ya

19. eski ev mezun olan ev arkadaşım yeni manita yaptım diyodu bi meğersem adam tanışma sitesinden hiç görmediğim bi kızla çıkıyormuş :D 23 yaşına geldi hala büyümedi bu çocuk ya

20. Hei to gensouda güncele geldim, mushoku tensei'nin aşırı uyduruk versiyonu gibi duruyor. 13 bölümlük bir anime içinde çok yavaş işliyolar. ama arka plan tasarımları hoşuma gitti. renklendirmeleri elle yapmışlar bilgisayardan ziyade.

21. Deadman Wonderland mangasını bitirdim, kalbim sıkışıyor

22. Adam 2. sezonun bitmesine 4 bölüm kala yorum bölümüne 7. sezona kadar olan tüm önemli olayları yazmış spoiler içerisine bile almadan. Gece gece sinir küpüyüm

23. Adam 2. sezonun bitmesine 4 bölüm kala yorum bölümüne 7. sezona kadar olan tüm önemli olayları yazmış spoiler içerisine bile almadan. Gece gece sinir küpüyüm

24. Durakta beni almayan otobüsü yayan olarak geçmek. İ love antalya trafiğiiii

25. Duyurulur! Mangahanta Ekibimize çoooooooooook acil çevirmenler aranıyor. Katılan arkadaşlar İstanbul'daysa arada bulup yemek ısmarlıyorum hani haberiniz olsun. İngilizceniz iyi ise gerisini dert etmeyin :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.