Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Kadir- kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumda Boş Boş dolananlar derneği.

2. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

1. Kadir-

Kadir-

Pelin Deadman izlemişsin bakıyorum, baya etkilendin herhalde isim, foto falan :D

2. (See 21 other replies to this status update)

3. Nağlet girsin bu bilgisayara İçini toz yumağı kaplamış! Bide temizlemeyle uğraşıcağım -_- neyse ki eğlenceli oluyor. :)

4. Nağlet girsin bu bilgisayara İçini toz yumağı kaplamış! Bide temizlemeyle uğraşıcağım -_- neyse ki eğlenceli oluyor. :)

5. Nağlet girsin bu bilgisayara İçini toz yumağı kaplamış! Bide temizlemeyle uğraşıcağım -_- neyse ki eğlenceli oluyor. :)

6. Nağlet girsin bu bilgisayara İçini toz yumağı kaplamış! Bide temizlemeyle uğraşıcağım -_- neyse ki eğlenceli oluyor. :)

7. Nağlet girsin bu bilgisayara İçini toz yumağı kaplamış! Bide temizlemeyle uğraşıcağım -_- neyse ki eğlenceli oluyor. :)

8. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

9. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. Kadir-

Kadir-

ilgimi çekti dizi ama ilk bölümden fazla şeyler oldu galiba :D

2. (See 40 other replies to this status update)

10. sadasdsadasdasdasdsadasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdasdsad http://9chatapp.com/p/aWbMeqONb

11. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

12. Benim Kadar Yalancı Var Mıdır Acaba ?

13. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. Kadir-

Kadir-

Hemen söyle bende boş boş durmayayım :D

14. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

15. Benim Kadar Yalancı Var Mıdır Acaba ?

16. Sate sate sate...

17. Sate sate sate...

18. One punch Man güzelmiş şu an 5. bölümdeyim

19. Oshino shinobu al iç kanımı istediğin kadar :D bu nasıl bir tatlılık'dır... :D

20. Boş olmasında ne olursa olsun :D

21. Evet artık "Bakemonogatari" serisini izleme zamanı bugünler için saklıyordum :D Sonrada "Vikings" keyfisi :)

22. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. Kadir-

Kadir-

3. bölümdeyim ben, onuda dün gece izledim süper gidiyor :D

Çok güzel dizi kimin ne yapacağı hiç belli olmuyor :D :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.