Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Kadir- kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Araba Kullandım bu gün *-* Süperdi. *-*

1. Kadir-

Kadir-

5 sene önce kullandım ve çok hoşuma gitti bir daha kullanma şansım olmadı, ehliyetim de yok T-T

2. (See 15 other replies to this status update)

2. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. Kadir-

Kadir-

Meraklandım bak şimdi, bugün kesin izlicem.

2. (See 40 other replies to this status update)

3. Biri İngilizce konuşurken hapşurmuş ve Almanca ortaya çıkmış -,-

4. Iaaaaaaaa Noragamiiiiiğğğğ bu sezon neden bölümlerin gıcık gıcık bitiyor hep :@

5. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. Kadir-

Kadir-

Ben daha 2. bölümü izlemedim, inşallah izleyecem :D

6. Ne buluyorlar Apple'da anlamıyorum 1-2 haftadır kullanıyorum en sonunda atıp kırıcam bıktırdı

7. Hani kalem bile oynatamamak var ya işte o gerçek oldu .Eğer hoca adımı yazdığım için not veriyorsa kimyadan 2 aldım :/

1. Kadir-

Kadir-

Derse 2 kere mi ne gittim bi b.. bilmiyorum :D

2. (See 16 other replies to this status update)

8. Hani kalem bile oynatamamak var ya işte o gerçek oldu .Eğer hoca adımı yazdığım için not veriyorsa kimyadan 2 aldım :/

9. Hani kalem bile oynatamamak var ya işte o gerçek oldu .Eğer hoca adımı yazdığım için not veriyorsa kimyadan 2 aldım :/

1. Kadir-

Kadir-

Nesne Tabanlı Programlama, adımı yazdım bide 2 satır salladım inşallah puan verir :D

2. (See 16 other replies to this status update)

10. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. Kadir-

Kadir-

1. bölümün sonunda adama saldırıyorlar ya, saldıranların kılıcının kını mavi, kabza yeri de aynı Okumura Rin'in kılıcı işte :P

Akame'nin kılıcına benzetemedim yada gözden kaçırmış olabilirim :D

11. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

1. Kadir-

Kadir-

Adamların kılıcı Ao no Exorcist'teki baş karakterin kılıcıyla tıpa tıp aynı :D

12. Lol oynama Keyfi ;) (Master Yi ve Miss Fortune Gibisi mi var *-*)

13. Arkadaşlar aranızda yabancı dizileri takip eden varmı bilmiyorum ama varsa INTO THE BADLANDS'ı izlemesini tavsiye ederim 2. bölümü pazartesi çevrildi. Kılıç sahneleri cidden muhteşem .

14. 5-6 yaşındayken tv de lastik çocuk olarak izlediğim one piece i yıllar sonra izlemeye karar verdim xD 2 ayda 500 e geliniyormuş demek ki :D nese zaten uzun seri bi tek bu kalmıştı , hakkını vermek lazım one piece rakipsiz :D

15. 5-6 yaşındayken tv de lastik çocuk olarak izlediğim one piece i yıllar sonra izlemeye karar verdim xD 2 ayda 500 e geliniyormuş demek ki :D nese zaten uzun seri bi tek bu kalmıştı , hakkını vermek lazım one piece rakipsiz :D

16. Merhaba arkadaşlar bir anime karakteri olsaydınız hangi karakter olmak isterdiniz? (Monkey D Luffy)

17. Günaydın :)

18. Boku No Pico kurbanları tepki verin

19. Boku No Pico kurbanları tepki verin

20. Boku No Pico kurbanları tepki verin

21. Sahne korkusu 2 ay önce başladı, caiz midir?

22. Dinleyecek şarkı bulamayınca eskilere daldım, cidden eskiler daha iyi :)

23. Tatsumaki Cosplay çok güzel olmuş :D http://i.hizliresim.com/kJ5XkW.jpg

24. Tatsumaki Cosplay çok güzel olmuş :D http://i.hizliresim.com/kJ5XkW.jpg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.