Jump to content
Türk Anime TV Forum

♠Kadir♠

Üyeler
    1.106
  • Son ziyareti

• Başarı

2

İtibar Etkinliği

1. Harika
    ♠Kadir♠ reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Hala umut ediyorum askdasd https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw   
    Hala umut ediyorum askdasd
    https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw

2. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Milli_Midilli_Ama_Liseli for bir durum güncellemesi, Eski gönderilerimi okuyorum.. çok eğelenceli   
    Eski gönderilerimi okuyorum.. çok eğelenceli
  3. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi g   
    O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi geçirirken şans eseri buldum gene.  o.o 
  4. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor.   
    Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor. 
  5. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to asci for bir durum güncellemesi, Unuttum mu buraları tabiki hayır:D nasılsınız gençler:)))   
    Unuttum mu buraları tabiki hayır:D
    nasılsınız gençler:)))
  6. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammül   
    Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammülüm daha da azaldı. Artık kategorileri içersinde "komedi" "slice of life" "okul" "romantizm" olan hiçbir animeye katlanamaz oldum. O sıradanlık, o kopyacılık, o klişeler bana nefes darlığı olarak geri dönüyor. Farklılığı aramaktan da yoruldum çünkü farklı şeylerin de çoğunu izledim herhalde o yüzden bulmakta zorlanıyorum. Kafayı yemek üzereyim.
  7. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Kikuchi for bir durum güncellemesi, Bana şundan daha iyi opening getirenin yüzyıl kölesi olurum Abi dinlerken gaza gelip   
    Bana şundan daha iyi opening getirenin yüzyıl kölesi olurum 
    Abi dinlerken gaza gelip Viyana Kapısı'na dayanmak istiyorum xD

8. Harika
    ♠Kadir♠ got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Gintama'nın mangası bitiyormuş. I AM SHOCK!!   
    Gintama'nın mangası bitiyormuş.                  I AM SHOCK!! 

9. Beğen
    ♠Kadir♠ got a reaction from SeNaToR2038 for bir durum güncellemesi, Siz siz olun, Overlord hayranlarını kızdırmayın   
    Siz siz olun, Overlord hayranlarını kızdırmayın  
  10. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Lynx for bir durum güncellemesi, Emektar demek hmm.. Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. @Pyskhe   
    Emektar demek hmm..  Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu.
    @Pyskhe
  11. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Fumi for bir durum güncellemesi, Forum ölmüş.Keşke eskisi gibi olsa,özledim eski zamanları.Keşke o zamanlara geri döns   
    Forum ölmüş.Keşke eskisi gibi olsa,özledim eski zamanları.Keşke o zamanlara geri dönsem
  12. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Barış for bir durum güncellemesi, goradaki japon turist sahnesini uzun yıllar sonra tekrar açıp izleyince japonların de   
    goradaki japon turist sahnesini uzun yıllar sonra tekrar açıp izleyince japonların dedikleri şeylerin %90'ını anlayarak kendimi şaşırttım. ortaokuldaki ilk kez izlediğim cahil halim nerde ben nerde
  13. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Giselle Night for bir durum güncellemesi, Vay canına neredeyse 1 yıl olmus gideli! 🙂   
    Vay canına neredeyse 1 yıl olmus gideli! 🙂

14. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Abin Denizci bebeğim. 😁 http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png   
    Abin Denizci bebeğim. 😁
    http://i.hizliresim.com/2aj6LL.png

15. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Forumda her online olduğumda bir yer daha göçüyor. Son kale durum duvarı   
    Forumda her online olduğumda bir yer daha göçüyor. Son kale durum duvarı
  16. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın   
    Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın 
  17. Harika
    ♠Kadir♠ reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uyg   
    Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uygulayıp soyarken Orochimaru'ya dönüşüyorum jsjsjsjsjd
  18. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Düşünmüyorum dinliyorum 😄   
    Düşünmüyorum dinliyorum 😄 

19. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Disney bunu hep yapıyor ve bizde hep severek izliyoruz ve kanıyoruz salak mıyız neyiz   
    Disney bunu hep yapıyor ve bizde hep severek izliyoruz ve kanıyoruz salak mıyız neyiz biz ? .. çoğu filmlerinin 2-3'lemesinde eğer daha öncesinde aşk hikayesi yoksa olaya hep bir aşk hikayesi dahil ediyorlar...bkz buz devri, çılgın hırsız vs vs sanırım disney için 2 ve 3 sayısı aşk sayısı..alıştık artık ama olsun diyorum en sevdiğim serilerdendir..Ve genelde aşk olan serinin devamlarında çocuklara değinilir büyük ihtimal,'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4' eğer gelirse yani yaparlarsa bizim bu iki çifte kumrunun doğan yavruları üzerinden işlenen bir hikaye olacaktır. Bunları aşağıdaki fragmandan dolayı yazdım.Söz animeciyiz :D bir kere bile şu forumda sanırsam bir anime filmi için fragman paylaşmadım gerçi 6-7 aydır anime bile izlemiyorum en son koe no katachi izledim.

20. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Finaller başlamış bulunuyor. Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz st   
    Finaller başlamış bulunuyor.
    Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte...
  21. Harika
    ♠Kadir♠ got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Favorimi buldum ahaha :D   
    Favorimi buldum ahaha :D

22. Harika
    ♠Kadir♠ got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, 4.444 profil görüntüleme :D   
    4.444 profil görüntüleme :D
  23. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Bu ara novellere sardim yaaa anime izlemeyi unuttum XD   
    Bu ara novellere sardim yaaa anime izlemeyi unuttum XD
  24. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Uyarı: Uzun bir yazı, Emre Aydın dinleyenler için.   
    Uyarı: Uzun bir yazı, Emre Aydın dinleyenler için.

25. Beğen
    ♠Kadir♠ reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))   
    Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))

• Yeni Oluştur...