Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kadir- reacted to quincy for bir durum güncellemesi, Günlerden Bleach   
    Günlerden Bleach 
  2. Harika
    Kadir- reacted to Atakan ~ for bir durum güncellemesi, Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay
  3. Harika
    Kadir- reacted to Bag Of Bones for bir durum güncellemesi,   
  4. Harika
    Kadir- reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olar   
    yine bir şeyler değiştirmişler 612 içerik ile 2012 eylül ayından itibaren çaylak olarak gözüküyorum, neyim ben naruto falan mı 9 sezon çaylak son sezon hokage mi olucam
  5. Üzgün
    Kadir- reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.
  6. Harika
    Kadir- reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Shinei Nouzen 40lı yaşlar olası görünüm.   
    Shinei Nouzen 40lı yaşlar olası görünüm.

7. Beğen
    Kadir- reacted to Golge_Kaze for bir durum güncellemesi, Bayağıdır profil ismimi değiştirmek istiyordum. İyi durdu bu.. (Eskiden beri tanıyanl   
    Bayağıdır profil ismimi değiştirmek istiyordum. İyi durdu bu.. (Eskiden beri tanıyanlar bu kim demesin diye not edeyim: Ben Ancaks)
  8. Harika
    Kadir- reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, Gününüze neşe katacak bu videoyu buraya bırakıyorum özlemişsinizdir.   
    Gününüze neşe katacak bu videoyu buraya bırakıyorum özlemişsinizdir.

9. Üzgün
    Kadir- reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
    Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.
  10. Beğen
    Kadir- reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
    Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 
  11. Karmaşık
    Kadir- reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Can Sungur Sword art online fanlarına dokunmuş, Soa ve One piece fanlarının çok tehli   
    Can Sungur Sword art online fanlarına dokunmuş, Soa ve One piece fanlarının çok tehlikeli ve acayip bir parti fanatiği gibi olduklarını belirttim. Çok dikkate alma alma onları dedim ve şuan  one piece fanları tarafından saldırı altındayım, cidden 2012 yılında da böylelerdi animeyi izlemeden animeden nefret etmiştim 2017'e kadar durulunca bunların sağ sola one piece övmeleri izlemiştim animeyi, uykusundan uyandırdık canavarları yorum yapmaz olaydım. Hala beni one piece'yi ne kadar harika bir eser olduğuna ve bleacin ve naruto'nun biat etmesi gerektiğine ikna etmeye çalışıyorlar aynen kardeşim one piece = kami-sama aynen çok iyi eser. Bu da böyle bir anım
  12. Harika
    Kadir- reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, hala yaşıyoruz çok şükür   
    hala yaşıyoruz çok şükür
  13. Beğen
    Kadir- reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş d   
    Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.
  14. Beğen
    Kadir- reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* sit   
    Tahminimce teliflere saygılı izleme mecraları anime çevirmeye devam ettikçe bazı* siteler yok olup gidecek. O zaman, kendileri yerine egoları konuşan herkes de tarihe karışacak. Bakalım. O gün geldiğinde umarım şu an dişiyle tırnağıyla çalışan, emek veren çevirmenler kendilerine güzel yerler bulabilirler.  Yatırımı o tarafa yapmak lazım gibi geliyor bana. :)

15. Beğen
    Kadir- reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u   
    Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u diyordum, millet arıl arıl Attack on Titan bokluyordu şimdi herkes izler olup övmeye başlamış, Eren'e laf atanlar erenci falan olmuş, yani hem dediğim noktaya geldikleri için mutluyum hem de sinirlerim bozuk. 3.sezonu daha izlemedim bile bekliyorum ki biriksin. Attack On Titan serisi bir çok açıdan çok sağlam eser bir baş yapıta yakın, sinema mezunu olarak gayet her açıdan kaliteli buluyorum. Avatar The Lastairbender'dan beri bomboş bölüm içeren az seri izledim, Ninja Scrolls vardı bir de galiba her bölümü bir şeye hizmet eden onun dışında sayılı yani Attack On Titan'da bunlardan biri Fullmetal Alchemisti'de unutmadan ekleyim FMA'da Anime dünyasının bir hitchcock eseridir olay örgüsü olarak plana sadık ve hiç çıkmadan gizemi ve ufak gerilimleri hep hissettirir ve ilerler.
  16. Beğen
    Kadir- reacted to NatsuJun for bir durum güncellemesi, Mushoku Novel 42.Bölüm sizlerle, okumaya bekliyoruz...   
    Mushoku Novel 42.Bölüm sizlerle, okumaya bekliyoruz...
  17. Beğen
    Kadir- reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
    Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D
  18. Beğen
    Kadir- reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Beğendim :)   
    Beğendim :)

19. Beğen
    Kadir- reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Harika! :D   
    Harika! :D

20. Beğen
    Kadir- reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı. Tecrübeyl   
    Geçen hafta sosyal bir platform üzerinde katlanır PC masası çekilişi vardı.
    Tecrübeyle sabittir biliyorum ki bana çıkmayacak. Ben de gittim benzer bir ürün satın aldım. Aldığım gün bir de üzerine sanatımı konuşturdum. On numara bana özel bir masa oldu  

Benim gibi işini şansa bırakmayan kaç kişiyiz?
    Benzer durumlar yaşayanlarınız varsa bilmek isterim 
  21. Beğen
    Kadir- reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini   
    Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

I see no difference 
  22. Beğen
    Kadir- reacted to hakan5698 for bir durum güncellemesi, UwU   
    UwU

23. Beğen
    Kadir- reacted to canatan for bir durum güncellemesi, .   
    .

24. Beğen
    Kadir- reacted to Mutaika for bir durum güncellemesi, Filler bölümlerinin ayrı bir havası var :D   
    Filler bölümlerinin ayrı bir havası var :D

25. Beğen
    Kadir- reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Vay be. Erteleme olmasaymış, Yahari & Re Zero & Kaguya-sama hepsi bahar sezon   
    Vay be. Erteleme olmasaymış, Yahari & Re Zero & Kaguya-sama hepsi bahar sezonunda yayınlasaymış efsane bir sezon olacakmış. Hele 11. bölümün haftası 3 seriden de efsane bölümler:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.