Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Kadir- got a reaction from Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Çok teşekkür ederim Bana kıyasla sen yine erken gelmişsin :D 
  2. Beğen
    Kadir- reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Kadir- Heykeline beton yetmeyecek insan iyi ki doğdun nice sağlıklı huzurlu yaşlara
    Daha erken gelemediğim için üzgünüm sen 9unda kutlamışım say
    @Amygirlsenpai yarın muhtemelen forumda olamayacağım o yüzden seninkini de 1 güncük erken kutluyorum affına sığınarak, doğum günün kutlu olsun, iyi ki varsın
  3. Beğen
    Kadir- reacted to Dj-Morphosis in SOUSEI NO ONMYOUJI   
    Sousei no Onmyouji Bölüm 39 eklendi. http://www.mangahanta.com/manga/sousei-no-onmyouji
  4. Beğen
    Kadir- got a reaction from Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Teşekkür ederim canım kardeşim :)  
  5. Beğen
    Kadir- reacted to Pseudohomophylus in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Kadir- Etiketleyemediğimden nickini benim için değiştiren koca yürekli Kadir arkadaş yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve huzur getirsin. İyi ki doğmuşsun 

@Amygirl senpai her yeni yaşın bir öncekinden daha sağlıklı ve huzurlu geçer umarım, bugüne kadar yaptıkların için de teşekkürler. İyi ki doğdun  
  6. Beğen
    Kadir- got a reaction from SoredemoDodo in Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)   
    Genshin impact oynuyorum
  7. Beğen
    Kadir- reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Neyse artık, muhabbet etmek istersen buralardayız, istemezsen de yapacak bir şey yok gene ara ara etiketliyecem :D
  8. Beğen
    Kadir- reacted to pegasusejder in Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)   
    Bende oynuyorum Kadir :D abimle girip çıkıyoruz hemen :D 
  9. Beğen
    Kadir- reacted to mustafalrsm in ( 02 / ?? ) Higurashi no Naku Koro ni (2020)   
    millet anime arıyorsanız bu animeye bakın bence, kesinlikle çevirimle ilgili yorum yapmanızı istediğimden değil (lütfen yapın)
    @Mutaika@MikasaWithInTheFire@yumulonely@heymely@kad1r@Veiykas@Ancaks@ChYRoN@Kadir-@MrTeddy@ShadyRogue
  10. Beğen
    Kadir- reacted to lntegral in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza 7 
    Avatarını beğenme sebebim seni yıllardır onunla görmem ve karakteri sevmemdir.Teşekkür ederim 
  11. Beğen
  12. Beğen
    Kadir- got a reaction from Nones in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı !!!   
    Hepimizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun  ^_^
  13. Beğen
    Kadir- reacted to Amygirl in NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ   
    Valla bu konuya en çok ben bir şeyler yazmak isterim ama işten yeni geldim çok yorgunum ?
    Bu foruma fanfiction yarışması için kaydolmuştum. Yaklaşık yedi yıldır takılıyorum. Kimler geldi kimler geçti çok eğlenilen zamanlar da oldu böyle değişik sanal krizler de çıktı şöyle bir düşünülünce..
    Açıkçası bir yıl önce ani şehir değişikliği kararım oldu ve yeni iş yeni hayat kurdum. Bunun sebebi burada tanıştığım iki tatlı mı tatlı iyi ki tanımışım dediğim insan. Onun dışında bir sürü güzel insanla tanıştım burada
    Forum kültürü özellikle bir konu hakkında bilgi alışverişi ve ortak hobilerde bir buluşma noktası halinde olsa da son yıllarda chatango, disquss, discord gibi platformların popülerliği sebebi ile gitgide azalan bir durum. Son ik iyıl içinde adam akıllı bir sohbet ortamı ya da etkinlik göremedim forumlarda. Özellikle anime izleyen kesimin anime izleme şekilleri tarzları ve animeye bakış açısındaki farklılıklar forum ortamlarını daha ıssız hale getirdi. Eski zamanları bilen yaşayan varsa bunu en çok fark edenler de onlardır.  Üzücü...
  14. Harika
    Kadir- reacted to Barış D. Baryshx in NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ   
    Eskiden buralar dutluktu 
  15. Beğen
    Kadir- reacted to Kikuchi in NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ   
    Sadece burası için değil eskileri yad edip ,  geçmişe dönmeyi isteyip  ağlamak 
  16. Beğen
    Kadir- reacted to LeornKayn in NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ   
    bak bu çok doğru bir tespit yeni gelen 2000 sonrası kesimin çoğu ,anime zevki olarak, 'slice of life' türlerine ve ergenlik dönemi romantizimi ,okul hayatı animelerine yoğunlaştılar...ve milleti ortak bir kültürde toplayacak bir büyük seride çıkmadı.Bleach,Gintama,FMA,One Piece,Naruto,Fairy Tail vs gibi o yüzden herkes çok ayrı kafalarda..Boku No Hero Acamedia biraz yapabilir gibi duruyordu ama sanırım yapamadı gerçi tür olarak şuan talep edilen şey shouenen değil.Shingeki No Kyojin ise çok sessiz bir kitleye sahip.
  17. Beğen
    Kadir- reacted to Asli_Tufekci in Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?   
    Anime Cizgi film değil çizgi dizi dir 
  18. Beğen
    Kadir- reacted to Dj-Morphosis in Ecchi FC [+18]   
    Şuraya baktıkça duygulanıyorum ya :') 
  19. Beğen
  20. Beğen
    Kadir- reacted to tea in Tea Çeviri | Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Web Novel Çevirisi   
    Animeyi bitirdikten sonra burdan devam edebilirsiniz.
    teaceviri.wordpress.com
  21. Beğen
    Kadir- reacted to Krep in [Light Novel] Hai to Gensou no Grimgal Türkçe Çeviri - Durdu   
    Bu arada burayı nasıl unuttum ben. 
    Çok uzun süredir bölüm vermiyordum zaten, bilgi geçeyim gelen arkadaşlar bana bir şey demesin sonra.
    Seri ekimde lisanslandı arkadaşlar. Ben boş kalana, serinin lisanslısı biraz ilerleyene ve elime para geçene kadar çevirisi devam etmeyecek.
  22. Beğen
    Kadir- reacted to Amygirl in İmzalar ile İlgili Önemli Bir Duyuru!!!!! [30.05.2016 Güncel Duyuru]   
    Evet Forumdaşlar!
    Bir avuç kadar olan forumda takılan ve imza değiştirememe şikayetleri olan gençlerimize eğer ilgilenirlerse bir adet duyuru yapacağım.
    -  Normal kayıtlı üyelerimiz artık imzalarında her biri maksimum 550x250 boyutlarında maksimum 5 resim koyabilecekler. Spoiler dışında sadece bir adet resim bulundurma kuralımız halen geçerlidir. Ayrıca imzada kullanacakları maksimum satır sayıları 10'dur. Maksimum 5 adet dış site linki kullanabilirler.
    - 10 satır olayına bir parantez açmak gerekirse forum düzeninden sorumlu kişiler 10 satırı destan gibi göz bozacak şekilde doldurmuş kişilerin imzasına müdahale etme hakkına sahiptir. 10 şimdilik belirlenen sayıdır. Kişinin iletisinden büyük imzası olur ve bu durum abartılırsa belirtilen "10" satır sayısı aşağıya çekilecektir.
    -  Foruma yeni kayıtlı bir üye acaba ben neden imza yapamıyorum diye kafa yormasın. 150 iletisini tamamlamamış üyeler imza oluşturamazlar. Bu sınırlama (eğer panel düzgün çalışırsa tabii :D ) üyelerin forum kurallarına ve imza kurallarına alışabilmesi için eklenmiştir.
    -  150 ileti sınırlaması uploader gibi bazı yetki gruplarında yoktur.
    İyi forumlar canımsssss
  23. Beğen
    Kadir- reacted to Dj-Morphosis in MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com   
    Ballroom e Youkoso bölüm 12-13-14 Eklendi.
    http://www.mangahanta.com/manga/ballroom-e-youkoso
    Vanitas no Carte bölüm 2-3-4-5-6 eklendi.
    http://www.mangahanta.com/manga/Vanitas-no-Carte
    Mahouka Koukou no Rettousei - Tsuioku Hen bölüm 15 eklendi
    http://www.mangahanta.com/manga/Mahouka-Koukou-no-Rettousei-Tsuioku-Hen
    Watashitachi no Shiawase na Jikan bölüm 1-2-3-4 Eklendi.
    http://www.mangahanta.com/manga/watashitachi-no-shiawase-na-jikan
    iyi okumalar.
  24. Beğen
  25. Beğen
    Kadir- reacted to Black Angel in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza : 10
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.