Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Kadir- kullanıcısının eklediği dosyalar

1. An itibariyle rx6600xt ve r5 5600 alıp kurmuş durumdayım :admire-onion-head-emoticon:Cebim alev almış ama olsun :D Şimdi fazla mesai zamanı :hot1-onion-head-emoticon::stress-onion-head-emoticon:

1. Kadir-

Kadir-

@pegasusejder 6 taksit ve her gün 3-4 saat fazla mesai yaparsan sen de başarabilirsin(!) (Tek böbrekle hayat çok zor)

EP23sthX4AEgGr5.jpg

2. (See 2 other replies to this status update)

2. Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.

1. Kadir-

Kadir-

Geçmiş olsun. İyi beslenmeyi unutma, bol bol meyve ye 

2. (See 5 other replies to this status update)

3. Gününüze neşe katacak bu videoyu buraya bırakıyorum özlemişsinizdir.

1. Kadir-

Kadir-

Bir bölüm vardı Kagura'nın babasının başından geçen bir olayı anlatıyordu, meğerse şampuan reklamıymış :D 

4. Bu kediyi sahiplenmek istiyorum :happy-onion-head-emoticon:

Spoiler

cats-pallas-s-cat-cat-wallpaper-preview.jpg.024e938d3804f09d654cc465cc097114.jpg

1. Kadir-

Kadir-

@FreesiaPallas kedisidir kendisi :D 

@PerfectumHuysuz biraz hafif kaçıyor :D Bunu sahiplenebilmek isterdim ama daha evcilleştirebileni görmedim :D

Spoiler

2. (See 4 other replies to this status update)

5. hala yaşıyoruz çok şükür

1. Kadir-

Kadir-

En son askere gittiğini hatırlıyorum, ondan sonrası ben de yok :D

2. (See 9 other replies to this status update)

6. Kulaklıklar kulağımı 1-2 senedir acıtmaya başlamıştı ve son zamanlarda artık kulaklık takamaz hale geldim :scary-onion-head-emoticon: Daha ilerisi fena olabilir o yüzden mecbur hoparlöre geçeceğim. RIP my ears :music-crazy-rabbit-emoticon: :bye-crazy-rabbit-emoticon:

1. Kadir-

Kadir-

@PseudohomophylusBilmiyordum. Gerçi zararlı olduğunu bildiğimiz birçok şeyi kullanıyoruz ne yazık ki. Bilgilendirdiğin için teşekkürler, aydınlandım :cool-onion-head-emoticon:

2. (See 8 other replies to this status update)

7. Kulaklıklar kulağımı 1-2 senedir acıtmaya başlamıştı ve son zamanlarda artık kulaklık takamaz hale geldim :scary-onion-head-emoticon: Daha ilerisi fena olabilir o yüzden mecbur hoparlöre geçeceğim. RIP my ears :music-crazy-rabbit-emoticon: :bye-crazy-rabbit-emoticon:

1. Kadir-

Kadir-

@kaminaBenim kulaklığım over o zaman, yine de acıyor peh

@BeytizeAman benim durumuma gelme, bazen fena acıyor ve bir süre geçmeyebiliyor. :wait-onion-head-emoticon:

8. Kulaklıklar kulağımı 1-2 senedir acıtmaya başlamıştı ve son zamanlarda artık kulaklık takamaz hale geldim :scary-onion-head-emoticon: Daha ilerisi fena olabilir o yüzden mecbur hoparlöre geçeceğim. RIP my ears :music-crazy-rabbit-emoticon: :bye-crazy-rabbit-emoticon:

1. Kadir-

Kadir-

@kamina Over-ear? İlk kez duydum bir araştıracağım teşekkür ederim :) 

@Panzehir Maşallah çareler tükenmiyor :D Monitörün hoparlörü var sesi çok iyi olmasa da şimdilik idare ediyorum 

9. Mushoku Novel 42.Bölüm sizlerle, okumaya bekliyoruz...

1. Kadir-

Kadir-

Bu site yaşıyor muydu? :D

10. UwU

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

1. Kadir-

Kadir-

Kutsa beni Papa hazretleri

11. Filler bölümlerinin ayrı bir havası var :D

Spoiler

2780-0-1ed7b41a4bbcd468ab8cfd5c3c074f8b.

1. Kadir-

Kadir-

Fillerları izlenebilir tek anime herhalde Gintama'dır.

12. Spoiler

227471-mayuri_kurotsuchi.jpg

Nedense,en çok güven veren karakterlerdendir kendisi.:relax2-onion-head-emoticon:

1. Kadir-

Kadir-

What?? 

Spoiler

a37205639ef662e20df352d1f17240c813238eaed29fe290fb45acb7f84bd620.jpg.46966f201bb44170e8e011fe0253227f.jpg

13. Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime

Spoiler

Bleach.jpg

1. Kadir-

Kadir-

@AntiNewEra Anime izlerken fazla beklentiye girmem olabildiğince keyif almaya çalışırım her zaman. Önce konusunu okurum, okuduktan sonra animenin gidişatını hemen hemen tahmin edebiliyorum zaten. Bleach'e 13-14 yaşlarında başlamıştım ve beğenmiştim. Neyse ne işte sonuca gelirsek "zevk meselesi" :D

2. (See 18 other replies to this status update)

14. Bazı fansublar olur ya hani, "komiklik" yapmaya çalışan türden filan.

xapcff.png

xaphuG.png

1. Kadir-

Kadir-

Çeviri notlarını genellikle okumam okusam da pek kafaya takmam. En sevmediğim şey söylenilen ile çevirinin hiçbir alakası olmayışı, böyle olunca bu sefer benim kayış kopuyor.

2. (See 21 other replies to this status update)

15. Bazı fansublar olur ya hani, "komiklik" yapmaya çalışan türden filan.

xapcff.png

xaphuG.png

1. Kadir-

Kadir-

Çeviri ile fazla uğraşınca kayış kopuyor tabi

2. (See 21 other replies to this status update)

16. Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime

Spoiler

Bleach.jpg

1. Kadir-

Kadir-

@MuraTika Reisi unutmuşum ya 

@AntiNewEra Uzun soluklu animelerin çoğu yapıyor zaten bunu. Ben tekrar izlesem yine eğlenirim ve Mura'nın dediği gibi ne zaman izlediğine bağlı olabilir. Zamanında güzeldi :D Benim ilk izlediğim animelerden olduğu için seviyor olabilirim

2. (See 18 other replies to this status update)

17. Spoiler

yildizlar-sayi-fasulyesi-plastik-kutuda-

1. Kadir-

Kadir-

Herkesin sahip olduğu ama kimsenin ne için kullanıldığını hatırlamadığı bir kırtasiye ürünü. Şaka bir yana harbiden ne yapılıyordu bunlarla? Ben bunları evde ortalığa saçmak dışında bir şey yaptığımı hatırlamıyorum.

18. Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime

Spoiler

Bleach.jpg

19. Az önce bir mail gelmiş bana ne kadar iyi insanların olduğunu hatırlattı :) 

Bu arkadaş bir tane piyangodan 150 milyon dolar kazanmış ve bunu insanları dağıtıp (2 milyon dolar) onları mutlu etmeye karar vermiş :big-eye-onion-head-emoticon: herhangi ülkeden rastgele seçim yaparken ben denk gelmişim :onion_yep_by_7anime7drawer7: bana bunu iyi yönde harcamamı kendi hayatımın düzenini kurduktan sonra başka insanlara dağıtıp bu iyiliği devam ettirmemi söylemiş. 

Bu dünya böyle insanlar sayesinde dönüyor :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Ne dersiniz geri dönüş yapayım mı lakin ben bu kadar iyi yönde harcayamayacağımdan korkuyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

20. Az önce bir mail gelmiş bana ne kadar iyi insanların olduğunu hatırlattı :) 

Bu arkadaş bir tane piyangodan 150 milyon dolar kazanmış ve bunu insanları dağıtıp (2 milyon dolar) onları mutlu etmeye karar vermiş :big-eye-onion-head-emoticon: herhangi ülkeden rastgele seçim yaparken ben denk gelmişim :onion_yep_by_7anime7drawer7: bana bunu iyi yönde harcamamı kendi hayatımın düzenini kurduktan sonra başka insanlara dağıtıp bu iyiliği devam ettirmemi söylemiş. 

Bu dünya böyle insanlar sayesinde dönüyor :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

Ne dersiniz geri dönüş yapayım mı lakin ben bu kadar iyi yönde harcayamayacağımdan korkuyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Kadir-

Kadir-

İnanıyor musun buna? Virüs veya dolandırılma gibi şeyler olmasın? Kim kime rastgele 2 milyon veriyor :D Gerçek olduğunu varsayarak söylüyorum yerinde olsam direk iban atardım :admire-onion-head-emoticon:

2. (See 10 other replies to this status update)

21. Sitedeki Disqusdan yorum atanlara sinir oluyorum geçmiş yorumcular değil de yeni nesile :oh-onion-head-emoticon:

1. Kadir-

Kadir-

@pegasusejder Bleach op larını çok özlemişim be :music-crazy-rabbit-emoticon:

@Beytize Sallama boş ver gitsin. Benim yorumumun altına ters ters cevaplar yazan insanlarla çok tartıştığım oldu ama buna değmiyor. Bir süre sonra da karşındakinin çocuk olduğunu fark ediyorsun. Uzun lafın kısası "zaman kaybı"

2. (See 24 other replies to this status update)

22. En sevdiğim ecchi, seinen, komedi serilerinden biri Prison School 12+1 bölüm

spacer.pngspacer.png

1. Kadir-

Kadir-

Çok fazla ecchi canımı sıkıyordu ama komedisi çok iyiydi

2. (See 1 other reply to this status update)

23. bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur :sweating-onion-head-emoticon:

spacer.png

1. Kadir-

Kadir-

Pek anlamam gölgeden falan ama güzel olmuş :good-job-onion-head-emoticon:

2. (See 4 other replies to this status update)

24. Bir gün şu seyyar satıcılar yüzünden kafayı yiyeceğim az kaldı. :bled2-onion-head-emoticon::suicideoniplz:

Adamlar geliyor tam benim camın önünde durup bağırıyor deli gibi. 

Adam domatesin kilosu 2.5 lira diye 1000 kere bağırmış, hala teyzenin biri çıkıp kilosu ne kadar diye soruyor. Bir ikinci güzel soruda "Malların güzel mi?/ taze mi? / çürük var mı?" gibi sorular. Gerçekten neden sorulduğunu anlamadığım sorular :nonono-onion-head-emoticon:

1. Kadir-

Kadir-

Gece vardiyasında çalışanları düşün bide, işkence gibi gelir o sesler

2. (See 6 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.