Jump to content
  • Create New...

Kadir-

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,110
  • Last visited

• Days Won

2

Reputation Activity

1. Beğen
    Kadir- reacted to Mutaika for a status update, Filler bölümlerinin ayrı bir havası var :D   
    Filler bölümlerinin ayrı bir havası var :D

2. Beğen
    Kadir- reacted to Gallardo for a status update, Vay be. Erteleme olmasaymış, Yahari & Re Zero & Kaguya-sama hepsi bahar sezon   
    Vay be. Erteleme olmasaymış, Yahari & Re Zero & Kaguya-sama hepsi bahar sezonunda yayınlasaymış efsane bir sezon olacakmış. Hele 11. bölümün haftası 3 seriden de efsane bölümler:)
  3. Beğen
    Kadir- got a reaction from Murphy for a status update, Romanını okuyan biri olarak Re Zero animesinin yorum bölümünde muhabbet etmek, spoile   
    Romanını okuyan biri olarak Re Zero animesinin yorum bölümünde muhabbet etmek, spoiler vermek(isteyene) ne kadar da zevkli 
  4. Harika
    Kadir- reacted to lntegral for a status update, Cafer bende Akame'li anahtarlık var.Sucuk yollarsan karşılığında takasa girebilirim   
    Cafer bende Akame'li anahtarlık var.Sucuk yollarsan karşılığında takasa girebilirim 
  5. Beğen
    Kadir- reacted to Mutaika for a status update, Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime   
    Ana karakterlerine pek ısınamadığım ancak yan karakterlerini çok sevdiğim bir anime

6. Beğen
    Kadir- reacted to pegasusejder for a status update, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  7. Beğen
    Kadir- reacted to sShoguNn for a status update, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

8. Beğen
    Kadir- reacted to Amygirl for a status update, Üç tane taze yazı buyrunuz ifinim https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/mas   
    Üç tane taze yazı buyrunuz ifinim 
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/mashlemagic-and-muscles-tantm-yeni.html
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/toorigakari-ni-one-point-advice.html
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/nan-hao-shang-feng-tantm-yeni-bolumu.html
  9. Beğen
    Kadir- reacted to mustafalrsm for a status update, Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum ya   
    Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim
  10. Beğen
    Kadir- reacted to HolySpirit for a status update, Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareke   
    Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareketli yapmıyor şuan galiba O.O çokda güzel oluyordu ya 
  11. Beğen
    Kadir- reacted to Perfectum for a status update, Re:zero'nun ikinci sezonunu bu yaz sezonunda görecek olmamız güzel oldu.   
    Re:zero'nun ikinci sezonunu bu yaz sezonunda görecek olmamız güzel oldu.

12. Beğen
    Kadir- reacted to Amygirl for a status update, Parti kur oy verek, öl de ölek reyizzz   
    Parti kur oy verek, öl de ölek reyizzz 

13. Beğen
    Kadir- reacted to Cувєя efsanedir. :) for a status update, Sanala başladığım ilk mecra selam   
    Sanala başladığım ilk mecra selam
  14. Beğen
    Kadir- reacted to Fumi for a status update, Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s   
    Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s
  15. Harika
    Kadir- reacted to bluegrass for a status update, Hala umut ediyorum askdasd https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw   
    Hala umut ediyorum askdasd
    https://www.youtube.com/watch?v=8aRor905cCw

16. Beğen
    Kadir- reacted to Milli_Midilli_Ama_Liseli for a status update, Eski gönderilerimi okuyorum.. çok eğelenceli   
    Eski gönderilerimi okuyorum.. çok eğelenceli
  17. Beğen
    Kadir- reacted to bluegrass for a status update, O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi g   
    O kadar uzun süre girmemişim ki foruma şifremi unutmuşum.Küçük çaplı bir kalp krizi geçirirken şans eseri buldum gene.  o.o 
  18. Beğen
    Kadir- reacted to Singularity for a status update, Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor.   
    Bu forumun böyle durgun olması acayip canımı sıkıyor. 
  19. Beğen
    Kadir- reacted to asci for a status update, Unuttum mu buraları tabiki hayır:D nasılsınız gençler:)))   
    Unuttum mu buraları tabiki hayır:D
    nasılsınız gençler:)))
  20. Beğen
    Kadir- reacted to sShoguNn for a status update, Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammül   
    Anime izleme sayım arttıkça, birbirine benzeyen, klişe, kopya olan animelere tahammülüm daha da azaldı. Artık kategorileri içersinde "komedi" "slice of life" "okul" "romantizm" olan hiçbir animeye katlanamaz oldum. O sıradanlık, o kopyacılık, o klişeler bana nefes darlığı olarak geri dönüyor. Farklılığı aramaktan da yoruldum çünkü farklı şeylerin de çoğunu izledim herhalde o yüzden bulmakta zorlanıyorum. Kafayı yemek üzereyim.
  21. Beğen
    Kadir- reacted to Kikuchi for a status update, Bana şundan daha iyi opening getirenin yüzyıl kölesi olurum Abi dinlerken gaza gelip   
    Bana şundan daha iyi opening getirenin yüzyıl kölesi olurum 
    Abi dinlerken gaza gelip Viyana Kapısı'na dayanmak istiyorum xD

22. Harika
    Kadir- got a reaction from LeornKayn for a status update, Gintama'nın mangası bitiyormuş. I AM SHOCK!!   
    Gintama'nın mangası bitiyormuş.                  I AM SHOCK!! 

23. Beğen
    Kadir- got a reaction from SeNaToR2038 for a status update, Siz siz olun, Overlord hayranlarını kızdırmayın   
    Siz siz olun, Overlord hayranlarını kızdırmayın  
  24. Beğen
    Kadir- reacted to Lynx for a status update, Emektar demek hmm.. Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. @Pyskhe   
    Emektar demek hmm..  Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu.
    @Pyskhe
  25. Beğen
    Kadir- reacted to Fumi for a status update, Forum ölmüş.Keşke eskisi gibi olsa,özledim eski zamanları.Keşke o zamanlara geri döns   
    Forum ölmüş.Keşke eskisi gibi olsa,özledim eski zamanları.Keşke o zamanlara geri dönsem

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.