Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kadir- reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Forumda her online olduğumda bir yer daha göçüyor. Son kale durum duvarı   
    Forumda her online olduğumda bir yer daha göçüyor. Son kale durum duvarı
  2. Beğen
    Kadir- reacted to Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın   
    Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın 
  3. Harika
    Kadir- reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uyg   
    Gözlüğü çıkarıp saçları geri atınca Aizen gibi olan ben soyulabilir yüz maskesini uygulayıp soyarken Orochimaru'ya dönüşüyorum jsjsjsjsjd
  4. Beğen
    Kadir- reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Düşünmüyorum dinliyorum ?   
    Düşünmüyorum dinliyorum ? 

5. Beğen
    Kadir- reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Disney bunu hep yapıyor ve bizde hep severek izliyoruz ve kanıyoruz salak mıyız neyiz   
    Disney bunu hep yapıyor ve bizde hep severek izliyoruz ve kanıyoruz salak mıyız neyiz biz ? .. çoğu filmlerinin 2-3'lemesinde eğer daha öncesinde aşk hikayesi yoksa olaya hep bir aşk hikayesi dahil ediyorlar...bkz buz devri, çılgın hırsız vs vs sanırım disney için 2 ve 3 sayısı aşk sayısı..alıştık artık ama olsun diyorum en sevdiğim serilerdendir..Ve genelde aşk olan serinin devamlarında çocuklara değinilir büyük ihtimal,'Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 4' eğer gelirse yani yaparlarsa bizim bu iki çifte kumrunun doğan yavruları üzerinden işlenen bir hikaye olacaktır. Bunları aşağıdaki fragmandan dolayı yazdım.Söz animeciyiz :D bir kere bile şu forumda sanırsam bir anime filmi için fragman paylaşmadım gerçi 6-7 aydır anime bile izlemiyorum en son koe no katachi izledim.

6. Beğen
    Kadir- reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Finaller başlamış bulunuyor. Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz st   
    Finaller başlamış bulunuyor.
    Sıkıntılı, endişe verici, kaygılandırıcı ve inanılmaz stresli bir 15-20 gün beni bekliyor, bütünlemelerle birlikte...
  7. Beğen
    Kadir- reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Uyarı: Uzun bir yazı, Emre Aydın dinleyenler için.   
    Uyarı: Uzun bir yazı, Emre Aydın dinleyenler için.

8. Beğen
    Kadir- reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))   
    Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))

9. Beğen
    Kadir- reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Sanırım yeni dönem animelerinden izleyebileceğim bir şey buldum çok hoşuma gitti tam   
    Sanırım yeni dönem animelerinden izleyebileceğim bir şey buldum çok hoşuma gitti tam benim kafamda bir evren özellikle kaplan tipli ana elemanı beğendim.
    http://www.turkanime.tv/video/zero-kara-hajimeru-mahou-no-sho-1-bolum
    Umarım ana karakter olarak kalkıp kirito ile o re/zerodaki elemana bağlamaz.
  10. Beğen
    Kadir- reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Keşke şu Naruto'ya yapıldığı gibi Bleach'inde romanları animeye uyarlansa duyduğuma g   
    Keşke şu Naruto'ya yapıldığı gibi Bleach'inde romanları animeye uyarlansa duyduğuma göre savaş sonrasını anlatan romanımsı mangası çıkmaya başlamış Kubo destekli.
  11. Beğen
    Kadir- reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Bu shinkegi no kyojin animede ayri guzel.   
    Bu shinkegi no kyojin animede ayri guzel. 
  12. Beğen
    Kadir- reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Apa apa apa... Hsd mangasinin Turkcesi gelse keske. :( Zaten Kingdom beklemekten cige   
    Apa apa apa... Hsd mangasinin Turkcesi gelse keske. :( Zaten Kingdom beklemekten cigerim soldu. :(
  13. Beğen
    Kadir- reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Hanji ablanın bir Çiftliği var Çiftliğinde Titanları var Raar Raar diye bağırır Çiftl   
    Hanji ablanın bir Çiftliği var 
    Çiftliğinde Titanları var
    Raar Raar diye bağırır 
    Çiftliğinde Hanji ablanın *-* 
  14. Beğen
    Kadir- reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, Sıkıcı ve bir o kadar sıcak günler :/   
    Sıkıcı ve bir o kadar sıcak günler :/
  15. Beğen
    Kadir- reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Ne guzel bedava oyun kodu gecti elime pc yok diye giremiyorum. Coldeki kutup ayisi gi   
    Ne guzel bedava oyun kodu gecti elime pc yok diye giremiyorum. Coldeki kutup ayisi gibi hissettim kendimi. :/
  16. Beğen
    Kadir- reacted to mustafalrsm for bir durum güncellemesi, Kadiiiiiir nerelerdesin ya? Özlettin bak   
    Kadiiiiiir nerelerdesin ya? Özlettin bak
  17. Beğen
    Kadir- reacted to Jiangshi for bir durum güncellemesi, Kapüşonlu kızlar sanki ayrı bir sevimli oluyor.   
    Kapüşonlu kızlar sanki ayrı bir sevimli oluyor.

18. Beğen
    Kadir- reacted to sadece okan for bir durum güncellemesi, nisekoi nin mangayı bitirdim ve raku sen ne malsın ya :@ çıldırttın beni o kadar oldu   
    nisekoi nin mangayı bitirdim ve raku sen ne malsın ya :@ çıldırttın beni o kadar oldu söz verdiğin kız sevdiğin onodera çıktı ve sen gidip diğer öküz chitogeyi seçtin  ahhh çıldırıcam
  19. Beğen
    Kadir- reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi,   
  20. Beğen
    Kadir- reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, DİKKAT SEVGİLİ ARKADAŞIM BU DURUM GAME OF THRONES İLE İLGİLİ SPOİLER VE TEORİ İÇERİR   
    DİKKAT SEVGİLİ ARKADAŞIM BU DURUM GAME OF THRONES İLE İLGİLİ SPOİLER VE TEORİ İÇERİR SPO İLE KARŞI KARŞIYASAN KÜÇÜK YAZILARI OKUMADAN KAÇ BU DİYARDAN.

beyler bayanlar jon snow bu sezon sonu ölecektir diye bir teori ortaya atıyorum umarım öyle bir şey olmaz ama fazla goy goy ve çok fazla kişi aha döndü dövecek hevesinde olması ve dellenmesi yürü be jon stark evladı naralarının yükselmesinden dolayı GoT en iyi yaptığı şeyi yapıp aha lan bunlar starklara yine inanmaya başladı öldürelim şunu demesiyle son bulabilir.Ve bu ölüm cidden koyar izleyeciye.                  

21. Beğen
    Kadir- reacted to Cold Dewil for bir durum güncellemesi, Gençliğimde gördüğüm 2. silahlı saldırı.Sudan sebeble millet birbirine silah çekiyo.B   
    Gençliğimde gördüğüm 2. silahlı saldırı.Sudan sebeble millet birbirine silah çekiyo.Ben gene ortasında kaldım -.-' Neyseki sağ salimiz.
  22. Beğen
    Kadir- reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, LG G5 reklamında Hatsune Miku'nun Polka'sını kullanmışlar, 2010 yılına geri dönmüş ka   
    LG G5 reklamında Hatsune Miku'nun Polka'sını kullanmışlar, 2010 yılına geri dönmüş kadar olduk :D

23. Beğen
    Kadir- reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Şunun kadar muazzam bir görüntü var mı ya? <3   
    Şunun kadar muazzam bir görüntü var mı ya? <3
  24. Beğen
    Kadir- reacted to aizen- for bir durum güncellemesi, a girl like you - edwyn collins   
    a girl like you - edwyn collins

25. Beğen
    Kadir- reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, İsteyecek akraban da yok ki gelip istiyeyim zalimin kızı :D İlham kaynağım benim. O y   
    İsteyecek akraban da yok ki gelip istiyeyim zalimin kızı :D İlham kaynağım benim. O yıldızlar sönük kalıyor yanında :D *- * <3

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.