Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

kata silvia kullanıcısının paylaşımları

1. tamam teşekkürler başlığı değiştirmekle yetiniyorum genelde gene de teşekkürler tarih için özürlerimi sunarım
  2. okulun ilk günü okula solucanlar ve ölüler tarafından uğurlandım

3. inşallah bu calışmam yeterlidir
  4. eller küçük ve anatomik hataların var onu düzeltirsen iyi
  5. seneye yazın sınavlara giricem
  6. teşekkürler desteğin yeter :D ama daha da gelişmeliyim kendimi yeterli görmüyorum teşekkürler onları çizerken çok eğlendim özellikle o zapığı :D
  7. katana güzel olmuş amaoran orantı portre ve anatomide sıkıntılar var ayrıca boyamaya dikkat
  8. anka kuşu gibi öiümsüz kanatlarımı gökyüzüne açmak istiyorum benki orda hiç tatmin olmayan hayallerimi tatmin edebilirim

9. kata silvia

Şimdiye Kadar Kaç Tane Anime İzlediniz?

50 60 civarı anime film ve dizi ama daha fazla da olabilir
  10. allen ve kanda allen and marian bu adamı sevdiğimden attım vallaha sanji ve zoro kou ve futaba
  11. peliiin nazar deydi hemstıra bu sabah ölmüş garibim

12. kata silvia

Herkese merhabalar ben Wonka

hoşgeldin foruma aksiyon olarak tokyo ghoulu çok sevdiysen 2. sezon var birde akame ga kill
  13. çok iyi bu ilistrasyonlar ayrıca anatomide karikatürize etmedede başarılısın
  14. kata silvia

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

güzel olmuş eline sağlık acaba hoşuma gitti
  15. manga ve anime hakkında tek bir şey diyeceğim anime mangada olacakların bir çeşit göstergesi sadece yorumlanış biçimi farklı
  16. ga rei zero ve tokyo esp nin aynı karakterler barındırdığını düşünen var mı

1. historianWeeb

historianWeeb

ben benzetmiştim biraz :P

2. kata silvia

kata silvia

kagure nin ilk bölümde çıkması ve hikaye işleniş biçimi de aynı sanki

17. kata silvia

Chibi Stil

ehem ehem öncelikle ilk baştaki kardeşimin diğerleriyse ilki ana karakterim olan bir kızın chiblisi(benim eski halim) ikincisi de transformasyonu en sondaki saçları kestirdikten sonraki ben
  18. bir chibi de olsa ona göre biraz fazla ince grafik tabletle mi çalışıyorsun
  19. dai hoşhi dünya ahiret öz ve öz kardeşimdir luffy hastası oldu günlük izliyok daha dün beni ispiyonluyordu ama şimdi...

20. akame ga kill güzel olmuş ama akamenin kolu fazla ince
  21. forum ahalliğinin dikkatine anime bağımlısı yaptım kardeşimi bundan ötürü foruma üye oldu üstelik daha 4. sınıfta teşekkürlerimi sunarım

22. cd kalemi ve tükenmez önce çizdim sonra üstünden geçtim cd kalemi s ve m devami gelcek merak etmeyin teşekkürler arigato
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.