Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

kata silvia kullanıcısının paylaşımları

1. bu aralar kurt çocuklar yuki ve ame tarzı animasyonlara taktım başka bilen var mı (Patema Inverted de olur)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nayru

Nayru

the boy and the beast diye bir moviesi gelecekti Hosoda'nın ama..

3. Yabus

Yabus

Henüz gelmedi o bildiğim kadarıyla. 2015 için tarih verdiler daha yıl uzun :D

4. Nayru

Nayru

kısmet :D

2. yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliği
  3. ayatoyla toukanın babasını öldüreni buldum

2. kata silvia

kata silvia

hayııır parçalasın ayato dedektifi vallaha ağlarım

3. historianWeeb

historianWeeb

hep ghoullar mı alacak hıh ne kadar normal şeyler bunlar biraz daha açık fikirmlli hayalli olun :/ fangirller sizi

4. kata silvia

kata silvia

kaneki yakalansın(şu an intiharlık bir söz söyledim çaktırmayın ama kaneki terör esdirsin ayatomu kurtarsın) ayatoma bir şey olmasın ya da önerim ayato tam yenilcekken bir deprem falan olsun biri ayatoyu kurtarsın

4. kralın dönüşüyle bitirdik yüzüklerin efendisini sıra kitapta

2. Grkmvc

Grkmvc

Silmarillion oku. Hurinin çocukları sonra bitmemiş Öyküler.

3. kata silvia

kata silvia

evde var hepsi var arigato

4. kata silvia

kata silvia

yüzüklerin efendisinden sonra dimi birde tehlikeli diyardan öyküler var hobitin yeni kitabı çıkmış tolkien nin tüm notlarının bulunduğu

5. yüzüklerin efendisi kralın dönüşüyle aragon tahta çıktı gimli ve legolas arasında en çok öldüren savaşını kazanan legolas oldu bir kadın ilk kez bir süvariyi öldürdü frodo nun parmak koptu ve son yolculuğuna uğurladık sam de baba oldu çıktı
  6. birsürü instagramdan bilgisayara atayım da bi
  7. o sahne benim de aklımdan çıkmıyor ayrıca kızın o vicudu ve abisini dayak yerken görmesi bir de ateş böcekleri neden hemen ölüyor hıçkıra hıçkıra
  8. bana ticariden daha öte bu belli başlı şeylerde bu düşüncene katılıyorum bu arada
  9. hmm bence saklama çünkü resmin senin sesin bu yönden en sevdiğim animasyonlar gihibli den çıkıyor çünkü insanlara neler hissettiklerini bağırarak duyuruyorlar
  10. ben ağladım bile onu izlerken başından sonuna kadar ağlamaktan gözlerim şişti
  11. tam da beni anlatıyorsun çok güzel özetledin
  12. teşekkürler zaten en büyük amacım bu ilerde bir mangaka olabilmek
  13. teşekkürler bunu tek diyen sen değilsin daha ilginçlerini yapacağım
  14. röprödüksyon olarak çalışıyorum ama şimdilik yapamam çünkü gireceğim yetenek sınavında anatomi yi karikatürize etmemem lazım
  15. tekekkürler şu an bile aklımda çok şey var
  16. teşekkürler internette güzel kuruboyalar var bakmanı öneririm zaten zamanla olcak bir iş
  17. teşekkürler dahası da var
  18. yok boyaları karıştırmak değil boyarken kalem izi olmayacak ayrıca koyu orta ve açık değerler bir uyum içerisinde birleşecek
  19. grafik tablet ve bilgisayar sorunu olmasa dijital olarak çalışırdım ama benim amacım çizimde dijitalliği yakalamak ondan daha titiz çalışıyorum sonuncusu yarım bir eskiz beğendiğiniz için teşekkürler instagramdan çizimlerimi bilgisayara geçirdikçe sizinle paylaşacağım
  20. Ne zamandır böyle bir konu açmayı düşünüyordum ama bir fırsatım olmadı.Şimdi kendi tasarımım olan ilistrirasyon ve sizler için yaptığım röprödüksyonları sunma zamanı akame ga kill röprödüksyon (lubo ve esdese) cyborglarım röprödüksyonlarım akame tatsumi lubrock leone ve lubrock luffy kurome tatsumi naruto ve jiraiya
  21. aklıma gelmişken akame ga kill kurome den iyi ana karakter olur
  22. gitar markası olarak valler nasıl bilen var mı

23. kata silvia

Yagami Raito(Light)-Death note

çok güzel özetledin ben light tan çok L ciyim onu düşünüş biçimi olaylara daha mantıksal güç hırsından gözü dönmüş light ın en büyük kanıtı hafızası silinince ki mantığı ve düşünme tarzı ne dört dörtlük adamdı o zamanlar
  24. demi ya bir de hiçbirşey bilmiyor allahım lucy i bekliyorum karizma bildiğin
  25. kata silvia

Sinir Muhabbetler

tamamdır vakatta
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.