Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

kata silvia kullanıcısının paylaşımları

1. Yaaaaa minna twiter actim bni takip edebilcek var mi acep katasilvia isim

2. Bn geldim hihihihi yolda karsidan karsiya gecerken dans etmek ney ya

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kai

Kai

Kırmızı ışıkta yolun ortasında oturup tavla atmaktan iyidir :D sıkıntı yapma :D

3. Kafuariku ^-^
    4. kata silvia

kata silvia

Oj bulduk beya biside icmedim halbuki gunluk bn

3. Etonun kizi olurdum adim black fox denek olarak kullanilan bir kiz olurum etonun uvey kiziyim aslinda babam arima okurdi kanekiyi kendine getirirdim
  4. kata silvia

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Tokyo ghoul death parade Bni root un finali etkiledi Death paradenin son iki bolumu heleki
  5. kata silvia

Bu Animeyi İzledin mi?

Izlemedim ama animeyi biliyorum ya ama alttaki üye tokyo esp yi seyretmistir
  6. kata silvia

Ne Kadar Zekisin?

Bn orta zekayim 105 ama bnde hayal gucu var aga o dunyayi olcmenin yolu var.mi
  7. kata silvia

İtiraf Köşesi

Bildigin paranoyaksin itiraf ediyorum kabuslarimda guluyorum hep o kadar anormaller ki
  8. kata silvia

İtiraf Köşesi

Ben bir yandereyim itiraf ediyorum ve ygs den korkuyorum itiraf ediyorum yetenek sinavinda beynimin yanmasindan korkuyorym itiraf ediyorum paranoyak insanin tekiyim
  9. kata silvia

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim Inu x boku ss
  10. Minna edirne uzunkoprude oturan animeci varsa bns ozelden msj atsin onegai

11. Ben geldim oruclular saclar olcak yarin pembe

12. olabilir yaklasik olarak o kadar heralde Alttaki 79 (Acaba alttaki usteki olayi ne zaman basladi)
  13. kata silvia

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Tokyo ghoul re yi okudum ya
  14. kata silvia

İtiraf Köşesi

Bende orumceklere aynısıni yapardim .bnm de araknefobim var gorunce oldururum birini bikeresinde suda boğmuştum ama napayim cok korkuyorum
  15. kata silvia

İtiraf Köşesi

kim paylasmis goremedim ama katiliyorum tirmak kemirmek ya da kpoarmak tirnak makadini kullanmaktan daha elverisli bunu kucuklugumden beri yaparim ondan tirnagina tirnak makasi 5 kere anca deymiystir hayatim boyunca
  16. kata silvia

Kırmızı İblis[FF]

Bu hikaye baya iyi eline sağlik
  17. panzehir bulur uzi kallesnikov birde mistik hayvan al sana en iyisi
  18. kata silvia

İtiraf Köşesi

Itiraf ediyorum su an utAncimdan yerin dibine girdim annemi aramak icin örtmenler odasina girdim annen gitti denilince birdem oha dedim orda mudurde varmis anneme sultanin kizi oldugu belli demis annem dedi .azarladi utancimdan yerin dibine girdim
  19. kata silvia

İtiraf Köşesi

Itiraf ediyorum lise asklarinin %90 hormonel olduguna inaniyorum
  20. kata silvia

İtiraf Köşesi

Itiraf ediyorum dun erkekler tuvaletine girdim
  21. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

22. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

23. kata silvia

Oppailerin saçmalığı

He vallaha bn rahat hareket edemem bn sahsen forması daha iyi Kosarkenki sahme.dimi Birde südyenden göğüs ucunun belli oldugu animelerin en büyük örneği Saeko nun yemek yaparkenki önlükte aynı onunla nasıl dövüştü aklım almiir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.