Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne kata silvia kullanıcısının eklediği dosyalar

1. sevgililer gününüz aşık olduğunuz anime karakterlerinin hayaliyle geçsin ahal

2. batu pelin ve before ilk defa yüz iletiye çıkan bir durumum oldu size çok teşekkür ederim :D

3. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

4. anormal sadistçe bir anime önerisi bekliyorum

5. pelin hemstır muhabbetimizden sonra kursa hemstır almış hoca emi kızlar korkuyorlar bense onlara gülüyorum

6. sonunda saçımı kurtardım ve çok güzel oldu yuppi

7. yürüyen şatoyu seyrettim sonuç ilk gün ki gibi ağladım

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

biliyorum onu saol^^ -farketmemişim gomennn.s teldeyimde-

3. kata silvia

kata silvia

önemli değil

4. houston

houston

bildirimi görünce dedim .kesin kata yanıt yazdı. ^^ nasıl bir tahmin yeteneğim var.p -yada mâlum oluyo-

8. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

9. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

10. forum ahalliğinin dikkatine anime bağımlısı yaptım kardeşimi bundan ötürü foruma üye oldu üstelik daha 4. sınıfta teşekkürlerimi sunarım

11. peliiin nazar deydi hemstıra bu sabah ölmüş garibim

12. gul olsam suçlu insan ve gulları yerim vallaha

2. kurumi chizuru

kurumi chizuru

Tabiki bilerek yaptım inan bana dfdjfg

3. kata silvia

kata silvia

biraz ama kira aşırıya kaçtıydı sonradan benim suçsuz bir dünya yaratma amacım yok çünkü her zaman suç vardır olmayacak diye bir kayda yok

4. kata silvia

kata silvia

biraz ama kira aşırıya kaçtıydı sonradan benim suçsuz bir dünya yaratma amacım yok çünkü her zaman suç vardır olmayacak diye bir kayda yok

13. acil maske takan anime karakterleri hayaku çok lazım

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Hotarubi no Mori e'deki Gin (izlemediysen izle çok güzel bir film *-*)

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Smokinli şovalye Mamuru :D

4. kata silvia

kata silvia

tmm arigatooo

14. bu gün ayrı bir duygusalım *-*

2. kata silvia

kata silvia

evt ya benimde aynı şekilde o sahneleri seyretmenin verdiği o haz bambaşka bir şey hatta onun kitabı var ztn hayao miyazaki o kitabın çizimlerini yapmış devamını merak ediyorsan kitaplarını okumalısın

3. houston

houston

bunu bilmiyodum ben teşekkürler**

http://goo.gl/qPQFiV

4. kata silvia

kata silvia

ne demek yerdenizinde kitapları var

15. ayatoyla toukanın babasını öldüreni buldum

2. kata silvia

kata silvia

hayııır parçalasın ayato dedektifi vallaha ağlarım

3. historianWeeb

historianWeeb

hep ghoullar mı alacak hıh ne kadar normal şeyler bunlar biraz daha açık fikirmlli hayalli olun :/ fangirller sizi

4. kata silvia

kata silvia

kaneki yakalansın(şu an intiharlık bir söz söyledim çaktırmayın ama kaneki terör esdirsin ayatomu kurtarsın) ayatoma bir şey olmasın ya da önerim ayato tam yenilcekken bir deprem falan olsun biri ayatoyu kurtarsın

16. maid samayı seyrerrikten sonra anladım ki korktuğum başıma gelcek sapıkla evlencem

17. rüyamda uçuyordum ama süpermen bi eli önde uçar bense ayaklarım önde her zaman bele uçuyorum rüyalarımda kardeşim ayaklarımı görmeyi ne zaman bırakıcam acaba

18. Minna edirne uzunkoprude oturan animeci varsa bns ozelden msj atsin onegai

19. death parade nin bitmesi çok üzdü beni hele ki o son 2 bölüm

2. kata silvia

kata silvia

Olaydı bn diirem olaydı efsaneydo yaaa

3. kata silvia

kata silvia

Yaaaaa teselli baka

4. Rıse

Rıse

Ölmüş biri tekrar öldüğü için üzülmek sevdim bunu:P ..

20. beni bozdular bozdular ama bir lafımla bozanı bozdum laf inşallah benden daha beter biriyle evlenirsin sonuç sessizliiik....

21. Yaaaaa minna twiter actim bni takip edebilcek var mi acep katasilvia isim

22. akame ga kill de o kadar çok ağladım ki sormayın finali yayınlan sa da çevrilse

2. kata silvia

kata silvia

o ölemez zaten ölmemeli ama tatsumi gidici akame nin baş kahraman olduğu akame ga kill zero dan belli

3. Kaxell

Kaxell

tatsumiyi de öldürmezler ya, sonuçta shounen bu. anca chelsea gibi mükemmel karakterler ölsün, lanet yazar!!!!!!

4. kata silvia

kata silvia

sana katılıyorum ama emeği büyük krome nin ölmesini sağladı animede mangada takılı kaldım devam edecem daha başbakanın oğlunun kromeye sarkmasındayım lanet herif

23. hobbit üçlemesini seyrettikten sonra elf olup orkları öldüresim geldi(bu gün hayal gücüm aşırı çalışıyor)

2. Barış

Barış

elflerdende çok kolay ölenler oldu ben ona diyorum. baş karakterleri cilalıcaz diye diğer elfleri çok kolay öldürdüler ben ona sinir oldum. savaş başlamadan nerdeyse 10 bin tane elf vardı 10 dk sonra etrafta hiç biri yoktu. ne o 10 dk da o kadar elf öldü mü? güç ve hız olarak insanlardan üstünler 1 elfe 10 ork oranı olsa dahi elflerin kazanması lazım ama bu son filmde tam tersiydi. çok saçmaydı

3. kata silvia

kata silvia

bence de ayrıca kartallar gelince savaş bitti bence de bir de savaşın esdetik bir yanı yoktu bildiğin meydan muharebesi orman elfi olduklarından olmasın bnce yönetmen sıkıldı ve aceleye getirdi bn legolasla birlikte savaşırım kellemi garantiye alırım yine de en karlı çıkan kralın yardımcısı oldu altınları aldı kaçtı

4. kata silvia

kata silvia

ama yok legolasda orman elfi tezim yanlış

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.