Jump to content

快と愛

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

1 Takipçi

快と愛 hakkında

• Doğum günü 12/08/1997

Profil Bilgileri

快と愛 üyemizin başarıları

1. 快と愛

Aşık Olunan Anime Karakterleri

1.İnori 2.Asuna 3.Mika Shimotsuki (Psycho Pass)
  2. Her iki durumuda değerlendirmişlerdir belki :D
  3. Asuna'nın 1.olmasına üzülmedim,ilk baktığımda kesin bilmediğim saçma sapan bi karakter alır diye düşünüyodum en azından Asuna almış,güzel olmuş.Yalnız İnori neden girememiş çok merak ettim doğrusu hiç mi Guilty Crown izlememiş bu japonlar :P Bu listedeki bütün karakterlere bin basar. Erza derdimde şimdi sonradan bozdular onun çizimlerini savsaklamaya başladılar :S Edit: 19'daki yengeç ne iş abi??! :huh:
  4. 快と愛

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Doğru da oturup kalkma falan alakası yok, ağzı laf yapanlar kapıyo güzel kızları , bizde saçımıza şekil verip ortalıklarda gezerkene kızları kesmekle yetiniyoruz :desperate2-onion-head-emoticon:
  5. 快と愛

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Another.. Finali bitirdim,hala etkisindeyim :depressed1-onion-head-emoticon:
  6. 快と愛

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Guilty Crown :3
  7. Önceden arada sırada TVde izliyordum animeleri ama Fairy Tailden sonra bağımlı oldum :3 İlk önce Fairy Tail sonra Sword Art Online falan izletirsen geri dönüşü olmaz bence :D
  8. Asuna. Çünkü: Tuttuğunu koparan bir karakter olarak düşünülmüş,anime içersindede en az kirito kadar güçlü.Bana SAO'yu sevdiren Asuna karakteriydi zaten.
  9. 快と愛

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Yazmama gerek yok galiba :3
  10. Evet,Oluyorum ama fazlada takmıyorum açıkcası sadece çizgi film dedikleri için bırakacak değilim,Bugs Bunny ile Fairy Taili bir tutan adamdan ne beklersin ki zaten. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.