Jump to content

Annalisa

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Annalisa hakkında

• Doğum günü 08/07/2000

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime izlemek , League Of Legends , Manga okumak , Kitap okumak , Bilgisayar başında işsiz işsiz sayfalarda gezmek (hobimdir :D)

Son profil ziyaretçileri

3261 profil görütülenme

Annalisa üyemizin başarıları

Hakkında

Merhabaa!!       :hi-onion-head-emoticon: 

İlk olarak arkadaşlar yeni gibi gözüksemde aslında pek fazla anime izlemiş biriyimdir (azıcık otaku sayılırım       :depressed1-onion-head-emoticon: )

Yaklaşık 1 senedir beri anime izliyorum ve şuana kadar Ookami Shoujo to Kuro Ouji , Akatsuki no Yona gibi

animeleri takip ediyorum       :P 

Sevdiğim anime türleri olarak Romantizm,Shoujo,Spor,Aksiyon,Bilim-Kurgu,Komedi,Shounen-ai (yaoide severim lütfen dışlamayın beni       :crying2-onion-head-emoticon:), Doğaüstü-Güçler,Dram gibi şeyler vardır..
En sevdiğim animem Kamisama Hajimemashita , Ao no Exorcist , DRAMAtical Murder ve Free 'dir (Romantizm , Aksiyon ve Spor animelerine olağanüstü ilgim vardır     :bye2-onion-head-emoticon: )   

Genel olarak kitap okumayı, bilgisayarda takılmayı, arada bir arkadaşlarımla gezmeyi severim.. (İnatçı olduğumdan pek gezmem o yüzden genelde bilgisayarın başındayımdır       :hell-yes-onion-head-emoticon:) 
Etrafımda pek anime izleyen olmadığından dolayı genelde yalnız hissederim       :dying-onion-head-emoticon: 
Oyunlarla aram çok iyi değildir ama MMORPG oyunlarına karşı büyük bir sevgi beslerim       :good-job-onion-head-emoticon: 
Burada yeni olduğumdan dolayı lütfen dışlama gibi hareketlerde bulunmayınız       :crying1-onion-head-emoticon:  Dahada uzatabilirdim fakat sıkmak istemem (aslında içimden gelmedi      :D       :hehe-onion-head-emoticon:)
Hadi görüşürük       :bye1-onion-head-emoticon:  

tumblr_static_evy1a5okwxwkos484k44gccg8.

Haruuu   :admire2-onion-head-emoticon:   :embarrassed4-onion-head-emotico    (Artık yeni aşkım Haruka olduu  :bled1-onion-head-emoticon:)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.