Jump to content

Dudeless

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

Dudeless üyemizin başarıları

1. Dudeless

Shigatsu wa Kimi no Uso

Bu anime underrated..cidden...çok iyi bir seri Ama bazı saçma seriler(isim vermiycem) yüzünden gerektiği ilgiyi görmüyor... Yazık...
  2. Dudeless

Otaku Sekai, yeniden sizlerle!

Site ilk açıldığından beri takip ediyorum ve artık benim bir parçam oldu, site animeciler için bir cennet gerçekten...Orada kendiniz gibi insanlar bulabiliyorsunuz, hatta ordan edindiğim arkadaşlar da var, gerçekten çok güzel bir ortam. Ayrıca sırf anime de konuşulmuyor, oyun, teknik, film vs gibi şeyler de paylaşılıyor ama genel olarak anime üzerine kurulu. Ancak bir-iki önerim olacak, siteye eskideki gibi "okuyorum" "yiyorum" "izliyorum(bu var ancak istediğimiz animenin ismi yazamıyoruz, bir arama şeyi çıkıyor ordan seçiyoruz, onu kaldırırsan daha hoş olacağını düşünüyorum)" gibi şeyler eklersen güzel olur. Ayrıca konu takip etmede de bir sorun var sanırım, bir konuyu takip etmişitim ama yorum yapılınca bana bildirim gelmedi. Ayrıca resimli yorum atma, gif ve spoiler paylaşma, ve bir de son olarak yorumumuza beğeni geldiğinde bildirim gelirse daha iyi olabilir. Tabii bunlar sadece ek öneri, site her haliyle güzel ancak bunları eklersen daha iyi olur. Bu sitenin T.A.'dan ve T.A. Forum'dan farkları -O sitede anime yayını yapılmıyor -O site bir forumdan ziyade sosyal platform şeklinde işliyor. Bir bakıma facebook gibi, ama anime odaklı. Herkesi bekleriz :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.