Jump to content

noirwinglessova

Üyeler
  • İçerik sayısı

1086
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne noirwinglessova kullanıcısının eklediği dosyalar

1. felsefe yapa yapa beynimin kırışları açıldı. aptallaştım mı, güzelleştim mi bilemedim :D

2. psycho pass ım yine yükseldi bu aralar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. noirwinglessova

noirwinglessova

dragneeL bak gördün mü. iletime wc diye yorum yazıp kaçarsan yanlış anlarlar tabi.

ben de aklına gelen ilk şey bu mu diye söylerim sana

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

hıh T^T aman ya :D

3. insan çiyinleri üzerinde ne kadar yük taşıya bileceyi bilinmeyen tek canlıdır. ama şuan kendim bile bana fazla geliyor

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

çürümüşler değil ben zaten çürütüyorum.pp ama olur çürük kalpler yarım akıllar fln ilgimi çeker *-* gerçi çekince bnm ilgimi çoğu şey çeker ya sınırlamıyorum xD

olmuş tabi ne demezsin

3. noirwinglessova

noirwinglessova

artık hüsran modundayım. kahveden kaynaklanıyor

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

heya bende öyleyim.p

4. bugün izin günüm olduğu halde neden ben o zehir gibi kahveyi içtim anlamıyorum. şuan o kadar hassasım ki yer çekimini bile hissede biliyorum

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. noirwinglessova

noirwinglessova

yorgun düşüyorum. yamyam beynim var benim. merak ediyorsan eğer hatırlat da hikaye kuşağında anlatayım :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)
  5. Tartışma satranca benzer. Rakibinin bir sonraki hamlesini tahmin edemezsen kaybedersin

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ha demiyorum ki 'karşıdakini ez geç tamamen ben haklıyım*-*' böyle sığ fikirlere bende yer yok haklıysa haklıdır hakkını veririm şimdi kaybedince bile kabulleneceksin yani :D ama az çok yine de karşıdakinin ne diyeceğini herkes düşünür belli belirsiz çünkü bu iç güdüdür.p yapmam diyen insan olacağını tahmin etmiyorum yani tartışmadasın ve herkes kendinin haklı olduğuna inanmak ister falan filan bu cümle böyle dvm eder işte ya :D

3. noirwinglessova

noirwinglessova

bir çok kişi kendi egosunu tatmin etmek için girir. ama tabi ki de tartışmanın amacı farklıdır

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yani ben egomu tatmin için asla bir tartışmaya girmem.

6. iyi birinin hatayla kötülük yapması onu kötü biri yapa bilir. ama kötü birinin hatayla iyilik yapması onu iyi biri yapmaz

7. kalbimin duracağı yere kadar gidip orda inmektir tek istediğim

8. Uyudukca daha da yorgun oluyorum. Uyumağın daha çok uyumaya neden olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Artık uyanın

9. Bence insanlar hiç büyümez. Sadece büyümüş gibi görünür

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.