Jump to content

noirwinglessova

Üyeler
  • İçerik sayısı

1086
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    noirwinglessova reacted to Beytize in İnsanım ne daha azı, ne daha fazlası   
    hep beraber zarar veriyoruz birbirimize harika 
  2. Beğen
    noirwinglessova reacted to Beytize in İnsanım ne daha azı, ne daha fazlası   
    kim  normal ki normal olsun 
  3. Beğen
    noirwinglessova reacted to jans09 in Canım abicim/ablacım gördüğüm kadarıyla quan zhi gao shou 1-2. bölümlerini sen çevirm   
    Muhtemelen ingilizce altyazı düşmemiştir. Gömülü ingilizce videodan altyazı alınamıyor mkv olması gerekli videonun. Eğer mkv yoksa mp4ten zaman ayarlarını yaparak çeviren çevirmenin de geç vermesi normal. Çünkü çok uğraştırıcı bir iş. Yazmadan geçmeyim: Ben de sabırsızlıkla bekliyorum Furkan 
  4. Beğen
    noirwinglessova reacted to FeeLing7d in Türkanime sitede adını bildiğiniz ama takipte olmadığınız bir üyeye mesaj göndermenin   
    Kullanıcı adını biliyorsan www.turkanime.tv/kullanici/feeling7d bunun gibi yazabilirsin link kısmına 
  5. Beğen
    noirwinglessova reacted to Mileydi in Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))   
    Bak ben de hayır demem  bana böyle hatunlar ile gelin 
  6. Beğen
    noirwinglessova reacted to Mileydi in Gibi gibi gibi...   
    Bak buna 2 gibi 
  7. Beğen
    noirwinglessova reacted to Niocchin in Allahım son bir vize kaldı kurban olduğum :D Bitse de anime izlesem beaa :'(   
    Hahahaha inan wp den çok daha kapsamlı ^^
  8. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from Niocchin in Allahım son bir vize kaldı kurban olduğum :D Bitse de anime izlesem beaa :'(   
    Telegram biliyorum program ama hiç çalıştırmadım. Nasıl çalıştığını çözünce ben de gelmek isterim
  9. Beğen
    noirwinglessova reacted to Niocchin in Allahım son bir vize kaldı kurban olduğum :D Bitse de anime izlesem beaa :'(   
    Maalesef wp grubu yok. Teşekkürler inşallah son sınavı da kazasız belasız atlatıcam ^^
  10. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from Niocchin in Allahım son bir vize kaldı kurban olduğum :D Bitse de anime izlesem beaa :'(   
    Acele etme biter o da biter
  11. Beğen
    noirwinglessova reacted to Gallardo in Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiy   
    Sen olmasan ne yapardık Jansetto-sanemeklerine sağlık.
  12. Beğen
  13. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from Niocchin in Vizeler nedeniyle çevirilere ara verdim küfür etmeseler bari :D   
    Çevirilerini yaptığın seriler için teşekkür ederim
  14. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from Red-King in Durugörü konusunda kendimizi geliştirmekte fayda var. Hatta bu konu hakkında makalele   
    Çoğusu saçmalıktır çünki ilmi bir dayanağı yoktur. İlmi araştırmalar başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Hayatlarının 20-30 yılını buna adamış insanlar gözle görülür ilerleme kaydedememiştir. Tabi huzur, odaklanma, güçlü irade gibi bazı sonuçlar vardır ama beklenilene veya vaadedilene hiç yaklaşılamamıştır.
    Yine de bunların hepsi bunun mümkünsüzlüyü anlamına gelmemediğini, istisnaların olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte bu istisnaların zararlı olduğunu da düşünüyorum. Bu her neyse insanın doğasında olmayan bir şey. Hansı yolla elde ediliyorsa edilsin bunun insan vücudunun kendi gücü olmadığına inanıyorum.
  15. Beğen
    noirwinglessova reacted to LeornKayn in Şu netlix denen zımbırtının çıkaracağı death note trailer'indeki görüntüler bende şöy   
    Naruto'nun wanner brostan filmi gelicek birde sanırsam gerçi yapımcı kadroda kishi'de varmış Kishi seri benim aga ne yapıyorsunuz derse güzel iş çıkabilir ama otoritesini konuşturamazsa Siyahi bir Sakura ya da Sasuke görebiliriz hazırlıklı olun aSD:ASD:AD:
  16. Beğen
    noirwinglessova reacted to sadece okan in Yeter ışınlanmanı bulun artık git git nereye kadar. Her yer trafik. Hız da bana yaram   
    bunun işin quantum fiziği varda her atomun yerini bilmen lazım ve şöyle bir şey var atomlar titreşim halindedir yani sabit olmadıklarından her atomu kesin bir şekilde aynı anda ve yerlerini bilerek ışınlaman lazım
  17. Beğen
  18. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from jans09 in Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama   
    Interstellar filminin müziği

19. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from Beytize in kim orjinal görücez   
    Saat burda 2:55 yani orda 1:55. Tamam bugünlük bu kadar. Fazlalık da normallik olmadığından normal kalmağa özen gösterelim lütfen. Acımız, Şekerimiz, Baharatımız sağlıcakla kalsın Tadımız kaçmasın. Hadi hoşça kalın iyi geceler tatlı rüyalar. Radyoda çocuk programı sunucuları gibi konuştum. Artık kim neyi bulacaksa sabah sabah hadi uyuyun yeter gidin yatağınıza da uyuyun
  20. Beğen
    haha 8 defa manyak dedi. ben tabi normalim burda
  21. Beğen
    =.= manyak manyak konuşmayın
  22. Beğen
    noirwinglessova reacted to Beytize in kim orjinal görücez   
    zigot halini atmada slkjdlşsjdş
  23. Beğen
    bulamammmm gitmişşş hotmaillll yaaa hadi tekrar at q.q 
  24. Beğen
    unutmadık biz :<
  25. Beğen
    bak yazmıyor--,--
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.