Jump to content

noirwinglessova

Üyeler
  • İçerik sayısı

1086
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    noirwinglessova reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))   
    Böyle fanservicelere hiç hayır demem :))

2. Beğen
    noirwinglessova reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Bak gelmiş yeni taze taze :D   
    Bak gelmiş yeni taze taze :D 

3. Beğen
    noirwinglessova reacted to bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri b   
    Yeni bir profil fotoğrafı ve "nick". Sana  önyargısız bir bakış sunabilir ta ki biri bu kimmiş yahu diyip profiline girene dek. 
  4. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from bbbbbbbbbbbbbbbbb for bir durum güncellemesi, Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama   
    Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama bu 6 ay içerisinde karşıma çıkanlar arasında 2ci defe dönüp tekrar dinlediğim 2 müzik var. Biri Hans Zimmerin bir müziği idi. Diğeri ise sözlerine takıldığım Human

5. Beğen
    noirwinglessova reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Yine bir deney raporuyla boğuşmaca. Kimya seni yenicem spfpgpvpb   
    Yine bir deney raporuyla boğuşmaca. Kimya seni yenicem spfpgpvpb 
  6. Beğen
    noirwinglessova reacted to Barış for bir durum güncellemesi, attack on titan dehşeti yeniden başladı. heleşükür takip etmeye değecek bi anime geld   
    attack on titan dehşeti yeniden başladı. heleşükür takip etmeye değecek bi anime geldi karşıma.
  7. Beğen
    noirwinglessova reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğu   
    Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğunu ve inşallah angut biri olmadığını umuyorum düşünüyorum.
  8. Beğen
    noirwinglessova reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, http://figurex.net/buyuk-teori-one-piece-finali/ Aklıma yattı benim yorumlardaki görü   
    http://figurex.net/buyuk-teori-one-piece-finali/
    Aklıma yattı benim yorumlardaki görüşleri okumadım çünkü genelde bu tarz konuların altına yorum atan kişiler cinstir. D harfinin teorisinden sonra okuduğum en güzel Teori idi
  9. Beğen
    noirwinglessova reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyur   
    Overlord ikinci sezonunun geleceği kesinlik kazandı minna... Şimdi sadece tarih suyurusunu bekliciiz..
  10. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from anes for bir durum güncellemesi, Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama   
    Beni bilen bilir müzik dinlemem. Bana soracak olsalar da müzik dinlenmesin derim. Ama bu 6 ay içerisinde karşıma çıkanlar arasında 2ci defe dönüp tekrar dinlediğim 2 müzik var. Biri Hans Zimmerin bir müziği idi. Diğeri ise sözlerine takıldığım Human

11. Beğen
    noirwinglessova got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, kim orjinal görücez   
    kim orjinal görücez
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.