Jump to content

CanberkG

Üyeler
  • İçerik sayısı

61
  • Son ziyareti

1 Takipçi

CanberkG hakkında

• Doğum günü 09/19/1995

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

634 profil görütülenme

CanberkG üyemizin başarıları

1. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Yeni bir yazı paylaştım arkadaşlar.Bu bir hafta final projem vardı o yüzden yazı gecikti ancak artık memleketimede döndüm yazıların geliş zaman aralığı azalıcak bundan emin olabilirsiniz ayrıca yorumlarıda esirgemeyin daha iyi bir blog olabilimesi ancak sizin desteğiniz ve görüşlerinizle olur :) Yazıya burdan gidebilirsiniz :http://mangaanimevreni.blogspot.com.tr/2015/06/su-animeye-bir-goz-atalm-5-soul-eater.html
  2. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Çok teşekkürlerrrr :D
  3. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Çok teşekkürler Şuan için bir yazar alımı düşüncem yok ancak biraz daha takipçi edinebilirsem kadro gibi birşey oluşturabilirim neden olmasın :) Kusurumada bakmayın bu ara foruma pek bakamadım geç cevap verdim :)
  4. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Yeni bir yazı daha paylaştım arkadaşlar.Bundan böle finallerde bitti düzene girer yazılar :) Şurdan Gidebilirsiniz Siteyede: http://mangaanimevreni.blogspot.com.tr/2015/06/hepinize-merhaba-arkadaslar-yaklask-4-5.html
  5. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Yeni tanıtım sizlerle okumadan geçmeyin :) http://mangaanimevreni.blogspot.com.tr/2015/05/su-animeye-bir-goz-atalm-3.html
  6. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Yeni yazıyla güncelledim siteye bir tanıtım daha benden sizlere.Umarım beğenirsiniz ayrıca eski yazılarada bakmayı unutmayın :)
  7. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Arkadaşlar Yeni serim olan animelerin hazırlanış aşamalarına başladım sizleride sayfama beklerim.Umarım Beğenirsiniz :)
  8. CanberkG

DevianArt Grubu

Yok tabiki zaten bende finallerim dolayısıyla geç açıyorum çoğu kişininde lys si var hem yeterki daha sonrasında etkin olunsun :)
  9. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

Bende seninkileri takip ediyorum.ilk seri çok güzel olmuş güzel konu
  10. CanberkG

Yeni Blog(MangAnime)

ilk yazıyı yazdım bir göz atın bakalım nasıl olmus.Yorumlarınızıda esirgemeyin :)
  11. CanberkG

DevianArt Grubu

Arkadaşlar ayın 1 inde grubu açıcam ve linki buraya atıcam isteyen kaydolsun ama gerçekten hani uğraşıcak insanlar arıyorum baştan bunu kararlaştıralım ilk.Ayrıca katılacklar buraya yazarsa sevinirim bi görelim kişi sayımızı en azından şöle böle
  12. Merhabalar arkadaşlar, Geçenlerde bir blog açtım bu birkaç gündürde düzenlenmesi ile uğraşıyordum ancak şablon henüz bulabilmiş değilim içime sinen yakın zamanda bulur eklerim.Takip ederseniz çok sevinirim.Yapmak istediğim çok şey var ama bunlar ancak sizin desteğinizle olabilir.Gezinip yorum atmayı ve beğenirseniz önermeyi unutmayın hepinize iyi günler dilerim :) http://mangaanimevreni.blogspot.com.tr/
  13. CanberkG

Çizimlerim !!!!

Yorum icin tesekkurler anatomite kendimi tam hazir oldugumu hissettigimde baslamak icin bekliyordum daha yeni yeni geciyorum yakinda gorursunuz onlarida :)
  14. CanberkG

DevianArt Grubu

Benim düşüncem belli bir kişi sayısına ulaşınca skype olsun ona benzer bir ortamdan bir muhabbet ortamı oluşturmak çünkü en önemlisi bu bence bu tarz topluluklarda herkesin fikrini sölemesine şans tanınması önemli.Sonuçta bu hepimizin grubu olucak.Tanıdığınız çizer olur bu tarz sanat dali olur uğraşan varsa söyleyin toplıyalım.Dediğiniz gibi bu işe kendini vericek çizimle uğraşmayı seven insanları almak en iyisi
  15. CanberkG

DevianArt Grubu

kesinlikle,Grubu doldurabilicek üyelere sahibiz burda beni hareketlendiren bu oldu çizer sayısı oldukça fazla sitede ve aktif olarak devamlı çizim paylaşılıyo aynı düzen ordada kurulabilir.Kendim fikri atan olarak konuşıyım özellikle yazda yaklaşıyo bu tarz işlere iyice yoğunlaşıcam gereken aktifliği göstericem tabiki üst rütbede olucaklardanda bunun devamlılığını isticez.yeter ki istekli arkadaslarımız olsun.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.