Jump to content
  • Create New...

Tronuen

Kayıtlı Üye
  • Content Count

97
  • Last visited

• Days Won

1

Tronuen last won the day on May 14 2015

Tronuen had the most liked content!

About Tronuen

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/08/1994

Profil Bilgileri

• İlgi :
    AMV-Anime-FanArts

Recent Profile Visitors

744 profile views
  1. 8 aydır izlemiyorum. Ve şu an da nedense hiç izleyseim yok. Çünkü komşu interneti kapatmış. Yakın vakitte gideceğim. Cafeden de izlenilmiyor. Evinde köseceksin bacaklarını. Alacaksın eline içeceiğini ice tea ya da meyve suyu. Ohh. Gel keyfim gel. Ama yok :dying-onion-head-emoticon: :depressed2-onion-head-emoticon: :wait-onion-head-emoticon:
  2. Naruto'dan ve Bleach'ten yok neden? Tsunade ve Matsumoto??? Hinata ???? Hep bilmediğim animelerden. 3 büyükten sadece One Piece mi?
  3. Doğru diyorsun. O zaman Lol de olabilir. Sanırım belli bir konusu yok ama her şampiyonun ayrı bir hikayesi var. Çoğu birbiriyle alakalı. Bir ara birazını okudum da oku oku bitmiyor. :D Her şampiyonun kendisine ait bir hikayesi olması çok hoşuma gidiyor.
  4. Merakla bekliyorum. Bilim-kurgu çizecekmiş ee hadi bakalım. Ama Naruto'yu gerçekten sevdik. Savaş kısımlarında batırmışsa ne olmuş? Adam Pain savaşında bitirmeyi düşünmüş ama editörün ve hayranlarının zoruyla isteksiz bir şekilde devam etmiş. Ee yani yorulmuş demek ki ki zaten Pain savaşından sonra Naruto mangasının kötüleşmeye başladığı genel bir kanı. Ama ben ondan sonrasını bile sevdim. Bir tek beyaz zetsular ve edo tenseilerle ninjaların yaptığı savaş kısmı sıkıcıydı. Diğer kısımları güzeldi yine.
  5. Bilmem ki. :confused-onion-head-emoticon: hmm. Anime oyunlarıdır. Konusu zaten anime :D Gerçi hiç oynamadım ama öyle düşünüyorum. ^_^
  6. Ne ancselammış arkadaş ya. Mavis bile onun lanetine kapıldı. Yok mu kurtulmanın bir yolu?
  7. ee peki ne istediğini de yaz. Ne bulup getirelim sana?
  8. Naruto: Fairy Tail: One Piece: Death Note: https://www.youtube.com/watch?v=A7dXwu1WepM&index=7&list=PLgk7C6q2pNMnjmhR3YPCXmaRAOESPEmSyhttps://www.youtube.com/watch?v=cEZk_7ZZrKE&index=2&list=PLgk7C6q2pNMnjmhR3YPCXmaRAOESPEmSy
  9. isterdim. Şimdilik bu kadar. Daha çok olursa yine yazarım. :good-job-onion-head-emoticon: Fazladan bir abla göz çıkarmaz :D
  10. Hunter x hunter'deki en sevdiğim karakterlerden biridir. Komugi: Bana da bisiklet süren liseli biz kız bul getir.
  11. İllla sene bitince bitirttirmeye çalışıyorlar. Pff mendokse can sıkıcı :smile_artiz:
  12. Valla bu adam 3-4 kere öldü ama kesin olarak 2 kere öldüğünü söyleyebilirim. :D Uchiha Madara 1-İlk burda öldü. Ya da biz öldüğünü sandık: 2-Ama aslında ölmemişti yaşıyordu. İşte burada bir süre daha yaşayıp bu sefer gerçekten öldü: 3-Sonra 4. büyük ninja savaşında tekrar dirildi. Ondan sonra kara zetsu elini ona saplıyor. Kaguya ortaya çıkıyor: Sonra savaş bitince ölüyor tabi: İşte 2 ya da 3 kere ölüyor :D Şimdi bana da şey getirin. Hmmm... Kurama'nın yani kyuubinin böyle güzel, havalı, efektli mefektli 3-4 tane resmini getirin. Hem avatarlık hem de imzalık olsun.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.