Jump to content

Tronuen

Üyeler
  • İçerik sayısı

97
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Tronuen kullanıcısının paylaşımları

1. Killua: Komugi'nin saçlarının örülmemiş hali:
  2. Tronuen

Anime izleyemediğiniz...???

8 aydır izlemiyorum. Ve şu an da nedense hiç izleyseim yok. Çünkü komşu interneti kapatmış. Yakın vakitte gideceğim. Cafeden de izlenilmiyor. Evinde köseceksin bacaklarını. Alacaksın eline içeceiğini ice tea ya da meyve suyu. Ohh. Gel keyfim gel. Ama yok :dying-onion-head-emoticon: :depressed2-onion-head-emoticon: :wait-onion-head-emoticon:
  3. Naruto'dan ve Bleach'ten yok neden? Tsunade ve Matsumoto??? Hinata ???? Hep bilmediğim animelerden. 3 büyükten sadece One Piece mi?
  4. Tronuen

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

Doğru diyorsun. O zaman Lol de olabilir. Sanırım belli bir konusu yok ama her şampiyonun ayrı bir hikayesi var. Çoğu birbiriyle alakalı. Bir ara birazını okudum da oku oku bitmiyor. :D Her şampiyonun kendisine ait bir hikayesi olması çok hoşuma gidiyor.
  5. Tronuen

Kishimoto’nun Yeni Mangası Nasıl Olacak?

Merakla bekliyorum. Bilim-kurgu çizecekmiş ee hadi bakalım. Ama Naruto'yu gerçekten sevdik. Savaş kısımlarında batırmışsa ne olmuş? Adam Pain savaşında bitirmeyi düşünmüş ama editörün ve hayranlarının zoruyla isteksiz bir şekilde devam etmiş. Ee yani yorulmuş demek ki ki zaten Pain savaşından sonra Naruto mangasının kötüleşmeye başladığı genel bir kanı. Ama ben ondan sonrasını bile sevdim. Bir tek beyaz zetsular ve edo tenseilerle ninjaların yaptığı savaş kısmı sıkıcıydı. Diğer kısımları güzeldi yine.
  6. Tronuen

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

Bilmem ki. :confused-onion-head-emoticon: hmm. Anime oyunlarıdır. Konusu zaten anime :D Gerçi hiç oynamadım ama öyle düşünüyorum. ^_^
  7. Ne ancselammış arkadaş ya. Mavis bile onun lanetine kapıldı. Yok mu kurtulmanın bir yolu?
  8. Tronuen

Bul Getir!

ee peki ne istediğini de yaz. Ne bulup getirelim sana?
  9. Tronuen

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Naruto: Fairy Tail: One Piece: Death Note: https://www.youtube.com/watch?v=A7dXwu1WepM&index=7&list=PLgk7C6q2pNMnjmhR3YPCXmaRAOESPEmSyhttps://www.youtube.com/watch?v=cEZk_7ZZrKE&index=2&list=PLgk7C6q2pNMnjmhR3YPCXmaRAOESPEmSy
  10. Tronuen

Anime karakterlerinin neyiniz olmasını isterdiniz?

isterdim. Şimdilik bu kadar. Daha çok olursa yine yazarım. :good-job-onion-head-emoticon: Fazladan bir abla göz çıkarmaz :D
  11. Tronuen

Bul Getir!

Hunter x hunter'deki en sevdiğim karakterlerden biridir. Komugi: Bana da bisiklet süren liseli biz kız bul getir.
  12. İllla sene bitince bitirttirmeye çalışıyorlar. Pff mendokse can sıkıcı :smile_artiz:
  13. Natsu, Gray, Gajeel tabiki de
  14. Tronuen

Bul Getir!

Valla bu adam 3-4 kere öldü ama kesin olarak 2 kere öldüğünü söyleyebilirim. :D Uchiha Madara 1-İlk burda öldü. Ya da biz öldüğünü sandık: 2-Ama aslında ölmemişti yaşıyordu. İşte burada bir süre daha yaşayıp bu sefer gerçekten öldü: 3-Sonra 4. büyük ninja savaşında tekrar dirildi. Ondan sonra kara zetsu elini ona saplıyor. Kaguya ortaya çıkıyor: Sonra savaş bitince ölüyor tabi: İşte 2 ya da 3 kere ölüyor :D Şimdi bana da şey getirin. Hmmm... Kurama'nın yani kyuubinin böyle güzel, havalı, efektli mefektli 3-4 tane resmini getirin. Hem avatarlık hem de imzalık olsun.
  15. Tronuen

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum hayla çocuk gibi! anime izliyorum. :D
  16. Tronuen

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Nerdeyse hepsi. :lol:
  17. Tronuen

Çizimlerim...

Hayır, aksine moral vermeye çalışıyordum. Buna bile 'çat pat eh işte' diyorsa demek biraz uğraşsa süüüpper ötesi çizecek. Şu anki hali baya iyi zaten. demek istedim. Ben de az arada çiziyom da kendimi biraz iyi sanarken yukardakini o sözle görünce baya yetersiz olduğumu anladım. :D
  18. Tronuen

Çizimlerim...

''Çat pat bi şeyler çiziyoz işte'' diyen birisinin o ilk resmi çizdiğini görünce artık çizmeyi bıraktım. :D Sana başarılarının devamını bana da hayatta kolaylıklar diliyorum. :D
  19. Tronuen

İtiraf Köşesi

Ailem beni iyi bir çocuk biliyorlar ama itiraf ediyorum, ben kötü bir çocuğum :(
  20. Arkadaş benimkini puanlamadan geçmişsiniz. Avatar:6 İmza:8 spoiler:4
  21. Avatar: 8 puan. Resim güzel ama avatarlık olması için biraz yakın olsa iyi olur :D Yine de iyi. İmza: 6 puan. Güzel bir sahneden güzel bir gif ama çok sade. ;)
  22. Bilimsel açıklaması çok basit. :smile_artiz: Sen gözlüğünü hareket ettirince bir an yukarı aşağı gidince o arada güneşi veya odadaysa eğer pencereden gelen yoğun ışık bir anda yansıyor. Tabi buradakiler gibi pek parlamıyor ama belli oluyor. Tam yansıdığı an güneşin bulunduğu konum oluyor. Oradan yansıyor. Yanii bilmem anlatabildim mi? :D
  23. Tronuen

Mangakalar Bleach’i Çizdi

ya resimlerden 2-3'ü gözükmüyor. Mamashi ve Fujimaki ne çizmiş merak ettim. Oda katılsaydı nasıl olurdu bilmiyorum. Onun tarzı baya bir değişik :D En çok Yusuke sensei'nin ki hoşuma gitti. Süper çizmiş bence:
  24. Tronuen

Bul Getir!

Tabiki de UCHİHA SASUKE Bana yoyo ile dövüşen bir karakter bul getir. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.