Jump to content

Tiger

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

Tiger kullanıcısının paylaşımları

1. 1. 2. 1. imzada yanlışıkla chatango nickini kullanmışım öyle kabul edi verin artık ;) yada nicki KeLLy kinG yapın... etmesseniz 2.yi kullanın...
  2. Tiger

Bleach

Aizen ölmedi ölümsüz şuan sadece Reatsu çıkaşları mühürlendi yani kesin gelcek yoksa hayatta bırakmazdı mangakası... Bide cehennem bölümleri başlıyacak bundan sonra bleach acayip güzelleşecek diyolar..... Bence ara konulara takılmayın izlemeye devam edin zaten kaç tane anime varki filler yüzünden bırakılacak anime değil bleach...
  3. Tiger

Zetsu

Madaranın sadece vücudu ölmüştü ode tensei ile gelmesini ona balayabiliriz ayrıca zetsu yardımıyla 2 veya 3 tane bedende kullanabiliyor olabilir... Beyaz zetsu 1. dnasıyla yapılmış bir yaratık doğanın kendiside olabilir ağaç filen onu o kadar güçlü yapmaz sonuçda ayrıca siyah zetsunun madaradan sonra çıkacak düşmanların bir üyesi olduğunu görmüştüm bir yerde rikodio zamanından kalma deniliyordu bilgesinide tecrübesine bağlarsak anlam kazanır... gücüne gelirsek ölülerin etiyle beslendiğini ve diğer dünyayla bağlantısının olduğunu duymuştum rikoduoonun düşmanına yakışır bir güç... siyah zetsunun amacı ise madarayı izlemekdir madara ondan sonra gelicek düşmanlarla anlaşma yaptığını farzediyorum sonuçda madara kurnaz biri..
  4. Tiger

manga sonu

Kishi mangakayla anlaştı bile... zaman atlaması olucak aynı narutodan , naruto shuupidene geçiş gibi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.