Jump to content

Bahadır

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Bahadır got a reaction from Sinsine in ( 01 / 01 ) Sword Art Online Movie: Ordinal Scale   
    Ellerine sağlık sine güneş.. 
  2. Beğen
    Bahadır got a reaction from chibichan33 in ''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler   
    Aslında bir sürü var benim gözümde.ama bir çoğu eski yapım olanlar.Gerçek duyguları aktarmada cok mu iyiler bilemedim ama arada güncel farklı konular olanlarda dikkatimi çekmiyor değil yaniiii
    - Hajime No İppo
    - İnitial D.
    - Slam Dunk
    - Great Teacher Onizuka (namı diyar GTO) efsanelerin efsanesi canım sıkınlınca tekrar tekrar izler gülerim.
    - Sword Art Online (yeni nesil oyunalrın ve yaşam tarzının belkide başlangıcını yada 21. yyın yapımı ve geleceği.
    - Captain Tsubasa (cocukluğumun efsanesi vazgeçimezi)
    - The Kingdom (Çin tarihini gerçeksavaşlarla anlatması muhtesem.tabii manganın hepsini göstermemesi de bir o kadar acı verici)
    - Barakamon
    - Death Note (beyin fırtınası)
    - Code Geass (beni pc başına kiteyen süper bir anime)
    - Gantz
    - Golden Boy (ben böyle akıllı şanslı ve bir o kadar aptal biri görmedim ama efsane animedir.altınıza kaçırmayın bez bağlayın :)
    - Giant Killing (hayatımda ilk defa böyle bir anime gördüm.tektir zaten.inşallah gelir devamı)
    - Major 
    - Nobunaga Concerto
    - One Outs (ben bu kadar zeki adam görmedim.her şekilde bu adam para kazanır aç kalmaz :D  )
    - Rainbow (beni derinden cok etkileyen bir anime)
    - Rurouni Kenshin (saygım sonsuz.)
    - Yowamushi Pedal (bisiklet aşkını bana aşılayan ender spor animelerinden.)
    - Black Lagoon
    - Boku dake ga Inai Machi (yutkunmakta bile zorluk yaşadığım her bölümde ağladığım bir anime.neden böyle animeler yaparlar bilmem ki :(     )
  3. Beğen
    Bahadır got a reaction from Ayris in ( 26 / 26 ) Souten Kouro   
    bu animenin tamamlanmasına cok sevındım.ellerinize sağlık.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.