Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coolkinq12

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Coolkinq12

 • Rank
  Level 1
 • Birthday 04/19/1996

İletişim Yöntemi

 • AIM
  Bezdim.

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  Türkiye
 • İlgi :
  Çizgi roman çevirmeni, editörü.
  Bir zamanların anime çevirmeni.
  Şu anda sadece Youtuber ve de Designer.

Recent Profile Visitors

1,056 profile views
 1. ulan piko :)

 2. Öff, böyle çoluk çocuğun arasında kendimi bir garip hissediyorum açıkcası o yüzden bu tür anime sohbet platformlarına katılmıyorum. Türk Anime'ye katılma tarihim 2010 ve 2010'dan beri anime izliyorum ilk önce Naruto izlemiştim tabi ama daha daha sonra Kiss x sis'e sardım haliyle ergenlik sanırım. Her neyse, myanimelist hesabımı bırakıyorum buraya.

  https://myanimelist.net/profile/Coolkinq

  1. Show previous comments  7 more
  2. Coolkinq12

   Coolkinq12

   Sizler, belki annenizin karnındayken ben bilgisayar kullanıyordum :)

  3. lntegral

   lntegral

   Ben annemin karnındayken sen mandalinada mı yoksa portakalda mı vitamin olsam diye düşüyordun büyük ihtimalle :(

   Nick için ise espri yaptım ciddiye alma :D Herkes istediği nicki kullanır ne karışalım 

  4. Coolkinq12

   Coolkinq12

   Kusura bakma, yaşı küçük bir kardeşim sanmıştım seni profilini incelemedim zaten bu platformun daha doğrusu yeni temanın ve şablonların nasıl kullanıldığınıda henüz çözebilmiş değilim. Ciddiye aldığımdan değil kanka güncel olarak kullandığım bir nick değil eski bir nick olduğu için biraz alındım sanırım. Her neyse hayırlı sahurlar :evil-smile-onion-head-emoticon:

 3. Merhaba, arkadaşlar fansubumuz açılalı çok olmadı zaten daha hiç bir şey yapmadık domaini falan hazırdan aldık napalım İşte, sitemize çevirmen,encoder ve bir kaç moderatör ile grafiker arıyorum Uploader,Encoder,Çevirmenlik yapmak istiyor iseniz ve bilmiyor iseniz, bizzat öğretilicektir.ÇEVİRMENLİK İÇİN ŞARTLAR 17 Yaşını doldurmak. B2 Seviyesi ya da üstünü arıyoruz. B1 iseniz, çevirmenlik testinde minimum hata yapmaya çalışın lütfen Daha önce referans olarak gösterebileceği bir içerik verilmelidir. Şimdi, şöyle bir şeyde var çevirmen olduktan sonra diğer çevirmen arkadaşlarımızdan yardımda isteyebilirsiniz. Sohbetimiz,muhabbetimiz boldur yani ENCODERLİK İÇİN ŞARTLAR Yaş sınırlaması yok. En az 6GB ramli bir PC'ye ve i5 4440 bir işlemciye sahip olmanız gerekmekte. (sonra düzenlenebilir bu şartname) MODERATÖRLÜK İÇİN ŞARTLAR En az, 17 yaşını doldurmuş olmalı. Daha önce çalıştığı bir yerden referans göstermeli. Forum yönetme bilgisi olmalı. GRAFİKERLİK İÇİN ŞARTLAR Referans gösterebileceği çalışmaları olmalı. Yaş sınırlaması yok çünkü, yaptığı çalışmaya göre nitelendirilecek arkadaş. UPLOADERLİK İÇİN ŞARTLAR -Ekip üyeleriyle koordine çalışmalı ve durumu rapor etmelidir. - İşini aksatmamalı, işinin bilincine ve zamanında yapmalıdır. - Upload ettiği seriye en az 3 alternetif sunmalıdır. Herhangi bir mazereti olduğunda bize bildirmelidir. İletişim için: http://www.turkanime.tv/kullanici/coolkinq12Fansubumuzun linki: https://goo.gl/eKQEFy
 4. Nazileri sevmiyomusun yoksa ;( değiştirme kalsın öyle plz :D
 5. sjsjsjs Disqus yorumlarında gören varmı beni hiç sdfjsfjksdf her animenin altındayım çünkü 1200+
 6. İyi gicilir u zimin gitmeden önce mother führer dinle derim (imzamda)
 7. Mangasının sonunu biliyorum arkadaşlar 4 üncü bölüm çıkınca 4 de bırakın derim... Gerisini izlemeyin PİŞMAN OLURSUNUZ!!!!
×
×
 • Create New...