Jump to content

Coolkinq12

Üyeler
  • İçerik sayısı

88
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Coolkinq12 reacted to Hiseo in Türk Anime için Fikirleriniz, Birlikte Beyin Fırtınası Yapalım!   
    Dayı site çöküyor o çözülürse başka birşeye gerek kalmaz
  2. Beğen
    Coolkinq12 reacted to pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Coolkinq12 doğum günün kutlu olsun, nice sağlıklı, mutlu, başarılı senelere inşallah. :))
  3. Teşekkür
    Coolkinq12 got a reaction from SeRCreator in Anime Üzerine Soğuk Espriler   
    Natsu gemiye neden binemiyormuş?
    -Çünkü, gemi ejderhanın üstünde seyahat etmek istiyormuş.
  4. Beğen
    Coolkinq12 got a reaction from HamzAydemir in ( 13 / 13 ) The God of High School   
    Evet ya, webtoon bir yerden sonra çooook bayıyor çünkü senaryo klasikleşmiş anime/mangalarınki gibi olduğu için aynı şeyi tekrar, tekrar okumuş hissine kapılıyorsun.
  5. Beğen
    Coolkinq12 got a reaction from mustafalrsm in Ayıp olur mu?   
    yazık be bu seferde ben cevap alamamışım

6. Üzgün
    Coolkinq12 reacted to Pseudohomophylus in Ayıp olur mu?   
    Ben küçük dilimi yuttum galiba 
  7. Karmaşık
    Coolkinq12 reacted to heymely in Ayıp olur mu?   
    Onun yerinde olsam ve şuan cevap verdiğini görsem kalbim çıtırdardı 
  8. Üzgün
    Coolkinq12 reacted to lntegral in Ayıp olur mu?   
    Adam senden ümidi keseli çok olmuş çıkmış konuşmadan.1-1 yapmış yani
  9. Harika
    Coolkinq12 reacted to mustafalrsm in Ayıp olur mu?   
    Önce bir güldüm sonra bir baktım Pingu reismiş daha çok güldüm

Bir de konuşmadan ayrılmış hocam, büyük ihtimalle mesaj kutusu dolduğundan. Yazsan da görmez. Pingu usta arkadaşımdır lazım olursa ulaşabilirim 6 sene sonra da olsa :D
    Edit:Edit.
  10. Teşekkür
    Coolkinq12 got a reaction from Nagoya in JoJo Animesi için yardım (2)   
    Haklısın, ben de hiç sevmedim çünkü çöp bir sezon ben o sezonu atlamıştım direk 5.sezona yani giorno sezonuna geçmiştim. Her şeyi anlıyorsun sadece, "ok" diye bir mevzu var.

11. Beğen
    Coolkinq12 got a reaction from Dj-Morphosis in SOUSEI NO ONMYOUJI   
    Sürükleyici deil aslında birazda sıkıcı çerezlik okunur
  12. Beğen
    Coolkinq12 reacted to extreme in Sousei no Onmyouji Anime Adaptasyonu Duyuruldu!   
    Jumb Sq tarafından  4 Aralık  sayısının  kapağında  yayınlanmakta olan Yoshiaki Sukeno tarafından  çizilen  Sousei no Onmyouji  mangasına anime  adaptasyonu alacağını açıkladı

Daha anime hakkına detaylar belli değil.
    Türleri :  Aksiyon , Komedi, Fantastik , Shounen , Doğaüstü  (Bir miktarda Romantizm diyelim )

Manganın Konusu İse :  ( Mangahantadan alıntıdır. )

Rokuro bir şeytan kovucu ailesinden ama şarkıcı, futbolcu veya şeytan kovucu hariç herhangi bir şey olmayı tercih eder! Yeni gelen Benio onun rekabetçi ruhunu tetiklediğinde kendi inanılmaz potansiyelini itiraf etmek zorunda kalır. Ama prestijli "İkiz Yıldız Şeytan Kovucular" - kaderlerinde evlenip en üstün ruh savaşçısını doğurmak olan iki üstün dövüşçü - unvanını aldıklarında rekabetleri bambaşka bir hal alır!

Kaynak : Viz Media   http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-11-19/twin-star-exorcists-manga-gets-tv-anime/.95563

Manga Türk Anime Konu Linki : http://forum.turkanime.tv/topic/14494-sousei-no-onmyouji/

13. Beğen
    Coolkinq12 reacted to 3n4bL3 in Fansub & Çevirmenlere özel avatar ekleme   
    Merhabalar,

Arkadaşlar bilindiği gibi sitemizde üstteki resim boyutunda sistemde hazır resimler bulunmakta ve bu resimleri fansublar, çevirmenler vb. gibi herkes kullanmakta. Fansubların ve çevirmen arkadaşlara bu resimleri özelleştirmek istedik. İsteyen fansublar ve çevirmen arkadaşlar bu resim boyutunda edit yaparak fansub isimlerini yazabilir logolarını vb. gibi oynamalar yaparak resimleri tarafıma ÖM atarak gönderdiğiniz durumda hesabınızdaki resim ile değiştirilecektir. Umarım faydalı güzel bir çalışma olur.
  14. Beğen
    Coolkinq12 reacted to MetroFM in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    şimdi açık olun siz 2.sezonda kanekinin arkadaşının ölümünü felan sevmediniz heralde 
    karakteri felanda soğuttu gibi bişey deseniz anlarım güzel olmamış ne ya açıklayın biraz nesi kötü olmuş 
    bence çok duygulu güzel bir animeydi ne olursa olsun öyle ilginç bir animeye kötü denmez sadece sana hitap etmemiştir.
    tabi 1. sezondaki saf çocuk naruto gibiydi 2. sezonda sasukeye bağlayınca biraz sıkıcı oldu bide herkes öldü üzüldük ama ozaman şöyle yazın biz şöyle şöyle olmasını umardık
    açık laf bırakan insanları pek sevmiyorum kendi hislerini anlayamıyorlar :P
  15. Beğen
    Coolkinq12 reacted to SiyahDranza in Tokyo Ghoul 3. Sezon   
    Niye geliyor :( Neyse Hayranları zil takıp oynasınlar ne diyelim hayırlı olsun
    Animenin üçüncü sezonu başladığında facebooktaki tüm anime sayfa ve gruplarını takibi bırakacağım Serinin hayranları yüzünden uyuz olduğum bir seridir. Facebook ana duvarımda qameqi'yi görmekten bıktım la
  16. Beğen
    Coolkinq12 got a reaction from LucisTenebris in Graffiti Fansub   
    Öncelikle herkese merhabalar, Fansubumuz yeni açılmış sayılır.
    Öncelikle size ekibi tanıtacağım.

Şuan 4 çevirmenimiz var. İmla ve Encoder arıyoruz.
    Fansubumuzda sevgi ve kardeşlik vardır hep birbirimize yardım çıkarız.

İletişim adresleri:

ALIM ŞARTLARI
    1-)13 Yaş+
    2-)Boş zamanınız bol olması
    3-)Çevirme süresi en fazla 2 saat amatörseniz 2.5

Şuan 2 fansubla ortaklığımız var yani seriler hızlı gelicektir ilginiz için teşekkürler.
  17. Beğen
    Coolkinq12 got a reaction from Barış D. Baryshx in Graffiti Fansub   

İletişim adresleri:

ALIM ŞARTLARI
    1-)13 Yaş+

Şuan 2 fansubla ortaklığımız var yani seriler hızlı gelicektir ilginiz için teşekkürler.
  18. Beğen
    Coolkinq12 got a reaction from asci in Graffiti Fansub   

İletişim adresleri:

ALIM ŞARTLARI
    1-)13 Yaş+

19. Beğen
    Coolkinq12 got a reaction from Pembeharukiblack in ( 1 / 25 ) Ore Monogatari!! 1.1 [MoNsTeR Çeviri Grubu]   
    Manga türü:
    Aksiyon/Komedi/Romantik/Slice of life/Okul/Shoujo

Oku

ÇALIŞMALARA ESKİSİ GİBİ GERİ DÖNÜLMÜŞTÜR FAKAT 1 TANE SAYISI İÇİN 1-2 GÜN BEKLEMENİZ GEREKİCEKTİR..

ŞUANA KADAR YAPILAN BÖLÜM SAYISI: 8
  20. Beğen
    Coolkinq12 reacted to Mileydi in ( 1 / 25 ) Ore Monogatari!! 1.1 [MoNsTeR Çeviri Grubu]   
    İndirme linki olarak verseniz yada direk online okuma şeklinde :ph34r: birde yazı karakterini değiştirmenizi tavsiye ederim okuduğum çoğu manganın fontu farklı olduğundan kullandığınız biçimi yadırgadım biraz :ph34r: ve lütfen resimleri spoiler içine alınız  -_-  -_- Emekleriniz ve çalışmanız için teşekkürler  ^_^
  21. Beğen
    Coolkinq12 reacted to Amygirl in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    Eren hangi karaktere benziyorsunuz diye sordu benzemek istiyorsunuz diye değil :D :D
  22. Beğen
    Coolkinq12 reacted to Barış D. Baryshx in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-
  23. Beğen
    Coolkinq12 reacted to Amygirl in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    Geçenlerde saymıştım 80'i geçiyordu ama köklü bir anime izleyicisi olarak görmüyorum maalesef kendimi :D Forumda benden daha fazla izlemiş olanlar var...
    Sanki bana moruk demeye calışmışsın ya neyse <_<
  24. Beğen
    Coolkinq12 got a reaction from AzizCanBinen in Buraya yeni katıldım   
    Buraya yeni katıldım başlıktata belirtiğim gibi,
    Forum'un çok hoş bir tasarımı-teması var.
    turkanime.tv yi birkaç hafta önce takip etmeye başladım animelere hiç ilgim yoktu fakat 1 arkadaşım sayesinde başladım.

çok küçükken pokemon izlerdim severdim şimdi çok kötü geliyo :)
    narutonun 26-28 bölümüne kadar gelmiştim bıraktım.
    Narutodan bir kaç yıl sonra bu haftalar içinde animeleri sevdim..
    --------------------------
    Çok güzel bir hayatım var fakat kıymetini bilen yok :(
  25. Beğen
    Coolkinq12 reacted to Kaxell in High School DxD 3. Sezon Duyuruldu   
    Hikayesi güzel, ana karakterin sapık olması aşırı derecede komiklik katıyor,aşırı  ecchide ergenleri çekiyor işte. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.