Jump to content

passover

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

828 profil görütülenme

passover üyemizin başarıları

1. passover

Küçük bir rica

çok çok teşekkürler.
  2. Merhaba, NHK ni Youkoso!'daki bu muazzam şarkıyı türkçeye çevirebilecek über insanlar. Yardım ederseniz sevinirim. Bir yerde denk gelirsek bira falan ısmarlarım. İngilizce sözleri like my dreams are a tent ı'm turning inside outthe pattern made of happier times becomes plain and boring againjust like paper rots and turns yellowall my words freeze up inside this machine knock knock knockembracing a silent space,hitting the walls uselessly,leaving everything unsaid knock knock knockembracing the pitch black night sky,traveling into the boundless universe...welcome to lonelinessloneliness... loneliness at the city left at the bottom of the seayour smile disappears into a green shadowyou speak to me only of regretslike othello, while breaking up light knock knock knockoverflowing with the heartbreak of our fantasiesa flood in my mouth and ears and eyes;the all-pervasive media is soaked up by my brain knock knock knockbecause of the loss of gravityı realize my empty uselessness...welcome to lonelinessloneliness... loneliness
  3. Evet o linkler sayesinde bulabildim. Teşekkürler. Fransız yapımıymış. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3236/rahan
  4. Küçükken tv kanalının birinde yayınlanan bir animenin adını arıyorum. 90'lı yılların başıydı sanırım. Anime olup olmadığını da tam olarak bilmiyorum :D Hatırladığım tek şey animenin geçtiği dünya Conan'ın dünyasına çok benziyordu ve ana karakter gideceği yönü ufak bir çubuğu yere koyup onu çevirerek belirliyordu. Çubuğun ucu ne yönü gösterirse oraya gidiyordu. Başka bir şey hatılarmıyorum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.