Jump to content

typerion

Üyeler
  • İçerik sayısı

490
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

typerion kullanıcısının paylaşımları

1. typerion

Merhaba arkadaşlar ^^

Şuan nasılım ... Bütün ödevleri son güne bıraktım ve o ödevleri nasıl yapacağımı düşünüyorum :(
  2. typerion

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır :( Bu konuda bir izlediğm şey denk gelmedi Alttaki Blade Soul izlemiştir
  3. Avatar ve imza 10 :cheer2-onion-head-emoticon: Spo= 7
  4. typerion

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Rias ile yatakta uyuyoruz. Başka ne yapcaz olum
  5. Bu başlığı görünce şey dedim keşke anime'si çıksa :D Hem tekrardan para kazanırlar
  6. typerion

selam gençler

Salam hg (Hg'de potansiyel bir Hoş Gelmedin'dir) zaaa
  7. Sword art online :D Film yapmaya gerek yok ya yapılsa zaten Türkiye'ye gelmez .D
  8. typerion

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim 1. bölümü izledim sarmadı :) Alttaki Kisejuu izledi
  9. typerion

Birkaç çizik

Joker'efsane olmuş bunun tek başına olanını yapsana ben de masaüstüm yapıyım :) Jokerin yanındaki voldemort'da iyi olmuş
  10. En son Cem Yılmaz ve 7 cücelere gitmiştim :)
  11. typerion

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Log Horizon 1. sezon
  12. typerion

Alttaki üyenin en sevdiği animeyi tahmin et

1 ay önce sorsan evet derdim :) Alttakinin favori animesi Akame Ga Kill
  13. Bende eskiden çubuğu sağa alıyordum ama win 10 da başımı ağrıtıyor çözemedim qdwjqwdjqw
  14. typerion

Hayran Yapımı Bleach Açılışı

Bleach'ın yeni sezonu gelirse saygı olaraktan bence bu 1,2 bölüm koyulmalı :ragecomic24:
  15. typerion

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Grisiai no series - ASako http://vignette1.wikia.nocookie.net/grisaia/images/f/fb/Asako_Kusakabe.png/revision/latest?cb=20140606185248
  16. typerion

İtiraf Köşesi

Best'miş adasjdwqjqw Ya çocuğu olmayanlar :blink: :confused-onion-head-emoticon: İllegal evlilik ? :cheer2-onion-head-emoticon:
  17. Baka Usui (Biraz seviyorum) Alttaki üyenin favori karakteri Grisiai no kaijutsu'dan Asako
  18. Ey mubarek yönetici... Abi gördüğüm konuların %50 sinde ilk yanıt senin ya ahahah .) Her konuda gözlerim seni arar ilk yanıtta, sen ilk yorumu atmamışsan ben bile üzülüyorum (cidden)
  19. typerion

İtiraf Köşesi

Oyunlarda anime izleyen birisi görünce kendi izlediğimi belli etmeden anime mi izliyorsun çocuk musun diyorum :) Zevk alıyorum nihahahaha
  20. A=10 keşke bu kız ghoul olsa :) Ojeleri kan sandım çok daha güzel göründü gözüme ilk başta :) İ=Tenks dan etmek istemiyorum imza :6 (1,2 kişide de bu imzayı görmüştüm bir alışamadım ya zaten madarayı hiç sevmiyorum) Spo= 10 Ben sana daha önce oy vermiş miydim ya ?? :admire-onion-head-emoticon:
  21. typerion

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

-Tsunade tarafından sürekli red edildim,Arkadaşımı durduramadım,Ne ustamı nede ögrencimi koruyamadım. Hep hokagelerden biri gibi ölmek istedim,onların yaptıklarının karşısında benim yaptıklarım önemsiz,değersiz şeylerdi. Başarısızlıkların sadece yetenek geliştiren şeyler olduğuna inanarak yaşamıştım... Buna karşılık bende başarısızlıklarımı unutturacak büyük şeyler başaracağıma yemin etmiştim. Ve harikulade bir shinobi olarak ölecektim.En azından bu olmasını umduğum şeydi.Ama bu halimle benim hikayem bu şekilde son buluyor. Pain'i yenip,Akatsuki'yi durdurarak Shinobi dünyasını büyük bir yıkımdan kurtaracağımı düşünmüştüm ama sonunda bu seçimimde de başarısız oldum. Ne değersiz bir hikaye. -Jiraiya
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.