Jump to content

typerion

Üyeler
  • İçerik sayısı

490
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

typerion kullanıcısının paylaşımları

1. Kendime bir arkadaş yapardım malum ırktan 4. 5. şeyi kaçak sokardı benim için :)
  2. typerion

Bu Animeyi İzledin mi?

Duydum duydum :) Ama izlemedim Alttaki Sao izlemiştir
  3. typerion

[Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...

Gözlüklerimi boşuna takmıyorum sanıyordum :hate-onion-head-emoticon:
  4. typerion

Sanki sabah dvine gate falan yoktu sonradan eklenmiş bazıları galiba :) Yapım aşamasındayken mesaj atmışım :D
  5. ABiii 12 bölüm olursa kötü olur zaten bölümler çok boş geçiyor şuan 2 bölüdmrü yani
  6. typerion

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki ao haru ride izlemiştir
  7. typerion

İlk oyları vermişim bir anda şaşırıdm herkes mi aynı şeylere oy verdi dedim :))
  8. Sanki süper kahraman hikayesi :hell-yes-onion-head-emoticon:
  9. typerion

Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği

- - - - - - - - - - İşte şu tür şeyler yaptım pek güzel olmasada bana fikirler verebilirmisiniz kendime ait olan facebook sayfasında paylaşıcam fikir vermeniz yeterli tasarımı ben yapabilirim fikirin ait olan kişinin nick namesini fotoğrafta belirtebilirim Sayfamın linki (eğer yasak ise kaldırabilirim ) - https://www.facebook.com/Anivizyon1?ref=bookmarks- Desteğinizi bekliyorum :3 Edit : Orjinal boyutları büyük konuda fazla yer kaplamasın diye küçülttüm ! Hayat piyano gibidir kısmı efsane olmuş ...
  10. A=6 İ=10 (Yato felaket tanrısı modunda devam etse bence seri daha hoş) Spo: 1.10 2.7 3.10 4.5 Spolara çok emek göstermişin herhalde :D
  11. Abi en iyi kızıl derdim normalde ama cidden şuan 2 tarafa da bir göz atınca arada kaldım Rias zaten kızılların başını çekiyor :) 2 deki kız shiro herhalde fanlar tarafından seviliyor yoksa seksiliğin s si yok Black Hanekawa efsane zaten :=) Ama en iyi rias ya da Black Hanekawa ... Neyse hiçbirisi sonuçta bizim olmucağı için :)
  12. typerion

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Abi buraya gelince hangi animeyi bitirdiğimi unutoyrum ya :D
  13. Şimdi de animesi çıktı 23 bölüm herhalde burdan anladığım kadarıyla iyiymiş :) 12 olduğunu düşününce bunlar nasıl güçlencek bölümler çok boş demiştim :D Ama 50 bölüm olsa gene izlerim , bölümler boş ama izletiyor işte :D
  14. Bu çığlığı takip etmek falan bu gizemlerin klişesi herhalde :D
  15. typerion

Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''

Cosplaylar güzel olmuş :)
  16. typerion

Anime Avatarlar

1. resmin konusu atar mısın ?
  17. typerion

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Yarıyıl tatilde hangi animeleri izlicem diye bakıyorum :)
  18. typerion

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

İzledim değilde en az 50 kere Saijaku Muhai no Bahamut 2. bölüm çıkmışmı diye baktım ...
  19. typerion

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Luffy alır :D Goku vs Saitama ? (BencE Goku)
  20. typerion

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Paini hiç sevmem Jiraiya sensei yi öldürdüğü için
  21. typerion

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Jiraiya'yı hep merak etmişimdir. Saol Daha geçen düşünüyordum doğum tarihi ne diye senesini değil ama ay gün öğrendik en azından :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.