Jump to content

typerion

Üyeler
  • İçerik sayısı

490
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    typerion got a reaction from jans09 in [Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...   
    İlk oyları vermişim bir anda şaşırıdm herkes mi aynı şeylere oy verdi dedim :))
  2. Beğen
    typerion reacted to izayAAA in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    Ben yapmayı çok istiyorum fakat fikir bulamıyorum dediğim gibi başkalarından alıntı yapmakda istemiyorum :3 
  3. Beğen
    typerion reacted to Strix. in Tasarımlarım Ve fikir yetmezliği   
    ağladım *-*

Başarılar
  4. Beğen
    typerion reacted to Barış D. Baryshx in ( 25 / 25 ) Arslan Senki (TV)   
    Hele şükür...ingiliz, amerikan, hindu, çin, Hristiyanlık ve yahudilik harici bir konu işliyor Japonlar, birazda iran medeniyetini görelim. Kolay gelsin ;)
  5. Beğen
    typerion reacted to Witch in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza: 10, en sevdiğim sahnelerden ama koca bir spoiler. :')
  6. Beğen
    typerion reacted to Cansu Otogakure in Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''   
    Cansu Genç ''Cover''  

Herkese merhaba arkadaşlar...  
    Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce...   En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak :) splay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim :D 2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim.  :D :D  Cosplay çalışmalarımı da cümlelerimin sonunda ekleyeceğim:) Müziğin hayatımda yeri oldukça büyüktür. Benim için 'yaşam felsefem' diyebilirim ve bunun yanı sıra önemli olmakla birlikte artık daha da anlamlı bir hale getirmek istiyor ve çaba sarf ediyorum ... :)   2013 Yılında Kore konsolosluğunun düzenlediği K-Pop World Festival Türkiye finalinde 1. oldum. Güney Kore'ye Türkiye'yi temsilen gittim... ve o günden bu yana müzik hayatımda elimden geldiğince gelişmeye ve geliştirmeye özen gösterdim...
    Arkadaşlarımın beni tetiklemesiyle de bu işe girdim! 
    Türkiye'de Anime Cover'ları yapan fazla kişinin olmadığını düşünüyorum ve bunun üzerine ben de arkadaşlarımın desteğini alarak Türkiye'deki en iyi Anime Cover yapan biri olmak hayali ile bu girişimde bulundum. :) Her hafta cover çalışması yapmaya özen göstereceğim ve bunu tamamen güncel tutmak için elimden geldiği kadar çok fazla çaba sarf edeceğim
    Sizlerin de desteğini çalışmalarımda bekliyor olacağım :) Umarım çalışmalarımı beğenir ve desteklerinizi sakınmazsınız.
    Facebook sayfamı beğenerek, beni orada takip edebilir, aynı zamanda Youtube kanalıma abone olup video paylaşımlarımı orada da takip edip, beni öyle de destekleyebilirsiniz.
    Teşekkürler.   Facebook Sayfam   Youtube Kanalım  

4.Çalışmam:  Naruto Shippuden Opening 15 (Does-Guren) Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:  

3.Çalışmam: Death Note Ending 1 Nightmare Alumina Cover
    Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:

2.Çalışmam: Hunter x Hunter Opening 1 Derpature!    Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:                        İlk Cover Çalışmam Naruto Shippuden Opening Blue Bird!
      Youtube Kanalı Video Direkt Link:    

Cosplay Çalışmalarımdan, Uzumaki Karin ve Orochimaru Çalışmalarım  
    Uzumaki Karin

Orochimaru  
  7. Beğen
    typerion reacted to Lizardon in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A= 9

İ= 11 (10 az geldi :) )

S= 10 
  8. Beğen
    typerion reacted to mustafalrsm in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A:8
    İ:10
    S:7(Keşke anlasaydım)
  9. Beğen
    typerion reacted to LucisTenebris in Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)   
    narutonun o sahnesinde bende baya ağlamıştım bi de tokyo ghoul da

10. Beğen
  11. Beğen
    typerion got a reaction from Lizardon in Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)   
    Jiraiya'yı hep merak etmişimdir. Saol Daha geçen düşünüyordum doğum tarihi ne diye senesini değil ama ay gün öğrendik en azından :D
  12. Beğen
    typerion got a reaction from Lizardon in Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada   
    Animeye başlama sebebim :)
  13. Beğen
    typerion reacted to sShoguNn in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    Örnek alıcak bir karakter yokki nasıl alayım bi ara Alucard'a özendim onun gibi gülmeye çalıştım ama yapamayıp sıvadım :D
  14. Beğen
    typerion got a reaction from Meaf in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    Yurdumun 2 müthiş insanı :D
  15. Beğen
    typerion reacted to Meaf in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    O da var yahu Oppai King o :d
  16. Beğen
    typerion reacted to SiyahDranza in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    Biz küçükken Kai Hiwatariye özenirdik la hala o adamın etkisi üzerimde vardır yani benim gibi 2000 yılında çocuk olan ve eminim kai hayranı olan onu örnek alan çoktur

Ama daha çok Bir Arataya ya da Hikigaya benzerim
  17. Beğen
    typerion reacted to HolySpirit in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    hahah :D çok iyi ya :D
  18. Beğen
    typerion reacted to sadece okan in Masaüstü Resimleriniz?   
  19. Beğen
    typerion reacted to Dragon in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Percy Jakson Ve Olimposlular ciddiyim soluksuz okuduğum süper bir kitap
  20. Beğen
    typerion reacted to 3n4bL3 in Türk Anime TV - Boom Beach Tim Ekibi   
    Merhaba arkadaşlar,
    Uzun zamandır vakit buldukca can sıkıntısına oynuyorum bu oyunu. Oyun içerisinde güzel bir tim kurmak istiyorum tabi oynuyan arkadaşlar konuya mesaj olarak sevitelerini falan yazabilirler.
    Benim seviyem şuan 41.
  21. Beğen
    typerion reacted to Kai in kai AMV (GANGSTA) 11.12.15   
    yorumlarsanız sevinirim. :)
    Gangsta - Frag Out

Bleach - Your Betrayal - Ulquiorra vs İchigo

Gangsta - All i Want

Bleach - Harder - Kenpachi vs İchigo

22. Beğen
    typerion reacted to Luluna in Bul Getir!   
    Tamam tamam şaka  :D Buyrunuz

Ben de, ikiz anime karakterleri istiyorum  ^_^
  23. Beğen
  24. Beğen
    typerion got a reaction from Strix. in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A= 9
    İ=10 Abi sözü çok beğendim be kim demiş acaba ? 
  25. Beğen
    typerion got a reaction from Nones in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A= 9
    İ=10 Abi sözü çok beğendim be kim demiş acaba ? 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.