Jump to content

typerion

Üyeler
  • İçerik sayısı

490
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    typerion reacted to LucisTenebris in Kendi Gif'inizi (Hareketli İmza) Nasıl yapabilirsiniz (Programsız)   
    sağol kardeşim bi deniyim şimdi[emoji1][emoji736]
  2. Beğen
    typerion reacted to mustafalrsm in Kendi Gif'inizi (Hareketli İmza) Nasıl yapabilirsiniz (Programsız)   
    Mıbilde olduğumdan ve dediklerini şimdilik deneyemeyeceğimden anlatımın hakkında şimdilikpek bir şey diyemeyeceğim ama konu faydalı :D
  3. Beğen
    typerion reacted to Strix. in Kendi Gif'inizi (Hareketli İmza) Nasıl yapabilirsiniz (Programsız)   
    Çok iyi bir anlatım olmuş Eline sağlık.  ^_^ 
  4. Beğen
    typerion reacted to Angriel in Kendi Gif'inizi (Hareketli İmza) Nasıl yapabilirsiniz (Programsız)   
    faydalı konu olmuş sağol :)
  5. Beğen
    typerion got a reaction from crank689 in Gif / Resim leri yeniden boyutlandırmak. [BASİT YÖNTEM]   
    Kardeş ben kendi gifimi kendim yapıyorum programsız en temizi o istediğn ayarları seçiyorsun uzantılardan ekle chrome mağzasından çok basit 
  6. Beğen
    typerion reacted to KomşununOğlu in En Üzüldüğünüz An!   
    Dün akşam çekmeceyi açıp sadece balık kraker kaldığını görünce çok üzülmüştüm mesela..
  7. Beğen
    typerion got a reaction from mustafalrsm in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Teşekkür ederim :) Evet benim :))) 
  8. Beğen
    typerion reacted to mustafalrsm in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Fehmi senin de doğum günün kutlu olsun. Vatsapta grupta konu animeden çok anime dışı oldu diye çıkmıştım kusra bakma :D
    Fehmi typerion diye hatırlıyorum ama :D
  9. Beğen
    typerion reacted to Sabah Sisi in Büyük Göğüslü Anime Karakterleri Sıralaması Top 20   
    Rias birincidir diye girdim, yirminci çıktı. Boa Robin Tsunade yada Matsumoto birincidir dedim çoğu listeye girmemiş.
    Neyse tersi yapılsa kim birinci olur açık :P
  10. Beğen
    typerion reacted to LucisTenebris in Büyük Göğüslü Anime Karakterleri Sıralaması Top 20   
    insanlar çok değişik bro [emoji53]
  11. Beğen
    typerion reacted to Angriel in Masaüstü Resim Arşivi (HD)   
    Evet millet bir süredir sağda solda gördüğüm yüksek çözünürlüklü hoşuma giden resimleri arşivliyorum bir kaç tanesini sizlerle paylaşmak istedim :) Sizlerinde varsa wallpaper olarak önerebileceğiniz resimler burada toplayabiliriz sanırım.

Boa Hancock

Akame Ga Kill (Akame)

Erza-1

DavyJonesChibi

DarkSiders-1

Portal Temalı-1

PuppyMilk

İstanbul-1

Akatsuki

Twins

Gandalfımsı  :P

The Beast

Sao End

Hımpf !

Caution: This is SPARTA !

Octocuk :P

River & City 

Mortred

In Black..

Fantasy Dragon

Ori   :rolleyes:

Umarım hoşunuza gider zamanla yenilerim resimleri beğenilirse :)
  12. Beğen
    typerion reacted to AlucardHell in Büyük Göğüslü Anime Karakterleri Sıralaması Top 20   
    Riass çok geride kalmış
  13. Beğen
    typerion reacted to Songena in Müzikle İlgilenenler Buraya!   
    Ehm. :D Alkışla ritim tutmak için gelebirim gruba. :D
  14. Beğen
    typerion reacted to Dj-Morphosis in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    :D Hediye arıyordum sana. 
    İyi ki doğdun !

15. Beğen
    typerion got a reaction from kawaii kereste in 12 Japon Korku Efsanesi   
    Bir tanesi vardı tuvaletti zıçarken seni tutuyordu bir renk soruydu bilmiyorum dersen kaçabiliyordun ama en kötüsü kıçında bokla bu hikayenin kahramanı olmak
  16. Beğen
    typerion reacted to slimjack in TürkAnime League Of Legends Takımı (İlk İletiyi Okuyunuz!)   
    Hepimizin yolu bronz'dan geçti ;) Lakin troller olmasa hayat daha güzel olurdu :D
  17. Beğen
    typerion got a reaction from Witch in Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer   
    Hayvan gibi cosplay yapıyorsunuz yaw
  18. Beğen
    typerion got a reaction from TheEnd in Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer   
  19. Beğen
    typerion got a reaction from Sabah Sisi in Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer   
  20. Beğen
    typerion reacted to LucisTenebris in Whatsap grubunda olanlar   
    witch seni özlemez olur muyuz hiç
    ayıp ettin sen bizi çook yanlış tanımışsın [emoji17]
  21. Beğen
    typerion got a reaction from LucisTenebris in Fairy Tail’in Yeni Anime Filmi ve OVA’sı   
    Ejderlerle ilgili hikayeler olsa daha çok ilgimi çeker daha heyecanlı geliyor bana  :bled1-onion-head-emoticon:
  22. Beğen
    typerion reacted to Witch in Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?   
    Aman Tanrim DxD demedin :') ahh hayallerim yikildi. :D
    Soruya gelirsek daha once DN, SAO demis olabilirim sanirim hatirlamiyorum. Su anki fikrim hhh, eglenceli komedi turunde bir anime iyi olabilir. WataMote diyebilirim sanirim. :P Bir de kisinin farkli bakis acilarindan bakabilmesi icin kendi ozelliklerine zit animeler onermeyi severim. Shoujo seviyorsa shounen onermek gibi. Ya da romantizm - dovus gibi vs vs. Bunu yapmayi seviyorum bazen ise yariyor denemeye deger. :D
  23. Beğen
    typerion reacted to LucisTenebris in Whatsap grubunda olanlar   
    dostum sen nerlerdesin ya özlettin kendini
  24. Beğen
    typerion reacted to Lynx in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    Tabii canım ben de şaka olsun diye yazdım kızmadın inşallah. :lol:
  25. Beğen
    typerion got a reaction from Sabah Sisi in Örnek aldığınız anime karakteri var mı ? varsa kim ?   
    Memelerin gücüne inanıyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.