Jump to content

typerion

Üyeler
  • İçerik sayısı

490
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Karmaşık
    typerion got a reaction from XReyzi in ( 12 / 12 ) Saijaku Muhai no Bahamut   
    Güzel seri :) 
    Şuanda takip ediyorum seriyi ama güncele yetişirsen elbette senin çevirdiğini izlicem çünkü sen benim en sevdiğim çevirmensin nihahahaha :help-onion-head-emoticon:  :help-onion-head-emoticon:
  2. Beğen
    typerion got a reaction from Kraloma in Nickinizin anlamı?   
    Sanki süper kahraman hikayesi  :hell-yes-onion-head-emoticon:
  3. Beğen
    typerion got a reaction from Capuchuu in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   

Abi cidden benziyor
  4. Harika
    typerion got a reaction from MCsama in İchiruki mi,İchihime mi?   
    İchiruki 'yu ramen sanıp gelen tek ben değilimdir inş
  5. Beğen
    typerion got a reaction from kamatsuritachi34 in Karakterler için Slogan uyduralım   
    Bence karakterler için slogan uyduralım mesela choji nin sloganı olsaydı şu olurdu gibi ben de söyleyeyim bir tane
    Choji ''Açlığını Yok Et''
  6. Beğen
    typerion got a reaction from NyanCaps in NyanCaps - Türkiyenin Anime & Manga Resim Platformu   
    Adam bıkmamış hala paylaşıyor :D
  7. Beğen
    typerion reacted to Black Angel in Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler   
    Aynısını ben yazacaktım...Grisaia no Kajitsu gibi  bir serinin  puanının düşük olması üzüyor....
  8. Beğen
    typerion got a reaction from Black Angel in Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler   
    Grisaia no series (Güzel ama bilinmiyor)
    Highschool  of death (Konusu iyi ama o çizimler ne öyle insanın kusası geliyor kızları görünce
  9. Beğen
    typerion reacted to Red-King in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    Vasat meselesi değilde, izleme gereği duyuyorlar, şahsen bende izledim hepsini, klişe olarak görmediğim serileride o kısmın içine almıssın. Örneğin, "Akame ga Kill" o klişe vasat dediğimiz şeyleri yıkıp atmıştır T-T
    Zevkler tartışılmaz, şahsen ben hakedip diblerde olan bir çok anime gördüm, kitle olarak bir anime popi olur ve onu izlemeyenede yetim damgası vurulur. Dolayısı ile izleme gereği duyar. Ha bu onu seviyor anlamına gelmez. . . Ama şu aralar gerçekten, Harem,ecchi kategorisinde aynı şeyleri yapmaktan bıkmadıklarını fark ettim. . . *-* 4 büyük tartışmasını saymıyorum bile -,-
  10. Beğen
    typerion reacted to Singularity in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    bende şahsen sitede böyle konuları gereksiz buluyorum herkes aynı zımbırtıyı sevemez her insanın farklı zevki var. (yukarıda guilty crown a vasat demişsin ben izledim beğendim mesela ilk opening müziğinide severek dinlerim)
  11. Beğen
    typerion reacted to Amygirl in Türkiyedeki Anime İzleyicileri Hakkında Olumlu Düşünüyor musunuz?   
    Bence zevkler ve renkler tartışılmaz.. Benim bayılarak izlediğim bir seri başkasının ilgisini çekmeyebilir. Ya da tam tersi..

Ben ülkemizdeki animeseverler hakkında şu kesimden gıcık alıyorum: Topu topu güncel 5 anime izlemiştir. Chat ortamında anime önerisi isteyene:
    One Punch Man izle çok kral ya da Tokyo Ghoul izle çok kral diyen at gözlüklü kesim..

Bir de hiç bir edebi değeri olmayan eleştrilerde bulunan kesim mesela Naruto çöp at gitsin.. Dragon Ball One Piece yi döver.. Sidik yarışına giren saçma bir fanatizm örneği..

150 ileti dolmadığı için bu konu kurallara aykırı ancak güzel bir konu olduğu için açık bırakıyorum.
  12. Beğen
    typerion got a reaction from Mayu in Moon Fansub   
    İnşallah ama büyük ihtimalle çıkmaz diye düşünüyorum
  13. Beğen
    typerion reacted to MugaiNo in İtiraf Köşesi   
    Soğuk havalarda ağzımdan duman çıkınca sigara içtiğimi sanıp Hava atardım 

:(
  14. Beğen
    typerion got a reaction from Witch in Anime Karakterlerinin Yaşlarını ve Çekiciliklerini Sorduk   
    Nicolasa hot veriliyorsa Worick'a Godlike verilmesi lazım ?
  15. Beğen
    typerion got a reaction from JunEzSe KJ in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Hepsi 1.5

16. Beğen
    typerion got a reaction from HolySpirit in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    A=10
    İ=10
  17. Beğen
    typerion got a reaction from JunEzSe KJ in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   

Abi cidden benziyor
  18. Beğen
    typerion got a reaction from BodomNight in BodomNight amatör anime karakter çizimlerim (GÜNCELLENDİ)(08.02.2016)   
    Yagamide istemsizce hilalin yanında yıldız aradım
  19. Beğen
    typerion reacted to Huseyinekrem in Cocukluğumuzun Openingi, hatırlatmak lazım arada   
    http://www.youtube.com/watch?v=rx53JjO-azQ

Ne günlerdi ah. Şerefsiz kaiyi sırf seslendirmen yüzünden cool zannederdik. Ayrıca türkçe seslendirmesi japoncasından iyi olan nadir animelerden.
  20. Beğen
    typerion reacted to Ezberbozan in Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?   
    Fate serisi aksiyon sahneleri çok hoşuma gitti ama nereden nasıl başlayacağımı hala bilmiyorum internete bakıyorum herkes ayrı telden çalıyo.
    Clannad aslında tam aradığım türden bir anime ama çizimlerini beğenmedim.Yapım yılı da biraz eski olablir ama ben pörtlek gözlü karakter çizimlerini hiç sevmiyorum.
    D Gray Man uzun animeleri sevsem de bunu pek sevemedim.
    Rainbow buna da çok güzel diyorlar şimdilik doğru zamanı değil diye izlemiyorum.
  21. Beğen
    typerion got a reaction from ibodi in Birkaç çizik   
    Joker'efsane olmuş bunun tek başına olanını yapsana ben de masaüstüm yapıyım :) Jokerin yanındaki voldemort'da iyi olmuş
  22. Beğen
    typerion got a reaction from grungewoman in İtiraf Köşesi   
    Best'miş adasjdwqjqw Ya çocuğu olmayanlar  :blink:  :confused-onion-head-emoticon: İllegal evlilik ? :cheer2-onion-head-emoticon:
  23. Beğen
    typerion got a reaction from JunEzSe KJ in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    a= 5
    İ=10
    Spo1=10
    Spo2=8
  24. Beğen
    typerion got a reaction from Black Angel in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Grisiai no series - ASako

25. Beğen
    typerion reacted to Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Ecchi Nedir?

Ecchi animeler genellikle seyircinin ilgisini çekecek içerik veya çıplaklık içerir, bazen de her ikisini içerir. Ecchi anime bazen de kinayeler ve cinsel espiriler ile doludur. Ecchi anime seks göstermez, en azından seyirci kısmına. Ecchi animeleri genellikle R dereceli (18 yaşından büyükler için), cinsel imalar içeren filmlere benzerler (örnek olarak: Amerikan Pastası).

Ecchi Kulüp Lideri:
    Hokage_Minato

Ecchi Kulüp Eş Lideri (Danışman):
    gereksiz

Ecchi Kulüp Sekreteri:

Özel rütbeleri
    Ecchi Kulübü Doktor
    Ecchi Kulüp Fotoğrafçı
    Ecchi Kulüp Garson
    Ecchi Kulüp Aktivetecisi Cold Dewil
    Ecchi Kulüp Kütüphane
    Ecchi Kulüp Baklava Mühendisi Amygirl
    Ecchi Kulüp Amelesi
    Ecchi Kulüp KafasınaGöre
    Ecchi Kulüp Gizli Üyesi :
    Ecchi Kulüp Sinsi Ecchici :
    Ecchi Kulüp Canlandırma Sorumlusu slimjack
    Ecchi Kulüp Kalkındırma Başkanı 
    Ecchi Kulüp Röntgencisi
    Ecchi Kulüp Gardiyanı
    Ecchi Kulübü Üyesi:

ƒυяκαη sніСніяυ

Önerilen Ecchi Manga

Tavsiye Ecchi Anime

(Listeye daha fazla eklemek için çekinmeyin) Aynı zamanda istediğiniz herhangi bir anime / manga kız resim göndermek için izin verilir.

Sloganımız : I can see your underwear from down here

Üyelerin görevi:
    Resimler,Videolar,İmzalar,Ecchi Anime ve Manga tavsiyesi yapmak

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.