Jump to content
  • Create New...

Caitllyn

Kayıtlı Üye
  • Content Count

18
  • Last visited

About Caitllyn

• Rank
    Level 1
  • Birthday 11/25/1997

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    Bahtiyar
  1. ReLife Saiki Kusuo no Psi Nan Orange Handa kun Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin / Listede yok tavsiye ederim Momokuri buda komedi ilginç tatlı bisy
  2. Japonlar beni hayal kırıklığına uğrattı :)
  3. İlk izlediklerimdendir gerçekten merakla ve heycanla izleyeceğinizi düşünüyorum Jonah ile Koko arasında daha çok biseyler görmek istemistim görmedim olsun :) gerçekten akılda kalıcı / Kokoyu uzun süre unutamamıstım :D Her name is Koko dinlerim halada
  4. [ http://www.turkanime.tv/anime/kiss-dum-engage-planet ]Bu serinin çevirilmeye değer oldugunu düşünüyorum neden böyle kalmış anlayabilmiş değilim listede yok :) t.ederim sabırsızlıkla bekliyoruz
  5. Yapmaya çalıştığınız cok güzel gerçekten tadir edilmesi desteklenmesi gerek umarım başarılı olursunuz :)
  6. çok iyi olmus bi an kaptırdım gidiyorum ahhh animesini daha da cok izleyesim geldi....
  7. Şimdi burda ne demek istiyorsun ben anlamadım Yayın akışından kastın nedir ?
  8. k return of kings ve haikyuu dısında akılda kalıcak gibi duran bisey gözüme kestirmedim :(
  9. Dedede çok abartı olmuş sanki ama gelişiminizi yeni çalışmalarınızı bekliyorum bu günlerde çabalar var daha çok görebiliriz umarım
  10. Shishou - Usta Suzuki - Devam diye biliyorum yanlısımmı var ?
  11. mahouka koukou no rettousei ile ilgili bir haber olmaması üzücü ama bekledigm 5 anime yerinde diğerlerinede bakıcam son zamanlarda her anime ayrı bir güzel.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.