Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Barbarosa

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,846
  • Last visited

• Days Won

6

Reputation Activity

1. Beğen
    Barbarosa got a reaction from KRHerusaizu in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    selam sapık 
  2. Beğen
    Barbarosa reacted to MikasaTheNoFace in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Oki doki. Her ülkenin farklı bir sorunu var maalesef :(
    Kolla kendini
  3. Beğen
    Barbarosa reacted to heymely in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Daha iyisi olabileceği sürece hiçbir şey en doğrusu gelmez bence ve şahit olduğum şeyleri de hesaba katarsak başka ülkelere göre değil ülkemize göre düşünmeliyiz... Türk vicdanı ve merhameti olarak yapılmaması gereken tonla olay var maalesef.
  4. Beğen
    Barbarosa reacted to Uzura in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Konuya pek hakim değilim 2 sayfa şöyle baktım düşüncemi  yazmak istedim. Türkiye dışındaki tüm ülkeler kendilerini satmayı iyi bir şekilde başarmakta kötü yanlarını göremezsin modern diye tabir ettiğiniz ülkelerin. Yoksa ne kadar ülke varsa hepsi aynı, sanmayın ki yasalar var diye millet hayvanları daha çok seviyor onlara iyi davranıyor. ABD kendi dizilerinde de gösteriyor bu durumu askeri köpekleri ya da bakamadıkları köpekleri  verip biz iyi bakıcaz  yalanlarıyla 1 aydan daha kısa sürelerde yok ediliyor çünkü bakım ve mama masrafı çok olduğundan . Ama bizim halkımıza göre biz caniyiz :D  bizim mahallede köpek çeteleri var. hatta bir kaç çocuğa zarar bile verdi belediye ise  kısırlaştırıp geri bıraktılar sokakta  gezebiliyorlar öldürmediler ve mahallede hala onlara bakıyor. Kendi ülkenizi kötülemeyin bir çok eksiği olsa bile daha iyisi emin olun yok bir çok açıdan.... 
  5. Teşekkür
    Barbarosa got a reaction from MikasaTheNoFace in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Ülkece sorunumuz şu, herkes her şeyden şikayetçi ancak herkes vaktini boş boş geçirmekten de hiç çekinmiyor. Ülke gelişmemiş de suç şununmuş da bununmuş da bilmem ne. E sen ne yaptın ülkenin gelişmesi için? 7/24 kafelerde, instada, forumlarda, şurada burada takıldın. Avrupa nasıl gelişti? Köpek gibi çalışarak, kendini geliştirerek, bir şeyler öğrenerek, vaktini bilime ayırarak gelişti.

Sözüm sana değil @MikasaTheNoFace, sen zaten çalışıp bir şeyler başarmaya çalışıyorsun. Hatta sözüm meclisten dışarı. Ama sözüm ülkeden ümidini kesmiş ama kendisi ülkeye zerre kadar faydalı olmayanlara. 
  6. Beğen
    Barbarosa got a reaction from Uzura in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Ben daha iyi durumdayız demedim reis, sadece onlarda sokakta neden hayvan göremeyeceğimizin açıklamasını yaptım (:
  7. Beğen
    Barbarosa got a reaction from HolySpirit in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Burası şey olsun, canı sıkılan gelip bir şeyler yazsın gören olursa o da cevaplasın mesela. Çok da kasmaya gerek yok
  8. Beğen
    Barbarosa got a reaction from Uzura in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Burası şey olsun, canı sıkılan gelip bir şeyler yazsın gören olursa o da cevaplasın mesela. Çok da kasmaya gerek yok
  9. Harika
    Barbarosa got a reaction from KRHerusaizu in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    çok iyi pp seçmişim helal bana
  10. Beğen
    ben teşekkür ederim sapık 
  11. Beğen
    Barbarosa reacted to KRHerusaizu in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Teşekkürler abicim 

12. Teşekkür
  13. Beğen
    Barbarosa reacted to pseudohomophylus in Forum üyeleri anime karakteri olursa...   
    @pegasusejder haikyuu'daki Tsukishima
    @DieNase gökteki kale, laputa daki Pazu
    @yumulonely sen hala Umarusun tatlım
    @Barbarosa haikyuu'daki Daichi
    @KRHerusaizu  Jiraiyanın çocukkenki hali
    @MikasaTheNoFace  net Mikasa
    @heymely Kimetsu no yaiba'dan Nezuko
    @lntegral Undertaker
    @nagito_komaeda Barakamon dan Naru
    @AraharaFox koutetsujou no kabaneri deki Ikoma
    @YatonunYenSisesi watamote den Kaede
    @ShadyRogue BnHA daki Todoroki 
    @MuraTika senle çok bir muhabbetimiz olmadı ama seni gakuen alice animesinde sürekli zaman yolculuğuna çıkan Noda hoca olarak düşünüyorum zırt pırt ortadan kaybolduğun için
    Şimdilik bu kadar 
  14. Beğen
    Barbarosa reacted to heymely in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Herkese iyi bayramlar kuzuları kesmeyiniz 
  15. Beğen
    Barbarosa reacted to MikasaTheNoFace in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    İzlediğim ilk AMV diyebilirim. Ah ah...
    Buraya bir noragami AMV si de yakışır.
    Bu da iyi yapılmış AMVlerden
    Bunu da biliyorsundur herhalde ama yine de olsun .
    Haikyuuda lazım 
    Ve bir efsane Obito
    Artıklarım içinde en iyileri bu son ikisidir. En en iyisi ise ilk attığım en başta violetinki. En son violet amvlerine baktığımdan eski beğendiğin amvleri bulmakta zorlandım. Ne çok amv yapılmış öyle. Daha listem kabarık lakin şu an gözüme çarpanlar bunlar oldu. Normal şarkı önerisi istersen de özelden yazarsan gördüğüm bir gün dönüş yaparım niisan @Barbarosa
  16. Beğen
    Barbarosa got a reaction from DieNase in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    yasin adamdır çünkü
  17. Harika
    Barbarosa got a reaction from DieNase in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    ya nasıl olabilir çüş ya ben de onlara hakaret edicem şimdi he
  18. Harika
    @pseudohomophylusa sormak lazım bence 
  19. Teşekkür
    keyfine bak burun kanka no problem rica ederim
  20. Beğen
    Barbarosa reacted to Zorojuro in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Oo baya kalabalık buralar
  21. Beğen
    Barbarosa reacted to DieNase in Muhabbet Mekanı (çenesi düşük üyelerin toplanma yeri)   
    Ooo zoro dile geldi kaç gündür selam yazıp kaçıyorsun çok şükür.
  22. Beğen
  23. Beğen
    aklımın bir köşesine yazıyorum bunu 

işte feraset, işte fazilet, işte adam gibi adamlık
  24. Beğen
    Barbarosa got a reaction from Real-Men-Frrranky in Yo!   
    Eline sağlık, daha boş olduğum bir vakit uzunca bir yorum yapmaya çalışacağım
  25. Beğen
    Barbarosa reacted to Gallardo in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Kaguya-sama wa Kokurasetai 2. bölüm.
    Bu bölüm bir başyapıt olmuş. Kaguya'nın seiyuusu inanılmaz bir performans sergilemiş. Rolü adeta yaşamış. Kaguya'yı daha iyi, hatta bu kadar iyi ifade edecek bir başka isim şu an aklıma gelmiyor. Genel olarak anime de muhteşem bir çizgide ilerliyor. Re Zero ve Yahari'nin (özellikle Yahari'nin) ertelenmesinden sonra bahar sezonuna merakım büyük ölçüde sönmüştü. Ama ilk bölümünü izledikten sonra karşımda adeta ''ben bu sezona yeterim Yahari ve Re Zero'nun boşluğunu doldurabilirim'' diyen bir anime gördüm. Ve, bence doldurdu da. En azından ertelendikleri için artık kendi içimde şikayet etmiyorum :) Hepsi bu sezon yayınlansaydı belki bu kadar odaklanmayacak, izlerken bu kadar yoğun duygular hissetmeyecektim. Neyse, iyi ki varsın Kaguya :)
  • Create New...