Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum güncellemeleri bölümüne mustafalrsm kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nız kutlu olsun

2. İyi akşamlar herkese :)

1. pegasusejder

pegasusejder

İyi akşamlar Mustafa kardeş, nasılsın?

3. 3. uyarımı da almışım...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. mustafalrsm
    3. Beytize

Beytize

3 iyimiş daha çok var banlanmana :D bana 5 uyarı ile güle güle demişlerdi aklıma o geldi çok güldüm ya tekrar başıma gelmese bari dskfşdfkklşsd

4. mustafalrsm
  4. @Pingu'yla iletişimde olan var mı? Facebook'u sildiğimden beri iletişimden koptuk da ulaşmam lazım bir şekilde.

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Üzgünüm Mustafa yardımcı olamayacağım:sweating-onion-head-emoticon:

2. mustafalrsm

mustafalrsm

İletişimde olanlar da uzun süredir ulaşamıyormuş :(

5. bu bir yarış değil tabii ki ama arada bakıp sayıları izlemek eğlenceli :D

https://hizliresim.com/awhHqf

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: namımız yürüsün be Mustafa

Kaybolup gitmekten korkuyorum umarım öyle bir şey olmaz:sweating-onion-head-emoticon:

2. Veiykas

Veiykas

İstatistik güzeldir :spa-onion-head-emoticon:

3. 908

908

Oturduğum yerden her şeye karışarak insanların kalbini kazanmışım. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

(908 bunu beğendi..)

6. profilimi 40.000 kez kim görüntülemiş, 40k ne demek ya:big-eye-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

Bende kendi dünyamda şaka yaptım :) Benimki sayılmaz mı?

3. lntegral

lntegral

Sayılsın hadi şakacı seni :relax1-onion-head-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Komik insanlarız vesselam :victory-onion-head-emoticon:

7. bir sürü durum paylaşılmış şaşırdım ve mutluyum 

1. Mutaika

Mutaika

Ben de açmak istiyorum ama beceremiyorum.

2. lntegral

lntegral

İstediğin durum olsun Mustafa hemen güncelliyorum

3. mustafalrsm

mustafalrsm

@MuraTikabaşarmışsın :)

@lntegralsadgfgjfkgjlhkş kralsın

8. Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum yapılarak durum kilitlenmek durumunda kalınıyordu. Bu da eskilere gömülmeden bilinsin istedim

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Buraların ekibi güzel kaçmam herhalde ya .p

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Kaçma zaten 

Kalbim bir vedaya daha hazır değil:onion_gomen_by_7anime7drawer7:

4. mustafalrsm
  9. @lntegralden özenip hakkımda'yı güncelledim evet. Bu arada @lntegral'i etiketlemek için ilk harfi L olması gerektiğini fark ettiğim için kendimle gurur duyuyorum.

1. yumulonely

yumulonely

Ben uzun süre onu etiketlemek için uğraşmıştım. Sonra farkettim ssjssjsjjs

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Nickin alınmış olması durduramamış kralı sdfghgfdgs

3. lntegral

lntegral

Sen çok iyi yerlere geleceksin.Doğru insanlara özeniyorsun :D

10. En sevdiğim animenin 2.sezonu 21 saat sonra başlıyor!!!

2. Gallardo

Gallardo

Re Zero, 1 gün sonra Yahari, 1 gün sonra Kanojo Okarishimasu. Güzel bir sezon olacak. Beni en çok hypelandıran Echidna'yı (sadece fragmandan biliyorum) Maaya Sakamoto'nun seslendirmesi.

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Shingeki No Kyojin de başlasa tam animeye geri dönmelik olacak 

4. pegasusejder

pegasusejder

Hocam sen baya seviyorsun bu Re:Zero'yu maşallah :) Bende Kingdom'ın tekrar yayına girmesini bekliyorum tam savaş başladı koranadan dolayı kesild :D

11. Arkadaşlar buralara seyrek girdiğimden instadan eklerseniz güzel olur instam mustafaamsrl

12. Bu forumda bir animenin çevirisi var mı anlamanın basit yolu var mı? Mesela Parasyte'ın çevirisinin konusu var mı nasıl anlarım?

2. Barış

Barış

en kolay yolu google'a "türkanime...anime ismi" yazabilirsin. ben orjinal sitede listeden aramakyerine direk ordan açıyorum.

3. 1456ha

1456ha

Bu listeyi kullanıyorum ben genelde 

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Heh ya liste varmış çok teşekkürler herkese çok iyi oldu bu  :)

13. Kimseler kaldı mı beni hatırlayacak kadar eski. Bir girdim mesaj kutuma baktım 1,5 yıl önce yazmışlar şimdi görüyorum dfghjk

2. lntegral

lntegral

Ben hatırlıyom Mustafa'sın sen

Hafızam çok iyidir yanılmama imkan yok

3. mustafalrsm

mustafalrsm

sdghfkhjg şu durum yanıt tarihlerine bak herkes haftada 1 falan girip yanıtlayıp çıkmış. Bakalım yanıt gelmeye devam eder mi önümüzdeki haftalarda

4. Atakan ~
  14. Eğer bu forumda denemesinin son 1 günü kalmış Internet Download Manager'ın nasıl crackleneceğini bilen yoksa forum ölmüş demektir. Lazım olduğundan değil de bilen varsa bana lütfen anlatsın ya. 

1. sadece okan

sadece okan

IDM universal crack yaz oradan indir

15. Shingeki No Kyojin 480p tr altyazılı düzgünce indirebileceğim bir yer var mı? Varsa o kadar güzel olur ki anlatamam.

16. Walking Dead'in oyununu oynayan var mı?

1. sShoguNn

sShoguNn

RPG oyununu mu? Ben oynamıştım

17. Kanuni'yi 10 numara anlatmış ilk bölümden gördüğüm kadarıyla. Bizimkilerden bu kadar güzelini göremiyoruz :(

https://www.youtube.com/watch?v=JGZSkLq3Eng&index=1&list=PLEb6sGT7oD8HFRP3wjW62qtm9m61vTKRK

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Yok o değil o 'Shoukuko No Altair' Bu anime değil ama resimlerle adam arkadan konuşarak eğlenceli bir şekilde yapmışlar. İngilizcen varsa tavsiye ederim :P

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

İngilizce pek iyi değildir :'(

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Sağlık olsun :P Geliştirmeni tavsiye ederim herhangi bir konuda araştırma yapacak olursan İngilizce Türkçe'den 10-20 kat avantajlı bir dil biliyorsundur

18. Kadiiiiiir nerelerdesin ya? Özlettin bak

19. Re:Zero Light Novel'ı kitap olarak bulma imkanım var mı? Türkçe tercihen ama İng. de olur. 2.kez paylaşıyorum ama çok istediğimden ve ln'lerle aram olmadığı için  araştıramıyorum tam. Bulabilen olursa söz ilerde bakarım doktor olunca XD

1. Kaxell

Kaxell

Kardo kitapların türkçesini bulamazsın ^^ ki zaten ingilizceleri bile makine çevirisiyle paylaşılmış. Büyük ihtimalle anime bittiği yerden (7. kitaptı galiba) ingilizce çevirisine devam ederler. 

Rezero wikisinde 2. sezonda olacak olayların özetlenmiş hali var, onu okumanı öneririm. 

2. mustafalrsm

mustafalrsm

O kadar mı kötüymüş ln piyasası... Re:Zero wikiye bakayım o zaman teşekkürler :D

20. Animeye verdiğim yaklaşık 1 yıl aradan sonra Re:Zero ile döndüm. Harikaymış. Türkçe Light Novel halini bulabilir miyim bilen var mı? Olmadı İngilizce'ye de tavım.

21. Forumun yeni halinde istatistikler var mı hani şu en çok ileti yazamlar kısmı ve günlük en çok ileti yazanlar kısmı?

22. Sevenleri sevdiğine vermediler vermedileeeeeeeeeeeeer

1. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Yeşilçam mode : On :)

23. 0 puanlık uyarı veren admin Emel abla

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Kendimi kotu hissettim simdi bak...

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Emel abla ben de dedim ban yemeye doğru gitmesinler diye uyarı vermemiş gibi olmak için 0 puanlık veriyor. 3 puan gerekmiyor mu ya ban yemek için? Yoksa puanın mantığı olmazdı ki.

Ezgi sen zaten kendini kötü hisset hala unutmadım yediğim uyarıyı (sinirli surat ifadesi)

4. Amygirl

Amygirl

Puan olayının bir esprisi yok, 3 uyarısı olan kişi sınırları zorlamış ipin ucundaki üyelerdir. İlla 3 uyarı banlanır diye bir kaide de yok. Kişinin yaptığı davranışa ve çiğnediği kurala göre uyarısız da banlanabilir. Uyarının amacı üyeye dikkat et demek senin de dediğin gibi puanı bilerek 0 veriyorum ama önemli olan uyarı

24. Bir film vardı 2 yıl önce izlemiştim adını hatırlayan varsa ne isterse yaparım o derece. Bir genç vardı erkek tamirci, tamir edeceği bir şey vardı onda bir kız görüyordu sonra kız almaya gelince kızı görünce daha da aşık oluyordu. Ama kızın arkadaşı erkeğe önceden aşıktı ve bu ikisini ayırmak için elinden geleni yapıyordu. Ayırıyordu da ikisini. Kız tam trenle gidecekken erkek her şeyi anlayıp kızı gidip tren istasyonunda buluyordu.

25. Çok klişe olacak ama anime önerebilecek var mı? Hxh ve Bleach hastası biriyi ona göre önerirseniz iyi olur :D

2. jans09

jans09

Zeynep skypea gelsene :D soracaklarım var...

Canımcım sen bak konulara en yakın hangisi ise isteğine onu izle.. :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Tamamdır herkese tesekkürler süpersiniz ya anında buldunuz :D

4. Lenny
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.