Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının son zaferi 19 Haziran 2021

mustafalrsm en beğenilen içeriğe sahiptir

mustafalrsm hakkında

• Doğum günü 08/25/1996

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.youtube.com/channel/UCDxke9G3HOegchQE-vLTpAw/featured

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kitap okumak, müzik dinlemek, arkadaşlarla olmak

Son profil ziyaretçileri

58057 profil görütülenme

mustafalrsm üyemizin başarıları

Hakkında

Ben Mustafa, üniversite 4.sınıf öğrencisiyim. Lise 3'te anime izlemeye Bleach'le başladım. HunterxHunter 2011, Re:Zero, Shingeki No Kyojin ve Akame Ga Kill en sevdiğim animelerden bazıları.

2014 sonlarında Youtube'da gördüğüm AMV'lere özenmem sonucu yaptığım AMV'yle ilgili insanların ne düşüneceğini merak ettiğimden buraya kaydolmuştum. Hiçbir beklentim yoktu ancak birçok güzel tepki almıştım (: Konunun linkini de bırakayım:

Bu konuda aldığım güzel tepkilerin de etkisiyle forumda daha fazla zaman geçirmeye başladım ve bu sürede AMV yapmaya devam da ettiğim için Türkanime yöneticisi Halil Karahan @3n4bL3 da çok sağ olsun, güzel bir AMV yarışması düzenlendi. Yarışmayı forumun oyları ve Halil Abi'nin değerlendirmesiyle kazanmıştım ve Moderatörlük verilmişti. Yarışmanın linkini de şöyle bırakayım:

Tabii moderatör de olunca onun mutluluğuyla ve hala AMV yapmanın da verdiği enerjiyle AMV bölümünde daha fazla vakit geçirmiş ve Türk AMV editörlerinde kendimce gördüğüm eksiklikler için şöyle de bir konu yapmıştım:

Bundan sonrası ise karanlık :smoking1-onion-head-emoticon: Okul, aile, arkadaşlar, dersler derken forumdan ve animeden kopuş ve bu süreçte moderatörlüğü de kaybetmişim :bye-crazy-rabbit-emoticon: Geçenlerde Re:Zero'nun 2. sezonu başlayacağı için göz atmaya geldiğim forumdaysa @lntegral @pseudohomophylus@heymely@DieNase@nagito_komaeda@MrTeddy @KRHerusaizu@pegasusejder@yumulonely @MikasaTheNoFaceve diğerleriyle tanışarak tekrar buralarda vakit geçirmeye başladım (:

Myanimelist:(1000 yıldır girmedim ama güncellemeyi düşünüyorum)

https://myanimelist.net/profile/Barbaroser

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.