Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. mustafalrsm

AMV'lerim

Şu an telefondan giriyorum ondan alıntı yapamıyorum, Byperest ve Malatyalı Shinobi, ikinize de çok teşekkürler :) Gerçekten benim için anlamı büyük dediklerinizin :)
  2. mustafalrsm

AMV'lerim

İşte yani ben de onu kastettim 'şarkıcının sadece sesini alıyorsunuz yani ' demek istemiştim :) Gerçekten kaliteli olmuş coveriniz bir daha olursa haber verin yardımcı olabileceksem uğraşırım :D
  3. mustafalrsm

AMV'lerim

Hepinize çook teşekkürler, beni çok mutlu ettiniz :D Bu arada cover olayında müziği,videoyu siz ayarlayıp sanatçının şarkısını mı koyuyorsunuz tam bilmiyorum da :) Koyulacağını bilsem daha erken bitirmeye çalışırdım :( Ve güzel olmuş kavırmanız :)
  4. mustafalrsm

AMV'lerim

Hani bak şöyle açıklayayım:20 küsür saat ve bunun 6-7'si dün gece ve bu sabahtı, şu an neredeyse ölü gibiydim, bu yorumla bütün yorgunluğum uçup gitti :D Edit:yorumunu beğenemiyorum, günlük kotam dolmuş :(
  5. mustafalrsm

AMV'lerim

Vaav, gerçekten beni ne kadar mutlu ettiğini bilemezsin, teşekkür ederim :)
  6. mustafalrsm

AMV'lerim

1.AMV'm; Arkadaşlar 20 küsür saat uğraşıp yaptım AMV'yi, umarım beğenirsiniz İlk AMV'm sayılır. Beğenirseniz YouTube'de 1 like beni çok mutlu eder :) Az önce upload ettim. 2.AMV'm, 09.02.2015. Yaklaşık 3 haftadır falan uğraşıyordum, 30-40 saat falan oldu herhalde :D Umarım bunu da beğenirsiniz :) Spoiler yememeniz için aşağıya animeler ve hangi saniyeler arası olduklarıyla birlikte spoiler içerip içermediğini de ekliyorum: Baştan 25.saniyeye Sword Art Online, spoiler içermediğini düşünüyorum 25-57.saniyeler:RWBY, spoiler içermiyor. 0:58-1:36 arası Tokyo Ghoul, spoiler içerir. 1:37-2:02 arası Shingeki No Kyojin, spoiler içerir. 2:03-3:22 arası Akame Ga Kill, ağır spoiler içerir, izlemediyseniz sakın sakın bakmayın :D 3:23-3:58 arası Bleach, spoiler içerir. 3.AMV'm. Yine Akame Ga Kill, bunu yarışmalar için yaptım ama iyi olmamış olabilir bilemiyorum. Hayırlısı : :Dİyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler :D Beğenirseniz youtubeda +1 çook güzel olur :) Edit:Türkanime yarışmasını kazandı, Ainio yarışmasında 202 AMV arasında 67'nci oldu. 4. AMV'm! İlk defa Akame Ga Kill kullanmadan AMV yapmış oldum :D Hunter x Hunter 2011 AMV'si, 20-25 saat uğraştım, eğer izleyip beğenirseniz en azından bir yorum, beğeni atarsanız çok mutlu olurum :) :)şekkürler! 16 Ocak 2016:Konuyu ilk açtığımdan beri 1 yıldan fazla zaman olmuş. Ne kadar da hızlı geçti. Bakan, beğenen, beğenmeyen herkese gerçekten teşekkürler. İlk defa konuyu açarken hiç beklentim yoktu açıkçası ve bu konuyu açarak tanışmıştım forumla. Cevap geleceğini bile sanmazken bir sürü güzel tepki almıştım ve o motivasyonla diğer AMV'leri de yapmıştım. Artık pek vaktim olmadığı için büyük ihtimalle daha yapamam ama yazın eğer canım da çok isterse belki yaparım. Ama belki gören, bir efekt falan merak eden olursa sorabilir. Bir sürü arkadaşla da fikir alışverişinde bulunmuştuk forumdan zaten. Bu da son düzenlemesi olsun konunun :D
  7. mustafalrsm

AMV'lerde MEP

Oh ya saol sonunda. Şuraya bak konu nerelere geldi :) İletiyi beğenemiyorum sınırım dolmuş bugün :( Pelin ve Atakan ben yokken iyice coşmuşunuz siz zaten, nerden ne alıntı yapayım bilmemedim kaldım öyle :D En iyisi susmak ^_^ Bu arada Atakan, senin açılım ispatlanabilir. Yoğurt siyah diyenler münazarada beyazdır diyenleri yenebiliyor :) Edit:Gecenin 5'inde yazdığım şeylere bak nasıl bir insanım ben :/ Ve Pelin'e de ayrı teşekkürler bize bir şeyler kattığı için :) Cevap yazan herkese de teşekkürler :)
  8. mustafalrsm

AMV'lerde MEP

Biraz konu dışına çıkmaya başladık sanki jssjsjjsjjs :D Bir de ben olsam ben de 'direk' şeklinde yazardım heralde :D bana da doğru gibi geliyor (düşününce 'direkt' doğru da) :)
  9. mustafalrsm

AMV

Bence gayet başarılı olmuşlar :)
  10. mustafalrsm

Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi

Gerçketen zor ve uzun bir işe benziyor. Tutar mı tutmaz mı bilemem ama bence güzel bir düşünce, böyle bir şeyin iyi olacağını düşünüyorum. Kolay gelsin ne diyeyim :)
  11. Büyücü gibi bir anlamı var ama ben aslında LoL'de Ahri'yi çok oynadığım ve sevdiğim için onun bir skilli de charm olduğundan bu nicki aldım :D
  12. mustafalrsm

AMV'lerde MEP

Çok teşekkürler : :). Bu arada görmüştüm 00.00-00.30:(nick). Bu tarz bişeyler de vardı dediğin gibi :D Çok teşekkürler : :). Resmi olsun nolcak :D . Açılımını biliyor musunuz?
  13. mustafalrsm

AMV'lerde MEP

Youtubede AMV bakarken bir kanalda MEP yanında da şarkısı yazan bir başlık gördüm. Galiba parçalara bölüp her parçayı başkalarına vererek yapılan bir şey ama tam olarak bilmiyorum. Bilen var mı? Şimdiden teşekkürler.
  14. mustafalrsm

Tanışalım Kaynaşalım

Hoş geldin :). Shingeki No Kyojin ve Akame Ga Kill öneririm :D
  15. mustafalrsm

Tokyo Ghoul AMV Çalışmalarım ^^

Özellikle ilki güzel olmuş bence. Devam ettirirsen daha ilerler ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.