Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. Kimseler kaldı mı beni hatırlayacak kadar eski. Bir girdim mesaj kutuma baktım 1,5 yıl önce yazmışlar şimdi görüyorum dfghjk

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. lntegral

lntegral

Ben hatırlıyom Mustafa'sın sen

Hafızam çok iyidir yanılmama imkan yok

3. mustafalrsm

mustafalrsm

sdghfkhjg şu durum yanıt tarihlerine bak herkes haftada 1 falan girip yanıtlayıp çıkmış. Bakalım yanıt gelmeye devam eder mi önümüzdeki haftalarda

4. Atakan ~
  2. Çevirene editleyene uğraşana herkesin emeğine sağlık.
  3. Eğer bu forumda denemesinin son 1 günü kalmış Internet Download Manager'ın nasıl crackleneceğini bilen yoksa forum ölmüş demektir. Lazım olduğundan değil de bilen varsa bana lütfen anlatsın ya. 

1. sadece okan

sadece okan

IDM universal crack yaz oradan indir

4. Shingeki No Kyojin 480p tr altyazılı düzgünce indirebileceğim bir yer var mı? Varsa o kadar güzel olur ki anlatamam.

5. Walking Dead'in oyununu oynayan var mı?

1. sShoguNn

sShoguNn

RPG oyununu mu? Ben oynamıştım

6. Paylaşım için teşekkürler
  7. mustafalrsm

( 25 / 25 ) Arslan Senki (TV)

Çok teşekkürler :)
  8. Doğum günün kutlu olsun witch :D
  9. mustafalrsm

( 23 / 20+ ) Nisekoi

Çeviri için teşekkürler, tavsiye üzerine başlayacağım bakalım.
  10. mustafalrsm

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

Çeviri için teşekkürler :D
  11. Ooo chatin gifçisi doğum günün kutlu olsun :D Niye aklımda o şekilde kalmış emin değilim ama bir ara baya gif atıyordun heralde sadece okan
  12. mustafalrsm

Selam...(Ankete de katılır mısınız?)

Hos geldin. Kalici olup guzel zaman gecirmen dilegiyle :)
  13. Kanuni'yi 10 numara anlatmış ilk bölümden gördüğüm kadarıyla. Bizimkilerden bu kadar güzelini göremiyoruz :(

https://www.youtube.com/watch?v=JGZSkLq3Eng&index=1&list=PLEb6sGT7oD8HFRP3wjW62qtm9m61vTKRK

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. mustafalrsm

mustafalrsm

Yok o değil o 'Shoukuko No Altair' Bu anime değil ama resimlerle adam arkadan konuşarak eğlenceli bir şekilde yapmışlar. İngilizcen varsa tavsiye ederim :P

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

İngilizce pek iyi değildir :'(

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Sağlık olsun :P Geliştirmeni tavsiye ederim herhangi bir konuda araştırma yapacak olursan İngilizce Türkçe'den 10-20 kat avantajlı bir dil biliyorsundur

14. mustafalrsm

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

HxH 2011 Shingeki No Kyojin Re:Zero Akame Ga Kill
  15. Ahri&İrelia Oy kullanmayanlar için uplanmış olsun :D
  16. mustafalrsm

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Best AMV ever <333. Bu adamın tüm AMV'leri efsane gerçi
  17. Kadiiiiiir nerelerdesin ya? Özlettin bak

18. Animelerin amacı tarih vs. anlatmak olmadığı için bence o noktalara takılmamak lazım. Hatta Japon Osmanlı gibi olmasının iyi yanları fazla. Mesela insanlar animeyi izlerken yepyeni bir kültür yerine kendilerininki ile birlikte göreceklerinden yabancılık azalır ve animeyi izlemeye devam etme isteği artar. Devletin adı da Türkiye diye geçtiği için insanlar buradaki farklılıkların Türkiye-Türk kültürü olduğunu bilecekler. Önemli olan Türk(Osmanlı) kültürünü baya bir yansıtmışlar. Sarıklar, padişah falan. Divanı da biraz üretkenlikle oraya taşımaları da iyi olmuş bence çünkü Ayasofya animenin çok önemli mekanları arasına girmiş ki; İstanbul dünyanın, Ayasofya da İstanbul'un en önemli turistik merkezlerinden. Hakkımızda Japonya'da fazla bir şey yokken bizi iyi göstererek yapılan çalışmalara kötü taraflarından değil de iyi yanlarından bakmanın herkes için çok daha iyi olacağına inanıyorum ^^
  19. Cok guzel ya. Resmen Turk-Osmanli gelenegini animeye eklemisler. Guzel yapabilirlerse konusu da cok guzel oldugundan belki sezonun-yilin animesi falan bile olabilir.
  20. Ceviri icin cok tesekkurler. Acaba anime kisimlarini da cevirme gibi planlariniz var mi? Sahsen aslinda ilerisini okumaktansa ilerisi icin animeyi bekleyip, gerisini ln olarak bulabilirsem ln olarak okumak gibi bi dusuncem var da.
  21. mustafalrsm

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Durara'yı seçtim gitti. Akame(Akame Ga Kill) ile İchigo(Bleach) savaşsa kim alır?
  22. Sonunda SnK 2.sezon. Kaç yıldır hayallerimi yıka yıka artık unuttum animeyi baştan izleyip bakmak lazım
  23. Re:Zero Light Novel'ı kitap olarak bulma imkanım var mı? Türkçe tercihen ama İng. de olur. 2.kez paylaşıyorum ama çok istediğimden ve ln'lerle aram olmadığı için  araştıramıyorum tam. Bulabilen olursa söz ilerde bakarım doktor olunca XD

1. Kaxell

Kaxell

Kardo kitapların türkçesini bulamazsın ^^ ki zaten ingilizceleri bile makine çevirisiyle paylaşılmış. Büyük ihtimalle anime bittiği yerden (7. kitaptı galiba) ingilizce çevirisine devam ederler. 

Rezero wikisinde 2. sezonda olacak olayların özetlenmiş hali var, onu okumanı öneririm. 

2. mustafalrsm

mustafalrsm

O kadar mı kötüymüş ln piyasası... Re:Zero wikiye bakayım o zaman teşekkürler :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.