Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum güncellemeleri bölümüne mustafalrsm kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Keşke en iyi cevap seçeneği gelirken bir de açıklamasını yapsalarmış :D Güzel bir şeye benziyor ama kime ne getirisi var? Bu aralar forumla amma ilgileniliyor ne güzel ya

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Ben de bir kere gördüm, bir belirip bir kayboluyor zaar. :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Galiba bazı konularda var benim de kafam karıştı :D

2. Keşke kendini banlama olayı olsa şöyle 2 gün kendimi banlasam. Tam sınav vakti aktif olasım geldi :(

2. historianWeeb

historianWeeb

yarın deneme var ben animelerin dolmasını bekliyorum :d

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Sen de animeleri dene o zaman. Ne kadar iğrenç olduğunu bilsem de yaptım kusra bakma :(

4. Kadir-

Kadir-

Bütte geçeriz :P

3. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

2. Pingu

Pingu

iyi ki bi yorum yazdım ha :D 10 ileti nedir abi ya

3. Misafir

Misafir

10 muu aa azmış :D

4. Beytize

Beytize

buraya nerden geldin demeyin peline bakarken  denk geldim q.q vay be eski hesabımın kırıntılarını taşıyan her şeyi çok seviyorum duygulandım orda sadece benim kalmış olmanın vermiş olduğu hüznü taşıyorum hortlattım ama kusura bakmayın seviliyorsunuz :D

4. Sen misin ilacım, ben kalbinde kiracı, yerleşicem, sımsıkı ben, aşk başladı...

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Olabilir. Gerci aynisi bende de var. Sana bir sey diyemem. Sidodod

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Küfürsüz bir random aldım sonunda Ezgi'den hadi yine iyiyim B)

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hahahaha guzeldi. :D (vee Ezgi bir tane daha yollayarak okuyucuyu mutlu ediyor )

5. Keep calm and watch Avatar:The Last Airbender

2. kawaii kereste

kawaii kereste

legend of korra'da the last airbender'la aynı havayı arıyorsan, o yok. ama the last airbender kadar güzel ve kaliteli bi çizgi film arıyorsan doğru seriyi izliyorsun. yani sonuçta aynı şeyi tekrarlamalarını ben istemezdim, böyle farklı karakterler falan iyi geldi bana.

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Aslında haklısın farklı bir tarzda seri de güzel olabilir. Ayrıca last airbenderdaki kapalı birçok seyi açıklıyorlarmş galiba o da olunca denemeye değer

4. asci

asci

ben ilk avatar ile ilgili seri bekliyordum,adamlar korra'nın içinde 2 bölümde geçiştirdiler.Ama umudum var,ilk avatar diye seri gelebilir

6. Birkaç yıl önce ben daha üniye veya lise 4e geçmişken yazın birinin kandil veya Kadir gecesi ile ilgili yazısı vardı, ben de türkanimede görüp tıklayıp forumla ilk defa o zaman tanışmıştım. O konuyu hatırlayan bilen vs var mı?

7. Taekwondo'ya başladım. Bana sataşmadan önce 3-5 kez daha düşünürsünüz artık

2. quincy
    3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ezgi sende de var o zaman bişeyler sanki bu kadar güvendiğine göre kendine :D

Aynen Kadir sordum biraz dediler ya Kickbox ya Taekwondo'ya git, ben de dedim taekwondo hareketleri daha cool görünüyo ona gideyim :D

İYasin :DD

Taekwondo mu hantal, bence hızlı ve sağlam görünüyor, yani şu ana kadar siyah kuşaklardan o kadar gördüm

Biraz Cüneytl Arkın'lık yaoarak seni de yeneriz be Quincy başkan :D

4. Kai

Kai

Denge açısından.. Neyse gitde gör :D

8. Bir konuyu kendi hesabımız için gizleyip hiç görmeme imkanımız olabiliyor mu?

2. quincy

quincy

Atara atar gidere gider diyosun :P

3. Mileydi

Mileydi

Gittiği yere kadar diyorum :D

4. Strix.

Strix.

Niye sevmiyirsiniz ki ecchi yi :D

9. http://i.hizliresim.com/qlk70Q.jpg Şu animenin adını bilen varsa söyleyebilir mi? İzleyen varsa ve beğenip beğenmediğini de yazsa daha da iyi olur :D
    2. Witch

Witch

Fufufufu çok zahmetli. T_T

3. Pingu

Pingu

yok reyiz sitede sorun vardı yorumları görmedim. sry

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Yok ya ne sorrysi gerek yok böyle şeylere :D Witch eğer kawaii kerestenin yaptığı sword art online tanıtımına bakarsan bi daha yapmak istmeezsin .D

10. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Ezgi bi çözüm bulursan haber ver lütfen ya. Java da kurtarmıyo facede gelen mesajlara ana sayfaya falan bakamıyosun :( Mecbur açtım yine deli etmeye başladı

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam telefonu tekrar elime alirsam neden olmasin. :D

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Şunu fark ettim de eğer sayfayı ekrana tam sığdırırsam yani ekranı iyice küçültürsem aşağı kayarken chatango açılmıyor. Baya iyi oldu bunu fark etmem

11. Kızenle tekken 6 oynadık da, Lili ve Nina ve Hwoarang kadar iyi karakter yok oyunda. Tekken oynayan var mı? Favori karakter sorcaktım da

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Ahahhah o ikisi de iyidir de onları kuzen fena oynuyo mahvediyo onlarla beni :( Ama çözdüm olayı eddy'e karşı baek gidiyo, law'ı da 2-3 kişi falan anca alıyo bazen falan idare ediyoruz öyle .D arada bak ya tekken güzel oyundur :)

3. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

bi ara PS de oynamıştım deneme amaçlı da beceremedim ya yaşlı dede mahvetti beni :D :D

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Ahahha yaşlı dede o kadar iyi değil bence ya :D Biraz oynasan alışsan mahvetmezdi bence

12. Sabah 8de uyanacağını bile bile kuzenlerle film izleyip onlar uyuyunca gece 2'ye kadar nette dolaşmak. İşte bundan nefret ediyorum

2. Kai

Kai

6:30 benim favorim, uykuyu gelecek akşama ertelerkenki güç.. Paha biçilemez :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

6:51. İkimiz de uyanugiz. Cokos oldu. :D

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Afdasa 6cılar da varmış :D Birlikte anime izleyebileceğim İstanbul'da kalan 1 arkadaşım var da adam sabah 8'e kadar lol ve anime arasında dönüp duruyo :D O kadar da değilim ya geçen finallerden 2 hafta önce falan adamın yurduna bi gün gidiyim dedim 3'te falan uykum geldi adam bi laf sokuyo zorla 5'e kadar ölü gibi takıldım onla :D

13. Bişey diyim mi? Bence şu Fineas ve Förb, Gizemli Kasaba falan çizgi filmlerin dublajlarını yapanlar animelerin dublajını yapsalar gayet profesyonel bişeyler çıkar ortaya. Buna gerçekten inanıyorum

14. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

15. Ömer'i öldürdüler ya... Artık gözümde en iyi dizi değil. Yakışmadı

1. Sakuragi

Sakuragi

çok kolay öldü bide ya, hiç zorlamadı.

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Aynen öyle. O kadar güçlü adam o kadar kolay ölemez. Öldürmek için öldürdüler

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ertuğrul'dan fazla sevilme ihtimali vardı :D Ondan olabilir

16. Herkesin kandili mübarek olsun :)

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Senin de kandilin mübarek olsun :) Kandiliniz mübarek olsun ahali :3

17. Gençler HxH FC'nin neredeyse tüm bilgilerini üyeleri eklemeye çalışırken silmiş bulunuyorum. Elinizdeki güzel gif wp vs.leri özelden atabilirseniz güzel bir HxH FC'miz olur. Haydi HxHseverler yarın düzenlerim yarına kadar atın lütfen

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Üşenmeyelim gençler :D

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Telde olmasam atardım uyuyup kalmazsan gece atarım :)

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Tamamdır eyvallah :D

18. Vay arkadaş Naruto gibi bi şerinin çakma olabileceği aklıma gelemezdi. Feci şekilde HxH çakması. Kimse kusra bakmasın. Ayrıca HxH'ye ilk bölümden feci şekilde bağlanıp 1 hafta gibi bi sürede bitirdim Naruto ise bırakıp başlamalarıma rağmen 30lardayım :/ Kişisel düşüncelerim tabii ki

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Ahahah tamamdır devam edeceğim o zaman :D

3. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Çılgın Jiraiya sıkıcı diyen izleyiciyi coşturtacak :P

19. Kedi vs. Martı. Kim alır?

2. kata silvia

kata silvia

Bn martı diirem çok saldırgan

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Üzüldüm KomşununOğlu :( Ben o civcivlerden çok isterdim pazarda görünce de hiç almadılar :(

4. Rıse

Rıse

kedidir kedi..

20. osu genel olarak yeteneğe mi bağlı? Öyleyse sanırım bende yok o. 2 gün önce başladım insane denediğimde 5 saniye bile dayanamıyorum bu ne ya :/ Nasıl daha mantıklı oynanır yardımcı olabilecek biri var mıdır forumda?

21. Aa yeni görüyorum açıklanmış yarışma. Oy veren vermeyen herkese çok teşekkürler çok mutlu oldum :)

2. mustafalrsm

mustafalrsm

saolasın reyiz :)

3. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Tebrik ederim :)

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Çok teşekkürler görmemişim geç gördüm kusra bakma :)

22. Ahhahahaha süper ya:http://yeni.ajanshaber.com/bebege-bagiran-bakiciya-kedi-dayagi-video/90596

23. AMV yarışması anketi tamamlandı, yardımcı olan Mr.Jaegarjaquez ve ColdDewil'e çok teşekkürler. Lütfen bir bakıp 1.nin belirlenmesine yardımcı olalım.

24. Offf, geçmiş yarışmaları biraz uzun bir süredir takip eden bi PM atarsa mükemmel olur kafayı yemek üzereyim :/

25. İlk Gintama mı, HxH mi, One Piece mi izlemeliyim? One Piece'de 100.bölümdeyim bu arada

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Zaten Opta güncele gelesiye kadar sürer baya HxH dan başla bencede.Gintamayı moralin bozuksa izlemen tarafrarıyım.Zaten ilk 20 bölümü konuyu anlamak,espirileri rayına oturtmakla geçiyor.Lakin ilerledikçe çok güzelleşip sarar.Vize ve sınav haftası sonrası 10-12 bölüm Gintama izlemek çok iyi geliyor bünyeye mesela :D Ama malesef Gintama için azda olsa anime bilgisi şart.Gag tarzı muhabbet çok döndüğünden bazı yerlerde anlayamayabilirsin.

3. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Hiç sorma ya netin basına oturamıyorum eskisi gibi iş beni öldürüyor :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.