Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    mustafalrsm reacted to pegasusejder in İyi akşamlar herkese :)   
    İyi akşamlar Mustafa kardeş, nasılsın?
  2. Teşekkür
    mustafalrsm got a reaction from Yukkirinn in selam (〃 ̄ω ̄〃ゞ   
    selam :)
  3. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Dj-Morphosis in Herkeseee iyi geceler diliyorum   
    aaaa geri hoş geldin :)
  4. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Toprakezgi in Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
    Beni stalklamamışsın :( 
  5. Beğen
  6. Beğen
  7. Beğen
    mustafalrsm reacted to 908 in bu bir yarış değil tabii ki ama arada bakıp sayıları izlemek eğlenceli :D https://hiz   
    Oturduğum yerden her şeye karışarak insanların kalbini kazanmışım. 

(908 bunu beğendi..)
  8. Harika
    mustafalrsm reacted to Kadir- in   
    Herkesin sahip olduğu ama kimsenin ne için kullanıldığını hatırlamadığı bir kırtasiye ürünü. Şaka bir yana harbiden ne yapılıyordu bunlarla? Ben bunları evde ortalığa saçmak dışında bir şey yaptığımı hatırlamıyorum.
  9. Harika
    mustafalrsm got a reaction from Kadir- in   
    biz bunları ne yapıyorduk :D cidden hatırlamıyorum ne yaptığımızı
  10. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Ellen in profilimi 40.000 kez kim görüntülemiş, 40k ne demek ya   
    siz <3 asıl ben sizi özleyip profillerinizi 5'er k kez görüntülüyorum 
  11. Teşekkür
    mustafalrsm reacted to pegasusejder in Bugün de One Pieceden spoiler yedim.   
    @Barbarosa fark var ya, mangada şuan savaştalar animesinde daha olaylar yeni yeni kızışıyor gibi bir şey :) Birde bu arc marineford arcını geçecek gibi duruyor :D
  12. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from CiciKedi in Kullanmak isteyen olursa imza gifi olarak hazırladım umarım begenilir.   
    eline sağlık güzel olmuş (:
  13. Beğen
    mustafalrsm reacted to Mutaika in Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.   
    Aynen 3 kişi daha tuhaf olur
  14. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Kadir- in 1, 2 hafta önce tamam kesin anime ruhu kalmadı bende bitti, büyüdüğümden kesin diye ü   
    kimetsu no yaiba sağ olsun şimdilik iyiyim
  15. Beğen
    mustafalrsm reacted to Kadir- in Türkanimetv disqus hesabıma ban çakmış   
    @Barbarosa İşim düşünce uğruyorum :D :D

@HolySpirit Ne yapam gı yorumlarda hızımı alamayıp argo kelime kullanmışım o yüzden çarmıha gerdiler :D
  16. Beğen
    mustafalrsm got a reaction from Kadir- in Türkanimetv disqus hesabıma ban çakmış   
    Kadir buralarda mıydın sen 
  17. Beğen
  18. Harika
    mustafalrsm got a reaction from KRHerusaizu in Hogwarts duvarları gibiydi ya bura bir ara :D pp mi görünce aklıma geldi kimse hareke   
    @KRHerusaizu hareketli pp kralı (:
  19. Üzgün
    mustafalrsm got a reaction from Beytize in Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum ya   
    @beytizekalbim çıt etti şu an :''
  20. Beğen
    mustafalrsm reacted to Pseudohomophylus in Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum ya   
    Yakında ben de durum paylaşımı yapmayı düşünüyorum ama giren yok foruma 
  21. Üzgün
    mustafalrsm reacted to Beytize in Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum ya   
    bunu biz çok yapardık sonra uyarı yerdik hatta durum güncellemelerin de ayarlayıp 101 de kitlediğimiz bile oluyordu heyt be anılarım canlandı çok güzeldi  şimdi eski arkadaşlar da yok o muhabbeti yapcak  zamanda kalbimiz kırık :D
  22. Üzgün
    mustafalrsm got a reaction from ShadyRogue in Neden boş boş takılırken aklıma birden Rem geldi ve depresyona girdim?   
    Zavallı Rem ve Rem'in durumundaki gerçek insanlar :' Daha iyisi bulununca terk edilenler için efkarlanalım bugün de
  23. Üzgün
    mustafalrsm got a reaction from ShadyRogue in Neden boş boş takılırken aklıma birden Rem geldi ve depresyona girdim?   
    Rem'i düşünüp niye depresyona girdin ki? 2.sezonla ilgiliyse cevap verme 
  24. Teşekkür
    mustafalrsm reacted to lntegral in @lntegral den özenip hakkımda'yı güncelledim evet. Bu arada @lntegral 'i etiketlemek   
    Sen çok iyi yerlere geleceksin.Doğru insanlara özeniyorsun :D
  25. Harika
    mustafalrsm got a reaction from lntegral in @lntegral den özenip hakkımda'yı güncelledim evet. Bu arada @lntegral 'i etiketlemek   
    Nickin alınmış olması durduramamış kralı sdfghgfdgs
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.