Jump to content

Vologirl

Üyeler
  • İçerik sayısı

202
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Vologirl kullanıcısının paylaşımları

1. Vologirl

En çok gurur duyduğunuz şey

İyi yönde hırsım olduğu için gurur duyuyorum kendimle :whip-onion-head-emoticon:
  2. Vologirl

Death Note Dizisi 2015

Koreliler'den daha iyi yapıyor Japonlar bence :D (bkz Bitter Blood) :admire2-onion-head-emoticon:
  3. Vologirl

Death Note Dizisi 2015

*diğer karakterleri çöpten geri toplayan ben* *L'i çöpe atar :D* Kira'ya buldukları adama yaşlı mı diyorsun ? 88 doğumlu ya ! Üstelik dizilerde oyunculuk daha önemli değil midir ? Karakter daha genç veya yakışıklı olsa da oyunculuğu berbat olsa olur mu ? :cool-onion-head-emoticon: (Eh , tabi senin görüşüne de saygı duyuyorum nihayetinde)
  4. Vologirl

Death Note Dizisi 2015

Olabilir ama en azından filminden daha iyi yani . :cool-onion-head-emoticon: Animedekiler insan yapımı yüzler , gerçek hayatta dizi yaparken nasıl bulsunlar öyle Allah aşkına ? Lütfen animelerle gerçek hayatı bir tutmayın <_< Bu arada Near'ı oynayan eleman kız :D Light'ı oynayan iyi oynayacak gibi geldi bana (izlemedim daha :whip-onion-head-emoticon: ) Son sözlerim .... Dizilerde daha çok oyunculuk ön planda olmalı :super-onion-head-emoticon: Animelerde ne olursa olsa bile :evil-smile-onion-head-emoticon:
  5. Nedense ben de benzettim Yusei'e, amca oğlusu olabilir mi ~_~ Kaiba !! Seviyom seni villian seni XD Bakura da çıkçaksa iş tamam . :cheer2-onion-head-emoticon: Yeni filmi heyecanlandırdı beni . Işık Piramidi filmi de çok acayipti , etkisi üzerimde hala ;_; :hell-yes-onion-head-emoticon: De bu filmi 2016'da çıkartacak olanların ben .... (siz düşünün) :bled2-onion-head-emoticon: 2016'ya kadar beklenir mi kardeşim ya , en azından yılbaşı deseydiniz ona şükür derdim :( :dying-onion-head-emoticon: Şimdi en çok merak ettiğim şey Blue Eyes'ın evrimli hali oldu . Nasıl olacak acaba ya ? Çocukluğumun animesinin en sevdiğim canavarı nasıl evrim geçirecek ? Kaiba'nın yeni diski nasıl çalışacak ? Kaiba neler çeviriyo yine ? Yugi ve Joey nasıl bir şekilde büyüdü ? Tea'ya ne oldu ? AZ SONRA .... (Magazine çevirdim işi la :p) :ahaaah-onion-head-emoticon: Ama harbiden nasıl olcak o iş yani ? Bakalım görcez . Sinir küpü gibi sabır taşı gibi bir de "2016" diyolar ya , işe bak olacak şey mi bu şimdi ? Ben ne izleyeceğim o zaman ha ? :hate-onion-head-emoticon: :bleeding-onion-head-emoticon: :bsod-onion-head-emoticon: :bled2-onion-head-emoticon: :cruch-onion-head-emoticon: Blue Eyes ve Kaiba ikilisini tekrar görmek bana iyi gelecek , çok özlemiştim onları (Kaiba , senden karizma fışkırıyo la , tekrar fışkıran karizmanla geri mi dönüyon , yerim seni bak :embarrassed4-onion-head-emotico ) :cheer1-onion-head-emoticon:
  6. Hetalia dışında her bölümü 5 dakikalık olan güzel anime var mı bildiğiniz ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Vologirl

Vologirl

Çok teşekkür ederim ^^

3. Sina

Sina

Miss Monochrome - Aklıma başka gelmedi ama idare ediver ;)

7. Gülmekten karnımı ağrıtacak bir anime önerir misiniz ?^^

8. Norveççe ile ilgilenen arkadaşlar var mı acaba

1. Pingu

Pingu

Son attığın cevabı görmedim ama önceden durumuna yazdığım gibi isveccem mevcut yardım istersen mesaj atabilirsin. :)

2. Vologirl

Vologirl

Evet Norveççe deniliyor asdfgsdfg

Haa , görmüştüm . Çok teşekkür ederim^^ Ben cevap yazmıştım , ama sanırım internet bana gıcık oldu XD Hakkatten ikisi de İskandinav olduğundan mıdır nedir amma benziyolar . Norveççe zannettiğim şarkı İsveççe çıkınca ağzım açık kalayazdı . XD Teşekkürler , çok teşekkürler . Benden de istersen Japonca konusunda yardımcı olurum . Yardımlaşmak çok güzel bişey ^^

9. Alexander Rybak - Kotik (Rusça'da "kedi eniği" demek ve şarkının kendisi de Rusça :D)
  10. Ben başta zorunlu gülünce daha sonrasında da zorunlu olarak gülmeme gülüyorum . %10 zorunlu gülme , %90 zorunlu güldüğüne gülme böyle birşey çıkıyo ortaya :D Gülmeyi severim , gülmek güzeldir yani :) Zorunlu gülmek daha çok komik gelir , ve tabii çok az da gıcık olmuyor değilim ama komiğime de garibime de gitmiyor değil :D
  11. Hayattan soğumuşam :/

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bi biskrem versem :P

2. Vologirl

Vologirl

Yok sağol XD :p

12. Vologirl

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Byakuya ve Ulquiorra :wub:
  13. Hetalia'da birbirleriyle kardeş olan Norveç ile İzlanda'nın gerçek hayatta da cidden kardeşlik bağı olması ağzımı açık bırakmıştır . Hetalia'da Amerika'nın eskiden İngiliz sömürgesi olup daha sonra da 1700'lerde 7 yıl süren ve 4 Temmuz'da (4 Temmuz : ABD'nin ulusal bayramı) Amerika'nın bağımsızlığıyla sonuçlanan bir savaşın olması . One Piece'deki Cavendish'in "Durandal" adlı kılıcının Avrupa'da efsanevi ve güçlü bir kılıç olması . Hetalia'dan İngiltere ile Naruto'dan Sasuke'yi aynı seslendirmenin seslendirmesi (Sugiyama Noriaki) . Allah aşkına aynı ses aynı tonla çıkacağı aklınıza gelir miydi ? Ben de şaştım bu işe :o Sarışın ve kalın kaşlı İngiltere :wub: Öteki de Sasuke :wub: İngiltere'nin karakter şarkısını Hetalia konserinde söyleyen Sugiyama-san (lütfen ilişki kurun şu yukarıdaki karakterlerle Allah aşkına.) Hetalia - İngiltere - "Asla Yenilmez İngiliz Centilmen" Şarkısı https://www.youtube.com/watch?v=hBZYz0MBF4Q Sekai-ichi Hatsukoi'den (Bu anime yaoidir) Takano'yu ve Hetalia'dan kardeş olan Kanada ve Amerika'yı aynı kişinin seslendirmesi . Hiç yakıştırıyor musunuz aynı sesi ? -_- Takano Masamune Amerika Kanada
  14. Hetalia - Japan - Osoreirimasu Sumimasen (Excuse me , I'm sorry)
  15. Vologirl

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

A ! Böylesi daha iyi olmuş bence de :) Tatilimi ziyan ediyorum (Aman ne eğlenceli B) ) Ya siz ? :)
  16. Gintama'ya

1. Kadir-

Kadir-

İzle izle :D parodi animesi zaten bol bol gülersin :D

2. Vologirl

Vologirl

Gerçekten mi ? Teşekkürler :D

17. Başlamadan önce bi fikirlerinizi almak isterim .)

18. Gintama'ya başlamak istiyorum arkadaşlar , nasıl birşey olduğunu bilmiyorum ve şuan ilk bölümünü indiriyorum . Nasıl birşey sizce ? Bi yorumlarınızı alayım arkadaşlar :D

1. Cувєя

Cувєя

Bence çok güzel ama ben izlemedim ama sen başla

19. Vologirl

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Japonya - Hetalia :wub:
  20. Söylüyorum : 1- Hetalia karakteri olarak Japonya , Norveç veya İngiltere olabilir :wub: 2- Pandora Hearts'tan Oz olabilir :D 3- One Piece derseniz , Cavendish veya Ace :wub: 4- Bleach derseniz , Byakuya 5- Kuroshitsuji derseniz , Alois (aklıma bu kadarı geldi :D)
  21. 漢字が勉強します、そして日本語をもっと正しいに書けます。あ、気持ちが良いですよねえ。

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Vologirl

Vologirl

Çaponca mı XDXD İstersen başkasını da verem : 我要学中文汉字日文的。Çinje XD

3. Cувєя

Cувєя

Aha bunu anladım bak şey diyor '' o bir uçak o bir kuş hayır o patatesss! '' dogru bildim ama dimi XD

4. Vologirl

Vologirl

Hahah XDXD Neyse boşver be XD (Kirilli adına hayran kalmışam :D )

22. イギリスのキャラクター歌 : 「信じていることあるぜ:要請、呪い、幽霊、魔法。」

23. Vologirl

Dizi Tavsiyeleri

Bitter Blood diye bir Japon dizisi var , şu ana kadar izlediğim -animeler ve diziler arasında- en eğlenceli en zevkli en heyecanlı dizi . 11 bölüm (amma kısa ya , ne diye bu kadar kısa kardeşim ya :D ) olan bu dizi aksiyon , dedektif (ve birazcık aile) türünde bir dizidir . Herkese tavsiye ederim , izlemeyen kalmasın . Konusu , çok iyi bir puanla Ginza Polis Binası'nda çalışmaya başlayan bir dedektifin , kendisi 13 yaşındayken annesiyle boşanmış olan kendi öz babasının da orada çalıştığını görünce şaşırmasıyla başlar . Bu baba oğul birbirine her konuda çok benzemektedir fakat oğul , babasına karşı soğuktur . Babası kendisine karşı ısınması için ne yapmalıdır ?
  24. Vologirl

Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)

Hetalia'nın Türkçe dublajı olabilir miydi acaba ? Hetalia'nın delisiyim de bir değerlendirirseniz sevinirim , kolay gelsin , çok teşekkürler :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.