Jump to content

Vologirl

Üyeler
  • İçerik sayısı

202
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Vologirl kullanıcısının paylaşımları

1. Alexander Rybak'ı düşünüyorum

1. Vologirl

Vologirl

XD Sağol XD

2. Vologirl

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Başka Topraklarda Rüzgar Sert Eser Bir Kore edebiyatı ... Yazarı Koreli ... Kore Savaşı'nın izlerini taşıyan yetim bir çocuğun bir Türk tarafından evlat edinilmesi . Türk bu arada Kore'de yaşayan bir domuz kasabı . Kekeme bir çocukla bizim yetim çocuk konuşurken ... Konuşmanın sonuna bayıldım . Kekeme çocuk : Ben bütün hayvanların dillerinden anlarım Bizim çocuk : Öyle mi ? Peki dilleri en zor olan hangisi ? Armadillo ? Koala ? Kekeme çocuk : İnsan .
  3. Vologirl

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Sol Ayağım - Christy Brown :wub:
  4. Vologirl

Doujinshi İstek ve Önerileri

Olan bir manganın/serinin/animenin...vs kendi aklında kurguladığın mangası . Yani karakterler falan size ait olmuyor . Kendi manganı yapıyorsan zaten kendi manganı yapıyorsundur , o orijinal bir iş , telif hakkına senin sahip olman gerekir (atıyom mesela) . Ama doujinshi öyle değil , sen başkasının karakterlerini ve konusunu (kısmen de olsa belki konusunu) alıp eğlence için hayran mangası yapıyorsun , öyle birşey oluyor yani . Mesela buradan yaoi doujinshiler bulabilirsiniz , güzel bir site . Yanında hangi dilde olduğu , karakterleri , animeleri , yaş sınırı ve indirme linkleri gibi ayrıntılıbilgiler var . Baya güzel bir site ;) (ama yanlış anlaşılmasın , sadece yaoi yapılmıyor diğer doujinshiler :) bu site sadece yaoi gösteriyor , o kadar . ) http://yaoi-sei.com/home.html Hetalia doujinshi meraklılarına ;) http://yaoi-sei.com/hetalia.html Death Note , FMA , Naruto , Kuroshitsuji , Bleach ve Hetalia gibi pek çok anime doujinshisi de var :D
  5. Vologirl

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

Bence gerçek . Bir ihtimal de olsa gerçek . :D Ciddiyim .
  6. Üşendiğim : oturduğum/yattığım yerden kalkmak Üşenmediğim : son gaz koşmak XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
  7. 2-3 gün kaldı demek istedim az önce XD

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. HolySpirit

HolySpirit

Başka bişeye 1 gün kaldı ya [Hetalia ney bilmiyorum :D ]

3. HolySpirit

HolySpirit

hmm baktım tmm :D izlemiyorum onu :D

4. Vologirl

Vologirl

İzle bak , diğer bütün animelerden çok çok çok çok daha iyi :D Daha ilk bölümden bağımlılık yapıyo XD 6. sezonu çıkacak birkaç gün sonra :D

8. Hetalia The World Twinkle sezonunun çıkmasına 2-3 kaldı !! Hetalian Jet ve nekotalia bölümleri çıktı !!! X3

9. Uzun bir süreden sonra tekrar türkanime foruma girebilmek çok harika bir şey !!! Nasılsınız millet ?? :D

1. Vologirl

Vologirl

Ben de , teşekkür ederim ^^

10. Vologirl

Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?

Bir kız olduğum için ilk tercihim tabii ki : Fem!England - Nyotalia (Hetalia) Sonraki tercihlerim : Belarus - Hetalia Fem!France - Nyotalia (Hetalia)
  11. Vologirl

En nefret ettiğiniz şeyler ?

En nefret ettiğim şey : Dokunmatik telefon , rafine şeker , saygısızlık
  12. Vologirl

En büyük hatan !!?

En büyük hatam en küçük hatamı kabullenmekti XD
  13. Vologirl

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Bi araba bana çarpıyodu az daha-ama çarpmadı Allah'tan- ... Ödüm patlamıştı -o zamanlar 11 yaşındaydım- . :help-onion-head-emoticon: O günden sonra okul dışında hiçbir yere çıkmamaya başlamıştım , o olaydan sonra hemen eve geri dönmüştüm yorganımın altına saklanmıştım korkudan . O korkum hala taptaze -ki 3 yıl oldu bu olay olalı- . :( :desperate2-onion-head-emoticon:
  14. JAPONYA - HETALIA !!!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :embarrassed4-onion-head-emotico
  15. Vologirl

İtiraf Köşesi

Var , ben ! :D Ciddiyim :) İtiraf köşesi olduğuna göre itiraf edeyim : 1. sınıfta dersten kaçtıydım :ph34r: XD Hoca bana kızmıştı ya çok kötü :( Benden bu kadar arkadaşlar ... bye ! :lol:
  16. Hetalia'nın bütün bölümlerini nereden indirebilirim ? (İngilizce Dublajı kesinlikle kabul etmem)

17. Yarışma resmini videoda mı kullanacağız ? Kullanacaksak nasıl kullanacağız ?
  18. Ödüller hayallerimdeki gibi <3 !!! Katılacağım arkadaşlar ! Ha bir de sorum olacaktı : Gerçekten gerçek ismimizi yazmak mı gerekiyor ?
  19. Hetalia izleyeniniz var mı ?

20. Deviantart sizce güzel bir site mi ? -Ben Deviantart hayranıyım-

21. Bence erkek olarak girmiştir . Çünkü o kadar tatlı ki , o kadar karizma ki anlatmaya kelimeler yetmiyor :wub:
  22. Vologirl

herkese selam

Hoş geldin arkadaş , sefalar getirdin :D
  23. Vologirl

Kendi orijinal çizimlerim !!

Öncelikle buradaki herkese teşekkürlerimi sunmak istiyorum . Çok teşekkür ederim arkadaşlar :) Doğru , o kadar iyi olmadığımın ben de farkındayım XD Sadece kendi elimi , Gakupo'yu ve Rollan'ı bakarak çizdim (ama aynı hesaba geldi zorluğu XD) . Diğerlerini kesinlikle bakarak çizmedim . Sinon'u okulda çizmeye başlamıştım , Levi'ı da bilgisayarım olmadan çizdim ve telefonumda da onun resmi yoktu (nası bi kızım ben ya XD). Öyle işte , teşekkürler :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.