Jump to content

Vologirl

Üyeler
  • İçerik sayısı

202
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Vologirl kullanıcısının paylaşımları

1. Vologirl

En sevdiğiniz karakter sesleri?

:wub: Levi (Shingeki no Kyojin) :wub: Kokkuri-san (Gugure! Kokkuri-san) :wub: Akise Aru (Mirai Nikki) :wub: Takahashi Misaki (Junjou Romantica) :wub: Date Kiyoshi (sket dance) :wub: Lelouch (code geass) :wub: Natsu (Fairy Tail) :wub: Gray (Fairy Tail) :wub: Niizuma Eiji (Bakuman)
  2. Vologirl

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

Ben 1. sınıfa başladığımdan beridir asosyaldim , asosyalim ve asosyal olarak kalacağım . Bu durumdan şikayetçi de değilim . Saçma sapan arkadaşlıklar kurmak bana göre değil , gerçi benimki biraz da çekingenlik ...
  3. Vo = Vocaloid(sanal şarkıcı , Hatsune Miku veya Kaito gibi) lo = lover (seven ) girl = kız Yani ismimin anlamı Vocaloid lover girl (Vocaloid seven kız) . Vocaloidleri animelerden 10000 kat daha fazla sevdiğimden ötürü böyle yazdım ^^
  4. Vologirl

Herkese Selam

Hoşgeldin , ben de yeniyim :D
  5. Vologirl

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Orenchi no Furo Jijou 9. bölüm ve Kakumeiki Valvrave 2nd season 8. bölüm
  6. Vologirl

Yaoi Fc (+15)

Ben de katılcam buna ! Yaois 4ever... :D :wub: :wub: :wub:
  7. Vologirl

Japon Şarkıcı Önerileri

VanaN'Ice J-rock grubuna aşığım resmen ! Tavsiedir benden :D En ünlü şarkılarını sıraladım : En sevdiğim şarkısı Arrest Rose En ünlüsünün en ünlü şarkısı : En iyi ritimli şarkısı (bence) : Amnezi şarkısı : En neşeli şarkısı : Beni son zamanlarda en etkileyen şarkısı (Setsugetsuka benim imza kısmımda var) veeeeeeee EN HÜZÜNLÜ ŞARKISI ! Eh , benden bu kadar ....
  8. Vologirl

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Zoro (One Piece) , L (Death Note) , Luffy (One Piece) , bütün dragonball karakterleri , Naruto Uzumaki .. Aklıma şimdilik bunlar geliyor ...
  9. Vologirl

Merhaba Millet.

Hoşgeldin :) ben de daha dün kaydoldum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.