Jump to content

Vologirl

Üyeler
  • İçerik sayısı

202
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Vologirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ve evet , Dedektif Conan şuan kaç bölüm ? (gerçekte olan)

1. Vologirl

Vologirl

Teşekkürler (o mangaka yorulmadı mı , yazık o ellere valla XD)

2. (See 1 other reply to this status update)

2. Ja , vi elsker dette landet XD Ikke Norge ! Jeg snakker på Tyrkia XD JA , VI ELSKER DETTE LANDET ! DETTE HETER TYRKIA ! XD

3. Ja , vi elsker dette landet XD Ikke Norge ! Jeg snakker på Tyrkia XD JA , VI ELSKER DETTE LANDET ! DETTE HETER TYRKIA ! XD

1. Vologirl

Vologirl

Evet , biz bu ülkeyi seviyoruz (Norveç ulusal marşının adının çevirisi) . Norveç değil ! Türkiye'den bahsediyorum XD EVET , BİZ BU ÜLKEYİ SEVİYORUZ ! ADI TÜRKİYE !

2. (See 7 other replies to this status update)

4. Ja , vi elsker dette landet XD Ikke Norge ! Jeg snakker på Tyrkia XD JA , VI ELSKER DETTE LANDET ! DETTE HETER TYRKIA ! XD

1. Vologirl

Vologirl

"Ja , vi elsker dette landet" Norveç'in ulusal marşıdır , fakat burda ima etmeye çalıştığım şey başka XD

5. Ja , vi elsker dette landet XD Ikke Norge ! Jeg snakker på Tyrkia XD JA , VI ELSKER DETTE LANDET ! DETTE HETER TYRKIA ! XD

1. Vologirl

Vologirl

Bu Norveççe . Almanca değil XD Gerçi Almanca'ya baya benziyor da , Almanca'nın kısa ve soğuk hali diyelim biz buna XD

6. Öyle manyak manyak oturuyom işte . Alt tarafı okulu bekliyoz şurda . Rahat bi Yaz uykusundayız XD

1. Vologirl

Vologirl

beklenir mi nası beklenir hem de . Hangi liseye gitçem diye ağzım açık bekliyom ya , her Allah'ın günü "Anne , hangi liseye gitçem ?" diye sorulur mu , insaf yani . Şurda işaretlediğimiz 3 lise zaten . XD

2. (See 3 other replies to this status update)

7. Hetalia dışında her bölümü 5 dakikalık olan güzel anime var mı bildiğiniz ?

8. Norveççe ile ilgilenen arkadaşlar var mı acaba

1. Vologirl

Vologirl

Evet Norveççe deniliyor asdfgsdfg

Haa , görmüştüm . Çok teşekkür ederim^^ Ben cevap yazmıştım , ama sanırım internet bana gıcık oldu XD Hakkatten ikisi de İskandinav olduğundan mıdır nedir amma benziyolar . Norveççe zannettiğim şarkı İsveççe çıkınca ağzım açık kalayazdı . XD Teşekkürler , çok teşekkürler . Benden de istersen Japonca konusunda yardımcı olurum . Yardımlaşmak çok güzel bişey ^^

2. (See 2 other replies to this status update)

9. Norveç'e bi "Onii-chan" diyen yok be , yazık ama ya

1. Vologirl

Vologirl

Off , aman aman . Bi kere dese ölüyo sanki , abiciğe yazık ya X3 Elimden gelse dedirtmek için herşeyi yaparım , ama .... (Bu sefer de yaramaz küçük kardeşe acıdım bea XD)

2. (See 1 other reply to this status update)

10. 漢字が勉強します、そして日本語をもっと正しいに書けます。あ、気持ちが良いですよねえ。

1. Vologirl

Vologirl

Hahah XDXD Neyse boşver be XD (Kirilli adına hayran kalmışam :D )

11. 漢字が勉強します、そして日本語をもっと正しいに書けます。あ、気持ちが良いですよねえ。

1. Vologirl

Vologirl

Çaponca mı XDXD İstersen başkasını da verem : 我要学中文汉字日文的。Çinje XD

12. Forumda baya sessiz bugün, gerçi herkes tatilde...

13. 2-3 gün kaldı demek istedim az önce XD

1. Vologirl

Vologirl

İzle bak , diğer bütün animelerden çok çok çok çok daha iyi :D Daha ilk bölümden bağımlılık yapıyo XD 6. sezonu çıkacak birkaç gün sonra :D

2. (See 4 other replies to this status update)

14. 2-3 gün kaldı demek istedim az önce XD

15. Uzun bir süreden sonra tekrar türkanime foruma girebilmek çok harika bir şey !!! Nasılsınız millet ?? :D

16. Mutlu yıllaaar :) Umarım benim gibi birilerine söverek girmemişsinizdir yeni yıla :P

1. Vologirl

Vologirl

Sorma , hem de nasıl ! Sinirim tepeme çıktı resmen .

17. Tatsuya Shiba'yı düşünüyorum

1. Vologirl

Vologirl

Mahouka Koukou no Rettousei'deki baş karakter <3

2. (See 2 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.