Jump to content

Hass_ibe Kopan

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Hass_ibe Kopan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Abilerim, ablalarım. Profilimize ziyaret eden nazik insanları müzikle karşılamak istiyorum. Link falan değil. Direkt, şöyle köşede mini bir flash uygulamasıyla (ya da her ne ise) güzel olurdu herhalde. Değil mi ??

2. O da bu yollardan geçmişti değil mi? http://i4.mangareader.net/death-note/18/death-note-89704.jpg Tüm YGS'ye gireceklere şimdiden başarılar diliyorum. İnşallah güzel bir sonuç alacağız.

3. Genel bir görüş almak istediğim için sorma ihtiyacı hissettim. Diyelim ki çıktığınız kişinin eski sevgilisi onu rahatsız etmeye başladı. Ne yaparsınız? Sevgilinizin sorunu çözeceğine inanıp bunu ona mı bırakırsınız yoksa işleri elinize alıp doğrudan konuya dalar mısınız? Ya da doğru yaklaşım ne olmalıdır?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kata silvia

kata silvia

önce işleri halletmesine izin ver baktın olmuyor işe gir

3. Lenny

Lenny

Çıktığın kişi problemi çözebilirmi ? Ona güveniyor musun ?

gerçi insana göre değişi, ben kıskanç insanım gelemem öyle polemiklere olaya el atarım sen nasıl rahat hissediyorsan onu yap.. Yoksa pişman olursun.

4. Son birkaç saattir kanım donmuş şekilde yatağımda oturuyorum. Gerçekten artık umutların tükendiğine, insanlığın bir adım daha kendi sonuna yaklaştığına tanık oldum. Bu kişiler kendilerini halen "insan" sıfatıyla nasıl anabiliyorlar çok ama çok merak ediyorum. Bir şeyler daha yitip gitti içimizden. Japon halkı için çok ama çok üzücü bir gün daha...

5. "Hep seni arıyorum bir yerlerde bulma ümidiyle, orada olmadığını bile bile, bir mucize olsa da karşıma çıksan. İstediğim tek bir şey vardı, o da yanında olmaktı. Bunun için her şeyi bir kenara bırakırdım yeter ki son bir kez sana sarılabilmek için." Güzel sözler ama sonuç aynı. O GİTTİ...

6. Hayat çok sıkıcıymış. Desene param kalmadı diye :/

2. kata silvia

kata silvia

gün geçtikçe paraya olan ihtiyaç artıyor gelecekte 400 tl bizim bir günlük yemek harçlığımız olacak

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

400tl'ye yemek ha? O eti yedikten sonra +100 health isterim yani :D

4. noirwinglessova

noirwinglessova

gelecekte yemekler insanlığı ele geçirecekler :D

7. Eğer aşk beni ararsa, söyleyin lütfen mesaj bıraksın :/

2. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

gg wp= artıhın yeter benden bu kadar demeye geliyor. SOS'ten sonra bence en bilinen kısaltma :D

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Ben sos.i biliyordum da bu gg vewp ilk defa senden gördüm :D güzelmiş baya kısa net

4. houston

houston

aşka atar yapan genç.pp

gerçek bilinmezle bu kadar dalga geçmiycun '-'

herşeyi aşk diye isimlendirir olmuşlar :T

8. Eğer bir kız gecenin 4'ünde yakın bir erkek arkadaşına "Uyuyamadım, ya sen?" diye mesaj atıyorsa o kişi hala yakın arkadaşı mıdır sorgulamak lazım...

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Dimi ya bende ama sonra konu kaynadı unuttum o arada :D

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

O kız yakın arkadaşım da. Beni delirtmek üzere olan kişilik de diyebiliriz :/

4. Lenny

Lenny

hahaha :D belli zaten :D

9. Kulağımda Alice in Chains: Acoustic Session, önümde en sevdiğim manga Ao No Exorcist var. Daha ne isteyim ya :D

2. houston

houston

bakma uzaman tamam sustum.p güzeldi ya hatırladığım kadarıyla olaylar baya iyiydi finalini net hatırlıyorum o son saldırı umg kardeşi neymiş bea.pp devamı gelmeliydi kuzel seriydi tek solukta bitirdim ben.p

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Eminim iyi olduğuna. Bir ara bakacağım kısmetse. Şimdi D.Grayman'i bitirmeye çalışıyorum. Ama ah bu dershane ah...

4. houston

houston

D.Grayman mii özledimm bea T-T

dersaneye hiç gitmedim ben okul yetiyodu.pp gerçekten ders çalısıyosan ve hedefin için gerektiğini düşünüyosan sakın dersaneyi ekme._.

10. Hocamız sınıfa girdiğinde hepimize baktı ve şöyle dedi:" Hepiniz birer sosyal Hayvanlarsınız!" Gülelim mi yoksa dövelim mi bilemedik :S

2. houston

houston

hangi modlar kabul görür.p -gerçi olmayan mı var-

bişi olmadı.p-korkma^^-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

dedim hayırdır anca aklına mı geldi merhaba demek yani .p -pravoo kurkmadım ki ._.-

4. Strix.

Strix.

Gül :D Dövme disiplinlik olursun :D

11. Veee sonunda ilk adımı atmayı başardım. Kendime tebrikler :D

1. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Vur vur daha hızlı :D Anca yerine oturur. Hahaha sağol.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.