Jump to content

Hass_ibe Kopan

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Hass_ibe Kopan kullanıcısının son zaferi 9 Aralık 2014

Hass_ibe Kopan en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Hass_ibe Kopan hakkında

• Doğum günü 09/13/1997

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

6327 profil görütülenme

Hass_ibe Kopan üyemizin başarıları

Hakkında

hk_hk.jpg

Hahahaha :D Demek dayanamadınız ve sayfama uğramayı seçtiniz. Büyük hata. Tam bu yazıyı okurken birazdan kapınızdan 10 ajan girecek ve sizi bilinmezliğin tam ortasına sürükleyecek. Hazır mısınız? ........5,4,3,2,1, BOOM....

Tabii ki bir şey olmadı. Ne bekliyordun ki :D Neyse bu kadar şamata yeter. Kendimi tanıtmama izin verin lütfen. Logodan da anlaşılacağı üzere ben kısaca HK. Yani adım Hasibe Kopan. Ankara'da yaşıyorum ve yaklaşık 17 yaşındayım (18 gibi hissetmeyi seviyorum da :D ). Ve YGS illetine hazırlanıyorum :( Ama dert etmeye lüzum yok. Çünkü ben kafama koyduğum şeyi yaparım B) Bunların en başında da Japonya'ya olan özlemim, hasretim, tutkum yani kısaca herşeyim yatıyor. Kültüre ve insanlarına olan sevgim küçüklükten beri vardı ve artık bunu başarabilmeye birkaç adım kalmışken pes edemezdim değil mi. :D İnşallah hem orada hem de burada iyi bir matematikçi olacağım. Fingers crossed...

Yapmayı en çok sevdiğim şeyler arasında (japonya düşleri haricinde  :P ) bateri çalmak var. Evet, yanlış duymadınız. A girl drummer :D. Müzik zaten benim için vazgeçilemez bir varlık gibi. Her daim hayatımda olmak zorunda. Şu anda ne kadar sınavlarla meşgul olsam da onu asla bırakmıyorum ve bırakmayacağım da :angry:.Onun haricinde içimden ne geliyorsa o an onu yapmayı seviyorum. Zaten bir nefeslik ömrümüz var onu da güzel geçirelim, gülmeye harcayalım öyle değil mi? Dileyenler beni ekleyebilirler. Tabii kim ve neci olduklarını söylemek şartıyla! Aklınız okuyamam ki? :D Şimdilik bu kadarı yeter. Sizin yapacak ödevleriniz yok muydu kuzum Allah aşkına :D

Sevdiğim Mangalar:

Bersersk

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Shingeki no Kyojin

Liar Game

Ao no Exorcist

Sevdiğim Animeler:

Another

Gintama

SAO II

Akame ga Kill

Steins Gate

Great Teacher Onizuka

Darker Than Black

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.